reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Dublina!

reklama
Hej Dziewczyny ja też chętnie bym się spotkała z jakimiś mamami w centurm Dublina.Mieszkamy z synkiem niedaleko tallaght.Mój synek ma 2 latka tzn będzie miał w listopadzie.Jeśli jest tu jakaś mama z tallaght lub citywest to proszę napisac.Może by były chętne mamy na spotkanko w tallaght adventure world
 
Kat_zuk jestem czasami w centrum,moze jak bede sie wybierac dam znac.I jak bedziesz miala czas i ochote to z checia mozemy sie spotkac w centrum i gdzies pojdziemy na kawe.Moj maluch tez ma 2 latka,skonczyl we wrzesniu.
 
:) to widze ze rotunda cieszy sie uznaniem wsrod irlandzkich mam ;) ahhhh nie moge sie juz doczekac rozwiazania choc z drugiej strony troche sie go boje...
 
reklama
Do góry