reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Dublina!

No wlasnie. Obiadek.
Probuje sie oderwac od kompa i wyjsc do sklepu kupic cos na obiad, ale zapłon mam fatalny dzisiaj :).
Musze synka obudzic, przewinac pieluche i idziemy! Trzeba sie wywietrzyc odrobine :tak:
 
reklama
czesc Dziewczyny, ja co prawde jeszcze mama nie jestem, bo dopiero w kwietniu spotka mnie ten zaszczyt, ale tak postanowilam tu zajrzec :-)
mam tez pytanie do tych z Was, ktore rodzily w Irlandii. Chodzi mi mianowicie o urlop macierzynski, bo wiem, ze mozna go wziac wczesniej (zdaje sie ze 16tyg wczesniej), ale czy trzeba miec do tego jakis konkretny powod - np zly stan zdrowia czy cos takiego? czy po prostu chce wziac wczesniej - to biore i tyle. Wiecie moze? Bede wdzieczna za odp, bo nigdzie nie moge tego znalesc :zawstydzona/y:
 
Witam się i melduję:-)
Już po przeprowadzce, uffff.
Trochę to było męczące, nie powiem:tak:.
I w końcu odzyskałam kontakt ze światem:-)

W międzyczasie zaliczyłam wizytę u położnej domino care i swojej gp i obie zgodnie, acz niezależnie od siebie;-) twierdzą, że nasz młodzieniec juz nurkuje główką pięknie w dół.:-) Oby tak dalej!
 
Dobrze,że się odezwałaś,bo tu grobowa cisza nastała:cool2:Wszystkie mamy gdzieś wcięło:eek:.Jak na nowym mieszkanku?Urządziłaś się już?Zadowolona?A szkrab bardzo posłuszny,już zaczyna nurkować:tak::-DNa którego masz termin rozpakowywania?
 
Tak, ja już rozpakowana i zadomowiona.
Teraz zaczynamy zamykać listę wyprawkową;-)
Łóżeczko i wózek już stoją i czekają:-)
Staram się też odpoczywać, zwłaszcza, że kiepsko sypiam w nocy.
Do tego od jakiś trzech dni męczy mnie potworna zgaga, a leżenie, zwłaszcza na prawym boku tylko ją wzmaga.:-:)-(
Przewidywany termin to 31 października. Zobaczymy:-D
 
Oj nie wierzę, jestem dzisiaj pierwsza:szok:
Czyżby to pogoda jesienna podziała na mamusie tak leniwie dzisiaj???;-)
Jesień zbliża sie nieubłaganie, niestety:-(
Wiatr się jakiś zerwał...
Oj nie lubie, nie lubię:-(
Byle do wiosny.
Ja zaliczyłam już drzemkę, po prostu padłam:sorry:.
Teraz myślę sobie, że czas na kawusię, oczywiscie inkę i jakieś małe pyszne, słodkie co nieco, mniam:happy:

Piszcie dziewczynki, bo nuuuuuuudno!!!
 
Witam weekendowo i leniwie:-)
Oj jaka cisza zapanowała na forum:-(
Wszystkie mamusie chyba zajęte swoimi pociechami i ich tatusiami;-)
To uciekam robić jakiś niedzielny obiadek;-)
Miłego dnia!
 
reklama
czesc Dziewczyny, ja co prawde jeszcze mama nie jestem, bo dopiero w kwietniu spotka mnie ten zaszczyt, ale tak postanowilam tu zajrzec :-)
mam tez pytanie do tych z Was, ktore rodzily w Irlandii. Chodzi mi mianowicie o urlop macierzynski, bo wiem, ze mozna go wziac wczesniej (zdaje sie ze 16tyg wczesniej), ale czy trzeba miec do tego jakis konkretny powod - np zly stan zdrowia czy cos takiego? czy po prostu chce wziac wczesniej - to biore i tyle. Wiecie moze? Bede wdzieczna za odp, bo nigdzie nie moge tego znalesc :zawstydzona/y:
Nie musisz miec zadnego powodu,to Ty ustalasz kiedy chcesz isc na macierzynski-mozesz go rozpoczac od 16 do 2 tygodni przed przewidywanym terminem porodu.A tak z czystej ciekawosci-co zrobisz z 10-tygodniowym malenstwem??:szok:Chyba,ze wracasz do kraju,albo rezygnujesz z pracy.Bo jesli masz klopoty zdrowotne,to lepiej isc na zwolnienie lekarskie,a macierzynski przejsc 2 tygodnie przed porodem.Pozdrawiam-Gosia:-D:-D:-D
 
Do góry