reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Dublina!

Ja jeszcze tu w Irlandii u gina nie byłam, ale zajrzałam sobie na stronkę podaną przez Kasię i faktycznie tej pani doktor dobrze z oczu patrzy...
dziewuszki, jak będziecie w Polsce, kupcie sobie Provag! świetny preparat do połykania, zapobiega infekcjom intymnym itp. Zażywa się go profilaktycznie. Sprawdzony!

ps. to co będzie z tym spotkankiem? ja mieszkam w Dublin 18, Stepaside:)
 
reklama
ja takze polecam dr Antepowicz. przesympatyczna pani, az zupełnie inaczej siadało sie na samolot hehe i jak tylko bylo cos nie tak to sama dzwoniła, martwiła sie. naprawde polecam :)

a wy wczoraj odebralismy paszport w ambasadzie dla małego i jeszcze 15 dni i POLSKA :)) juz rok nie bylam , nie moge sie doczekac :)
milego wieczorka
 
Dzieńdoberek:-)
Piękna pogoda od samego rana, słońce, cieplutko, huurraa:cool2:

A ja jak zwykle mam pytanko. Czy któraś z Was chrzciła dziecko tu w Dublinie??? Jeśli tak to w polskim czy irlandzkim kościele? Jak to wszystko wygląda?
Mam jeszcze dużo czasu co prawda, ale już się zastanawiam jak i gdzie to zrobić.

Napiszcie coś w wolnej chwili:-)

Miłego dnia
 
hej

jsz25 ja chrzciłam tutaj w polskim kościele u dominikanów
Było całkiem ok, my nie mieliśmy na głownej mszy ale osobno o godz 16 w niedziele
Napisz co dokładnie chcesz wiedzieć bo nie wiem co ci pisać :)

A tak poza tym to wreszcie ciepło se robi :-D ciekawe jak długo tak będzie...:dry:
 
Czesc dziewczyny kochane!

Moje pytanie dotyczy konkretnie irlandzkich zlobkow. Czy ktoras z Was oddawala maluszka do zlobka? Moze macie jakies doswiadczenia z tutejszymi "Creche"?

Slyszalam, ze sa upiornie drogie i wraca sie do pracy tylko po to zeby zarobic na opieke dla dziecka... :wściekła/y:

Najbardziej mnie interesuje czy sa jakies okreslone standardy "zlobkowe" odnosnie zywienia dzieciaczkow, opiekunek itp. Czy ktorakolwiek z instytucji je kotroluje? :dry:

Piszcie piszcie jesli cos wiecie! :tak:
 
Hej Dziewczyny,

Mam 28 lat i synka co ma 7,5 miesiecy. Szukamy znajomych w Dublinie :) najlepiej w podobnym wieku :)

Pozdrawiam,
Aska

aha..mieszkamy w Sandyford, ale mozemy dojechac do centrum bez problemu i do innych lokalizacji na linii Luasa. :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mamcia, to Ty mieszkasz rzut beretem ode mnie!!!!:-) ja na Stepaside. A wiek chyba zbliżony-mam 32 lata, więc chyba taka stara nie jestem:-D zapraszam serdecznie!!
 
Hej Aine,
:angry:... dzieki za zaproszenie! Twoj wiek jak najbardziej mi odpowiada... :-) haha..
Chcialam jednak, zeby moj synek mogl sie spotykac z rowiesnikiem lub niewiele mlodszym/starszym dzieckiem...
Mam nadzieje, ze sie nie obrazisz, ale szukamy dalej...
Dzieki za odpowiedz!
Pozdrowionka,
Aska

Hej Manija, na kiedy masz termin? Juz wiesz, czy chlopczyk czy dziewczynka, a moze nie chcesz wiedziec?
Jakbys miala jakies pytania, to wal smialo! :-) ....
:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej Aine,
:angry:... dzieki za zaproszenie! Twoj wiek jak najbardziej mi odpowiada... :-) haha..
Chcialam jednak, zeby moj synek mogl sie spotykac z rowiesnikiem lub niewiele mlodszym/starszym dzieckiem...
Mam nadzieje, ze sie nie obrazisz, ale szukamy dalej...
Dzieki za odpowiedz!
Pozdrowionka,

Aska

:-D hehe, rozumiem;-)
 
Do góry