reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Dublina!

Wątek cosik umiera śmiercią naturalną:szok::eek::frown:
Gdzie te wszystkie polskie dublinianki?Puk,puk...

Agusik ja jestem, zaglądam tu często, ale skoro nikt nic nie pisze 'nie będę gadać do siebie' :-D
Ja jeszcze w dwupaku, ale na 99% taki stan rzeczy utrzyma się jeszcze tylko przez tydzień. W czwartek mam kolejną kontrolę położenia mojego bąbla i jeśli malec nie zmienił zdania i nie zanurkował przez ten tydzień główką w dól, to we wtorek za tydzień nas rozpakują. Stresorek już mi się załączył :shocked2:

Pogoda... ech szkoda nawet gadać, za oknem szaro - buro, a w domku ciemno:-(
Jako antidotum na jesień polecam kocyk, herbatkę, książeczkę i koniecznie dobrą muzykę!!! ;-)
 
reklama
Agusik ja jestem, zaglądam tu często, ale skoro nikt nic nie pisze 'nie będę gadać do siebie' :-D
Ja jeszcze w dwupaku, ale na 99% taki stan rzeczy utrzyma się jeszcze tylko przez tydzień. W czwartek mam kolejną kontrolę położenia mojego bąbla i jeśli malec nie zmienił zdania i nie zanurkował przez ten tydzień główką w dól, to we wtorek za tydzień nas rozpakują. Stresorek już mi się załączył :shocked2:

Pogoda... ech szkoda nawet gadać, za oknem szaro - buro, a w domku ciemno:-(
Jako antidotum na jesień polecam kocyk, herbatkę, książeczkę i koniecznie dobrą muzykę!!! ;-)
Czyli jednak nie zdecydowałaś się na obracanie maluszka?Ja osobiście chyba bym się nie zdecydowała:no:,trudno byłaby cesarka:-(Syna urodziłam naturalnie:tak:A teraz tak strasznie mi się drugi dzieciaczek marzy
00000011.gif
,tylko mój się nie może zdecydować
nerwus.gif

A Twoje antidotum na jesień,owszem zachęcające,ale nie dla mnie:no:Poleż sobie jak dzieciaczek się nudzi:eek:Niedługo sama zobaczysz!:tak:
 
Czyli jednak nie zdecydowałaś się na obracanie maluszka?Ja osobiście chyba bym się nie zdecydowała:no:,trudno byłaby cesarka:-(Syna urodziłam naturalnie:tak:A teraz tak strasznie mi się drugi dzieciaczek marzy
00000011.gif
,tylko mój się nie może zdecydować
nerwus.gif

A Twoje antidotum na jesień,owszem zachęcające,ale nie dla mnie:no:Poleż sobie jak dzieciaczek się nudzi:eek:Niedługo sama zobaczysz!:tak:

Agusik nic tylko do roboty się brać! :-D
Tym bardziej, że czasem to może troszkę potrwać ;-)
Ale życzę ci, by twoje marzenie się spełniło i żebyś niedługo mogła dodać sobie nowy suwaczek ;-):-)
 
thumbsup.gif
u mnie się wypogodziło nawet
hurra.gif


Od razu lepszy mam nastrój
a030.gif

Czas na kawkę i małe co nieco
icecream.gif


Dziewczyny gdzie jesteście???
oczy2.gif
 
Ostatnia edycja:
Hello.gif
dziewczynki!

Ale cisza
placze.gif
gdzie jesteście???
oczy2.gif


Moje Maleńswto niestety nie zmieniło pozycji pośladkowej. Mały uparciuszek.
Wczoraj byliśmy ostatni raz potwierdzić. Mamy umówioną w Rotundzie cesarkę. We wtorek 'wyciągamy' Małego
hurra.gif
Trochę się boję
vala_04.gif
, ale mężuś może być z nami, więc chyba jakoś dam radę.
cry.gif


I jeszcze małe pytanko, gdzie zaopatrujecie się w pampersiki???
Gdzie waszym zdaniem są najtańsze???
hmmm.gif
 
Hello.gif
dziewczynki!

Ale cisza
placze.gif
gdzie jesteście???
oczy2.gif


Moje Maleńswto niestety nie zmieniło pozycji pośladkowej. Mały uparciuszek.
Wczoraj byliśmy ostatni raz potwierdzić. Mamy umówioną w Rotundzie cesarkę. We wtorek 'wyciągamy' Małego
hurra.gif
Trochę się boję
vala_04.gif
, ale mężuś może być z nami, więc chyba jakoś dam radę.
cry.gif


I jeszcze małe pytanko, gdzie zaopatrujecie się w pampersiki???
Gdzie waszym zdaniem są najtańsze???
hmmm.gif
W Dunnes Stores tez sa dobre promocje:-)Pozdrawiam i nie boj sie;-)Ja rodzilam w Rotundzie i opieka jest super:tak:Powodzenia-Gosia:-D
 
reklama
A czy jest tu może na dublińskim wątku mamusia, która miała cesarkę, w szczególności w Rotundzie???
Zupełnie nie wiem na co się przygotować...ech
vala_04.gif
 
Do góry