reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Dublina!

dzień dobry mamusie, tak cicho było przez weekend więc już wstawajcie śpiochy, jaka pogoda w Dublinie? Tutaj niepewna
 
reklama
Aaa z tą pogodą....! porażka. Jeszcze pół godziny temu świeciło słońce, a teraz chmurzyska i na deszcz się zbiera:wściekła/y:
 
witam,

mieszkam w tallaght (d24), i jak pewnie wiekszosc tutejszych mam narzekam troszeczke na "irlandzka" nude (szczegolnie przy "irlandziej" pogodzie) ....
dajcie znac jesli tez macie troche wolnego czasu , chetnie sie spotkam , poplotkuje itd...

mama 3latka
ilona somes@wp.pl
 
Hej Somes:-) a wiesz , gdzie jest Stepaside?:-) Ja zapraszam na kawkę!! i inne dziewczyny również, jeśli mają ochotę!! Ojj jak mi brakuje jakiejś żywej duszy tutaj:-( W Dublinie mieszkam od marca:-)

Kobietki może słyszałyście, jaką fajną grupkę stworzyły sobie babeczki z Limerick!! spotykają się, wymieniają książkami, gadulą sobie...I o to chodzi!:) możemy zrobić podobnie tu w "stolycy'';)
 
Ostatnia edycja:
witam,

ja jestem jak najbardziej za, jeszcze sie dziwie ze takiej grupy nie ma ! tymbardziej przy takiej pogodzie jak dzis gdzie nie ma co robic bo cigle pada..... wiec do roboty, czy ktos jeszcze jest z okolic tallaght ?


ps Stepaside to chyba gdzies w okolicach einskerry z tego co pamietam , wiec jednak kawalek odemnie ....
 
Ja przyznaję, że jestem kompletne dno jeśli chodzi o orientację w terenie:-D Nie wiem, gdzie jest Newcastle, a o Tallagh tylko słyszałam. A Enniskery....autem jedziemy tam ok. 20 minut, więc trudno powiedzieć, czy Stepaside jest blisko Enniskerry:-) muszę wszystko na mapie obcykać.
To co babeczki-wpadacie? aaa, ja też bez prawka...:-(
 
czesc dziewczyny :) gratulacje dla przyszłych i obecnych mam :)
ja jestem szczesliwa mamuska 3 miesiecznego Kubusia :)
rodziłam w szpitalu Rotunda i nie wspominam tego wydarzenia dobrze :( , ale najwazniejsze ze syn jest zdrowy a ja juz doszłam do siebie po dlugim i ciezkim porodzie:)
jestem z dublin 15 a dokładnie royal canal park kolo aschtown i z checia spotkam sie z mamuskami z d 15 i okolic :)
buziaki
 
reklama
Do góry