reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Dublina!

reklama
Dziewczyny jak któraś jest chętna dajcie znać, podam więcej informacji.
Tak w ogóle Ignas ma obsesje na punkcie dzieci :-) Jak zobaczy, czy usłyszy dziecko leci bez opamiętania. troszkę to wykorzystuje jak nie chce jeść albo spać, hasło 'pójdziemy do dzieci , zawsze działa hihi
 
Dziewczyny jak któraś jest chętna dajcie znać, podam więcej informacji.
Tak w ogóle Ignas ma obsesje na punkcie dzieci :-) Jak zobaczy, czy usłyszy dziecko leci bez opamiętania. troszkę to wykorzystuje jak nie chce jeść albo spać, hasło 'pójdziemy do dzieci , zawsze działa hihi

a ja poprosze o adres tych spotkan moj m pracuje na zmiany wiec moze kiedys go namowie i podrzuci nas do maluchow Jessi tez uwielbia biegac i broic z innymi dziecmi wiec napewno byla by zadowolona
 
Dziewczyny szukam opiekunki dla mojego synka. Mamy z dzieckiem 1,5-3 lata z okolic Portobello albo Ballsbridge lub chcące dorobić do domowego budżetu odezwijcie sie. Praca w rozne dni i godziny. Moj GG 8644128, telefon 0876299964
 
hej dziewczyny ja za miesiąc będę w dublinie, bo wracam po porodzie i chętna też jestem na spotkanka:))) ja będę mieszkać prawdopodobnie dublin 6w:D pozdawiam

ps. z tym ze nie dam rady chodzić na te spotkanka na dublin 8 bo będę pracować, jedynie przez weekend jakbyście chciały się spotkać większą grupą:)))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jeszcze raz przypominam organizujemy spotkanie forumowe 1,2 maja w Limerick rezerwujemy pokoje w hotelu, a kto chce przyjezdza na jeden dzień, zainteresowani zapraszam na wątek SPOTKANIA:)
 
Do góry