reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Dublina!

hee a co do pogodyb to trageddia kiedy bedzie cieplo.co do zaklinania jestem za jezeli ktoras zna jakies sposoby to blaga niech cos zrobi:-)
 
reklama
dziewczyny, mogę sobie z Wami ponarzekać na pogodę? po prostu masakra!!! jakiegoś doła już łapię:wściekła/y:
 
no w sumie Kasia to moze być juz za dwa tygodnie więc jakoś wytrzymamy ale lepiej sie pospiesz hihi :):-D A zapowiadali takie upały tego roku:cool2:
 
Witam, chciałam Was poinformować iż dnia 15.05.2009 o godz 00.07 przyszedł na świat mój synek Marcelek :-) :-) :-)
(Waga 4.400kg, długość 54 cm)
 
Barmanka jeszcze raz gratulacje, naciesz sie mamusiu maleństwem no a my tymczasem cierpliwie czekamy na relacje jak było
 
barmanka i ja gratuluje Ci serdecznie - matko kochana 4.400:szok: szacuneczek;-)

Marcelku witaj na świecie....


547.jpg

 
Witam,
Dziewczyny czy w Rotundzie na usg połówkowym powiedzą mi jaka jest płeć dziecka czy niekoniecznie...

Czesc!! Jak ja bylam na USG w Rotundzie w 22 tc i sie zapytalam to pani powiedziala ze prawdopodobnie!!! ze na 100% nie moze powiedziec a jak w tym tygodniu bylam to inna pani powiedziala ze nie widac bo niunia trzyma nozki kolo siebie za bardzo (niestety ja to tez widzialam) Wiec jak sie zapytasz to moze ci powiedza jak dzidzia nie bedzie kryc swojego sekretu:D:D Pozdrawiam:D
 
reklama
Do góry