reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Galway i Galway-Salthill

A ja w czwartek pamietałam o spotkaniu, a w piatek odebrałam Oliego ze szkoły i zdziurawiłam- zapomniałam!! Nigdy mi się to nie zdarzyło , no ale next time:))
 
reklama
Hej mamuski
to skoro ostatnie spotkanie nie za bardzo wypalilo to moze spotkamy
sie w przyszłym tygodniu
Dzieciaki maja ferie, więc możemy sie
spotkac do południa
Moze w środę kiedy mozna zostac dłużej i załapać sie na darmowa kawę lub herbatę albo inny dzień
Mi pasuje kazdy oprócz czwartku
Dajcie znac co sądzicie
 
A to nie jest tak,ze ustalilysmy staly dzien i godzine?-co 2gi piatek na 14ta? Mi ten dzien pasuje najbardziej.. Sroda i czwartek mam spotkania z miejscowymi mamami..
 
Madbebe masz racje, ale akurat dzieciaki maja ferie i pomyślałam, ze możemy spotkać sie wczesniej niz 14 ale jesli wolicie piątek na 14 to niech zostanie...
 
Monia fakt dzieciaki maja wolny cały tydz ale specjalnie sobie ustalilysmy konkretny dzien i godz zeby wszytkim z roznych powodow pasowało. Wiec chyba z powodu jednego tyg nie ma sensu tego zmieniac. Ja we wt, sr i czw nie moge wiec i tak pozostaje mi tylko pt:sorry2:
 
reklama
hej
wlasnie udalo mi sie Was znalezc na necie. Szukam z moim synkiem Jasiem kolegow i kolezanek dla mojego 'strachulka'. Moze moglabym sie do Was przylaczyc??? pozdrowionka
 
Do góry