reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Dublina!

Witajcie dziewczyny, właśnie odkryłam to rewelacyjne forum i zarejestrowałam się, jestem mamą 4-letniej Nikoli, której brakuje towarzystwa dzieci w jej wieku, może są tu mamy z okolic D-9,D-5, D-3, my mieszkamy w Beaumont, ale mamy samochód i możemy wszędzie dojechać, zapraszamy też do nas na kawę i wspólną zabawę, pozdrawiam Monika
 
reklama
hej moniastolt:) witam:) ja mieszkam w south county dublin w ballybrack niezbyt blisko , ale też niedaleko;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witaj Sandrulinska, faktycznie trochę drogi to do Ciebie mam, bo my to raczej north dublin, no ale może udałoby nam się zorganizować jakieś wspólne spotkanie- mały piknik na kocyku ostatnio pogoda nam dopisuje wiec może by coś z tego wyszło, może w Phoenix Parku posiedzialybyśmy na kocyku a dzieci razem pobiegałyby, pograły w piłkę, może w Malahide Castel jest fajny plac zabaw i dużo zieleni na kocyk, co Wy na to?
 
przez najbliższy tydzien pasuje mi tylko poniedziałek , a w ten bedzie chyba spotkanie dziewczyn z dundrum , stillorgan... ale za tydzien w sobote w phoenix parku jest bicie rekordu guinessa w ilości osób pchających wózki z dziecmi wpisowe bodajze 5 euro na cele charytatywne poczatek o 11 namawiam na to wszytkich!:) i mogłybysmy po fakcie juz zrobic sobie jakis piknik przysiasc z dzieciakami na trawce :) jesli bedzie pogoda oczywiscie:)
 
Hej dziewczyny czy wiecie moze gdzie moge kupic w Dublinie buty dla dziecka takie aloortopedyczne czy cos w stylu z firmy Bartek?Mam problem bo bylam w centrum myslalamz w clarksie cos kupie a tu dupa blada;( panie zrobily wielkie oczy jak powiedzialalmze szukam bucikow ze zdrowa stópka:( bylabym wam b wdzieczna za jakas podpowiedz gdzie moge je dostac:)
 
biola - zapytaj moze w sklepie ze sprzetem turystycznym, dwa sa w centrum- za Henry Street caly czas prosto za drugimi swiatlami i po prawej stronie - sklepy z butami, sprzetem, kurtkami itp
 
jest tez jeden sklep w dublin 6 widzialam na wystawce ze maja wlasnie takie fajne buciki dla dzieci jutro tam bede wiec sprawde dokladnie ale z tego co pamietam to napisane bylo cos na zasadzie buty ortopedyczne na kazda stope mala i duza...:)
 
Witajcie Wszystkie MAMy!

Piszę do Was z zapytaniem,niektóre z Was chodzą do POLMEDu w Dublinie na Parnell Street D1
Jaka jest Wasza opinia o ginekologu-ponoć przyjmuje tam kobieta i mężczyzna.
Jakbyście mogły mi coś napisać,coś co warto może wiedzieć,takie Wasze odczucia.
Z góry bardzo dziękuję.
 
Dziewczyny przepraszam, ze wam sie tak wcinam w rozmowe i nie na temat bedzie... Jestem w 9 tygodniu ciazy i w niedziele dostalam krwawienia, niestety w szpitalu w moim miescie nie chca mi pomoc, powiedzieli, ze skoro mam poronic to i tak to sie stanie, jestem przerazona tym, rodzilam jedno dziecko w Polsce i przy krwawieniu bylam na podtrzymaniu. Umowilam sie dzis na wizyte do dr. Krzyzanowskiego z kliniki EMC na wieczor niestety nie mieszkam w Dublinie a musze dojechac 150 km... Czy macie jakies opinie o tym lekarzu? NIe chce stracic jakis tam pieniazkow tylko po ty, zeby jakis niedouczony dr wyslal mnie z powrotem do szpitala. Czy nie wiecie ile kosztuje wizyta z usg w tej przychodni? Z gory dzieki za wszystkie odp :)
 
reklama
ja slyszalam o tej pani wiele wiele dobrych opini jest w sumie troszke drogo ale z tego co sie orientuje to warto z tym ze chyba trzeba czekac na wizyte no chyba ze wlasnie w takiej sytuacji moglaby przyjac od reki trzebaby bylo zadzwonic i sie zorientowac podaje linka:) Medicus - strona główna
mam naddzieje ze bedzie wszystko ok trzymam kciuki

nie chce nic mowic ale ja osobiscie mam nie mile doswiadczenia z emc..:)
 
Do góry