reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Doncaster

Witam ponownie wszystkie mamusie z doncaster
Jestem świeżo upieczoną mamusia.
Przepraszam że wcześniej was nie poinformowałam ale po wcześniejszej przykrej sytuacji nie chciałam zapeszać:)
Teraz jestem pełnoprawną "obywatelką" tego forum:) Pozdrawiam
 
reklama
misia witaj pamietam cie ciesze sie ze masz slicznego synka ja również czekam na malenstwo i modle sie zeby wszystko było ok, zeby dzidzius był zdrowy zeby córcia miała wreszcie rodzenstwo u mnie 15 tydzien dopiero
 
Gratuluje Asieko i napewno bedzie wszystko wporzadku:) Bo przeciesz inaczej być nie może
Dziękuje za miłe przywitanie Zachro
 
witam was mamusie co tu tak pusto?? pewnie wykorzystujecie ostatnie dni ślicznej pogody ja niestety jeszcze musze poczekać na spacerowanie z moim maleństwem POZDRAWIAM :)
 
Witam dziewczyny.
Widzę że po wakacyjnej przerwie za dużo sie tutaj nie wydarzyło.
Pomijając oczywiście dwie wspaniałe wiadomości:-):-):-):-)
Misiu bardzo mocno Ci gratuluję maleństwa,oby rosło zdrowo :) jeśli będziesz miała jakiś problem lub zapytanie to pisz śmiało:-)
Asiu a Ty się nic nie martw,napewno całą ciąże przejdziesz bez większych problemów,bo wszystkich niestety nie da sie uniknąc ,tam boli tu coś ale to całe uroki ciąży.Och byle mi się nie zachciało ,hehehehe.

Oki uciekam dziewczyny bo czuje jakiś nieprzyjemny zapaszek ... MAMA KUPA
 
witajcie dziewczyny :)
pogoda sie juz nam niestety psuje :( znow nie chce sie wychodzic z domku i sie siedzi przed tv,zajadajac i zajadajac i znow tyjąc a bynajmniej w moim przypadku tak jest :[
to co zwalczylam przez wiosne i lato cos czuje,ze szybko wroci....
moja coreczka 22 wrzesnia bedzie miala juz roczek :) chcialabym znow byc w ciazy i miec juz drugiego maluszka,ale musze skonczyc w tym roku studia a w lipcu 2011 biore slub takze musze odlozyc zrobienie drugiej dzidzi chyba na noc poslubna :p

w razie czego rowniez oferuje swoja pomoc- jak cos jestem ekspertka w kolkach ;)
pozdrawiam wsie mamusie :)
 
hej . Widze ze nikt nie odwiedza tej stronki albo zadnej z nas sie niechce nic napisac,ja przyznam szczerze zagladam tu czesto ale nie pisze nic , czytam jesli jest nowy wpis i zamykam okienko , ale moze od mojego wpisu cos sie ruszy??moze sa jakies nowe mamusie jeszcze ktore nic nie napisaly a chcialyby poznac inne mamcie?
Mam takie pytanko do zorientowanych mam moze ktoras z Was wie , kiedy sa zajecia w women centre??i w jakich godzinach?
pozdrawiam :)
 
reklama
Hej !! Trzeba iść do Women Center,bo tam to się wszystko ponoć zmienia i lepiej osobiście pójść i się dogadać....
Ja siedzę od 25 września w Polsce i zostaję aż do lutego,bo kończę studia,więc mogę być z Wami mamuśki tylko internetowo na daną chwilkę... Pozdrawiam
 
Do góry