reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Dublina!

przed porodem słyszałam duzo dobrego na temat Rotundy a jesli juz ktos miał jakies' ale' to wydawało mi sie ze przesadza i oczekuje zbyt wiele :)myslałam ze przyjde : urodze i wyjde :) a tu klops :) ale nie bierzcie sobie do siebie tego przyszłe mamusie majace zamiar rodzic w rotundzie < nie chciałabym kogos przestraszyc> po prostu ja miałam mniej farta :)

a jak z tymi spotkaniami?? sa jakies mamy z maluszkami chetne na spacerki ?? chociaz ostatnio pogoda nie dopisuje :( no moze dzis troszke lepiej :) ja własneioe wychodze na troche , mam nadzieje ze nie zacznie lac :)
milego popoludnia
 
reklama
a jak z tymi spotkaniami?? sa jakies mamy z maluszkami chetne na spacerki ?? chociaz ostatnio pogoda nie dopisuje :( no moze dzis troszke lepiej :) ja własneioe wychodze na troche , mam nadzieje ze nie zacznie lac :)
milego popoludnia

moja propozycja ciągle aktualna, kto chętny, podam namiary na pw i zapraszam do mnie-ja siedzę w domku z mlutką, nie pracuję, więc czasu mam mnóstwo!!!

Kasia, wieloryby!!!:-D:-D
 
Ja moge Antepowicz z Medicusa... chociaz do niej moga byc dlugie kolejki. No i Medicus jest najblizej mnie to potem mozna na kawke wpasc :) Medicus - strona główna
A inni... szwagierka byla niedawno u dr Czajkowskiej w EMC , no i wyszla bardzo niezadowolona. Podobno oschla, nieprzyjemna, znalazla jej jakies miesniaki na macicy,m nic nie powiedziaja co to po co i dlaczego, i wrocila dziewczyna do domu uryczana przekonana ze umiera EMC Health Care Ltd.
 
No ja też z czystym sumieniem mogę polecić dr. Antepowicz z Medicusa :tak:

Nie polecam - dr. Roberta Dybkowskiego (obecnie ma swoją prywatną praktykę) oraz dr Zbigniewa Banaczka (z Polmedu)
 
reklama
hej
zaglądam tu od czasu do czassu bo zazwyczaj niezbyt dużo osob a tu tyyyle postów do czytania tym razem.
Ja jestem za jakimś spotkankiem (ja też narazie bez autka :( )
mieszkam w d15, ale miejsca nie ma wiekszego znaczenia-byleby mozna tam dojechac bez auta :)
ja w ciazy chodziłam do dr.dybkowskiego i byłam zadowolona,a teraz musze sie zebrac i isc znowu..
 
Do góry