reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Dublina!

Diewczynki czy któraś z was robiła usg 3d,4d w Medicusie???
Ciekawa jestem ile was to kosztowało;-)
Podobno sam scan bez badania ginekologicznego to 150 euro. Tak zostałam poinformowana telefonicznie;-).
Wiem jednak już z własnego doświadczenia, że taka informacja może się różnić od rzeczywistości:wściekła/y:
Czy to prawda? Byłyście zadowolone?
 
reklama
jsz ja poszlam na 3D do Medicusa. Pech chcial, ze Maly nie chcial pokazac buzki. Dr Antepowicz dlugo z nim walczyla i probowala przekonac, zeby sie przekrecil, ale nic z tego nie wyszlo. Swoja droga Pani Doktor bardzo mila kobietka- polecam :)
Bylam tam jakies 2 misiace temu, wtedy cena 3D byla 150 euro, ale ze Maly sie nie ustawil ladnie to policzyla mnie jak za zwykle usg bez badania ginekologicznego, czyli 80 euro. W tej cenie dostalismy tez plytke dvd z nagranym badaniem, wiec jestem zadowolona z uslugi ;-)
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny dostalam dzis poczta voucher do Giraffe childcare and learning centre. czy ktoras z was ma zamiar prowadzic tam pociechy??? jak tak to moge podeslac wam ten voucher bo ja mieszkam daleko i napewno zniego nie skorzystam.
podaje stronke popatrzcie i jak cos dajcie znac to wam oddam go
www.giraffe.ie
 
hej a skad kochana masz taki volczerek hmm?:)...ja zielonego pojecia nie mam gdzie to jest ale chcetnie sie dowiem...
mozesz mi napisac jak go dostalas?logowalas sie na stronce?
 
jsz ja poszlam na 3D do Medicusa. Pech chcial, ze Maly nie chcial pokazac buzki. Dr Antepowicz dlugo z nim walczyla i probowala przekonac, zeby sie przekrecil, ale nic z tego nie wyszlo. Swoja droga Pani Doktor bardzo mila kobietka- polecam :)
Bylam tam jakies 2 misiace temu, wtedy cena 3D byla 150 euro, ale ze Maly sie nie ustawil ladnie to policzyla mnie jak za zwykle usg bez badania ginekologicznego, czyli 80 euro. W tej cenie dostalismy tez plytke dvd z nagranym badaniem, wiec jestem zadowolona z uslugi ;-)

Manija dziękuję za odpowiedź, dobrze jest poznać czyjąś opinię ;-).
Wnioskując z twojego suwaczka to już tuż tuż ;-)
Trzymam kciuki, żeby wszystko poszło gładko:-)!
Trzymaj się!
 
reklama
Do góry