reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Dublina!

reklama
Ja wpakowałam sie na takie tłumy w Belfascie..szok!!!Nawet w restauracji na sztućce trzeba bylo czekac,bo nie nadążali podawać czystych.Nigdy wiecej!!Chociaz jestem uzależniona os pierdołkow z tego sklepu poczekam az szal minie:-)
 
Minal tydzien i juz jest tam troszke lepiej.
Pojechalismy w sobote (tydzien po otwarciu) rano okolo 11-stej i nawet jeszcze udalo sie zaparkowac. Posiedzielismy w aucie 10 minut, zeby sprawdzic jak szybko wolne miejsca parkingowe znikna i poszly w kilka minut :-). Szalenstwo, ludzie parkowali przy ogrodzeniu i gdzie sie da. W srodku tlumy, w restauracji nie bylo wolnych miejsc siedzacych (o 11:30 rano!!!!).

A w srodku tez masakra, najgorszy dzial dzieciecy, setki wozkow!! Nikt nie pomyslal zeby dziecko zabrac do nosidelka czy cos, kazdy sie przepychal, mamuski syczaly na siebie, bo sie blokowaly nawzajem :-D.
Mnie szlag trafil po pol godzinie jako ze jestem w 9-tym miesiacu ciazy nie wytrzymalam tego. Uznalismy, ze nic nie kupujemy, przyjedziemy w srodku tygodnia i wtedy na spokojnie sie wszystko zalatwi.
A wracajac juz na parking, jakis dziadzius czatowal w samochodzie i bardzo sie ucieszyl, ze juz wyjezdzamy i zpredkoscia swietlna zajal miejsce parkingowe po nas :-D
Cyrk na kiju!
Troche jeszcze potrwa zanim to szalenstwo minie, ale naprawde bardzo sie ciesze, ze IKEA jest. Nareszcie Dublin zyskal w moich oczach :-)
 
Witam wszystkich!!!

Jestem mamusia juz dwuletniej Amelci :))) Mieszkamy w Dublin 9
W Irlandii jestem juz ponad 3 lata chetnie sie do Was przylacze.


Troszke was poczytalam! :tak:
Pozdrawiam serdecznie!!!! i sle wszystkim buziaki :cool2:
 
zapomnialam dopisac, ze mieszkam niedaleko IKEA :))) i polecam zakupy w srodku tygodnia dopoludnia !!! :tak: swietna sprawa. O tych porach nie ma prawie samochodow a przy okazji zapraszam na kawke!:happy2:
Bylam jakis czas temu i bardzo mnie to cieszy, ze wkacu! ja otworzyli :-)
 
Żabko ja bardzo chętnie do Ciebie wpadne ;-)
 

Załączniki

  • I47np1.png
    I47np1.png
    4,7 KB · Wyświetleń: 37
  • 6Bhtp11111.png
    6Bhtp11111.png
    4,7 KB · Wyświetleń: 33
Barmanka
Ja nie korzystalam, ale moja znajoma radzila sie w tych sprawach.Nie chce cie wprowadzic w blad, ale wydaje mi sie, ze ona chodzila do mprzychodni na jakies spotkania.Zapytaj swojego Gp Dowiem sie i dam z nac w tygodniu
pozdrawiam
 
reklama
Do góry