reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Doncaster

reklama
Hej, ja wczoraj mialam usg i sie dowiedzialam ze bedziemy mieli synka :)

Niunia rodzilas w naszym szpitalu? Jak tu z opieka? Wiesz moze cos na temat porodu w basenie? Strasznie chcialabym tak rodzic ale nie wiem czy kazdy moze i czy warunki sa ok?
 
Czesc!! Jestem 2 dni po terminie. Całą ciążę zniosłam całkie dobrze, bez większych komplikacji. Wykryli mi jedynie mięśniaki, ale jakoś sie nimi nie przejeli zbytnio, więc mam nadzieję, że ja też tym przejmować się nie muszę. Prowadzenie ciąży, jak dla mnie tragedia. Niby robią wszystkie podstawowe badania, jednak zadziwia mnie np fakt, że przez całą ciążę nie byłam ani razu badana ginekologicznie, nawet wtedy kiedy zgłaszałam, że mam podejrzenia o infekcje. Jutro mam zgłosić się do szpitala, od położnej dowiedziałąm się, że mają mi wyznaczyć termin wywołania porodu, jeśli on nie nastąpi w najbliższym czasie. Zastanawia mnie tylko czy jakieś badania mi zrobią, teoretycznie powinni przeprowadzić ktg, oraz zbadać ilość wód i przepływ w tętnicach łożyskowych. Dziewczyny, może Wy wiecie co mnie jutro czeka... Chętnie też poczytam jakie wrażenia macie ze szpitala z porodu. Porodówkę już widziałąm, ale chciałabym też wiedzieć jak wyglądają sale poporodowe, jak długo przeważnie się leży no i też mnie ciekawi czy w szpitalu jakieś wyprawki dają jak w Polsce...To chyba tyle :)
 
Czesc dziewczyny
zastanawiam sie nad przeprowadzka w te rejony powiedzcie mi jak wam sie mieszka? Obecnie mieszkam w Szkocji ale maz od sierpnia jest poza domem bo ma prace w tych rejonach i tak sie zastanawiam nad przeprowadzka chociaz boje sie zaczynania wszystkiego od nowa
 
Hej ja wlasnie niedawno urodzilam i jestem z DONCASTER chetnie odpowiem na kazde pytanie...:-)

witaj,jesli mozesz udzielic wszelkich infirmacji to prosze o nie ,poniewaz nie mam zielonego pojecia jak jest w uk.poniewaz ja mialam juz 2 cesarki i nie wiem jak mnie potraktuja z 3 ciaza:( i czy masz jakies namiary na dobra midwife ,prosze o wszelkie informacje.
dziekuje z gory

piszcie dziewczyny jesli cos wiecie
 
hej dziewczyny:) niestety macierzynstwo tak mnie pochlonelo ze zapomnialam o tym forum za co z gory przepraszam. Jesli chodzi o opieke w szpitalu w Doncaster to jest ok nie narzekalam pielegniarki mile pomocne jedzenie tez ok... fakt ze lezalam z 3 innymi mamami i ich pociechami na sali ale tak to jest jak sie rodzi naturalnie akurat tego dnia mamy ktore mialy cesarke mogly liczyc na wlasny oddzielny pokoj ja niestety bylam na sali grupowej ale mimo to nie bylo tak zle :)) naszczescie wszystko bylo ok i na drugi dzien juz bylam w domku :):-) Jesli ktoras ma jakies pytania piszcie na priv pozdrawiam :))
 
Hej mamuski ! Czy ktoś tu jeszcze zagląda? Jestem w 8 miesiącu ciąży, nie pracuje i strasznie mi się nudzi dopóki boyfriend nie wróci z pracy :p mieszkam na wsi, do centrum doncaster mam 15 min samochodem i chętnie umowilabym się na jakaś kawę, shopping czy nawet spacer z psem :) chętne mamuski odzywajcie się! :) pozdrawiam
 
Witam wszystkie mamy mieszkające w Doncaster :-)Jestem nowa na forum i proszę o porady w miarę możliwości. Planuje wyjazd do Doncaster z 5 miesiączką córeczką ( do męża). Niestety mam problem z językiem, posługuje się wyłącznie niemieckim:-( Czy jeśli mąż poda mnie i córkę do swojego ubezpieczenia to będziemy mogły za darmo korzystać ze służby zdrowia? muszę wyrabiać NIN? (nie będę pracować) W jaki sposób zapisać małą do przychodni? Czy muszę tłumaczyć książeczkę zdrowa dziecka? Czy lepiej umówić się z polskim pediatrą, który ewentualnie założy książeczkę angielką i wpisze wszystko? Mała jest wcześniakiem, oprócz anemii nic jej nie dolega. (Będę podawała polskie leki) Czy jest możliwość poproszenia o tłumacza w przychodni? Zaczęłam uczyć się języka, jednak obawiam się, że przynajmniej na początku będę mieć trudności:/
Może jest jakaś mama, która będzie chciała się poznać i pogadać już na miejscu. Pozdrawiam:):):):-D
 
hej dziewczyny! widze ze mało kto tu siedzi...Ja tez mieszkam w okolicach Doncaster,mam juz córke 2,5 letnia a w 1 sierpnia spodziewam sie synka :) Maż pracuje a ja jestem FULL TIME MAMA i Żona. tak wiec schecia poklikam z mamuskami:)
 
reklama
Hej:-)
Widze ze malo kto pisze tutaj,Ja mieszkam w Doncaster juz 7 lat I z checia poklikam z innymi mamusiami :-);-) Nie pracuje obecnie ale mam w domu rozbrykanego dwulatka,synek pochlania caly moj czas :tak::-)
Moze z czasem rozkreci sie nam watek :-D
 
Do góry