reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Doncaster

Witam wszystkie mamy (i te przyszle tez) z doncaster i okolic!!! Jestem nowa na tym forum wiec wypada sie przedstawic: Magda z doncaster... juz niedlugo... lada dzien bede mama zostaly mi dokladnie dwa tygodnie do terminu ale kto wie moze bedzie szybciej... :) i tutaj mam pytanie do was slyszalam ze dziewczynki rzadko kiedy donosi sie do terminu czy to prawda, jak uwazacie??? Jak to u was bylo?? pozdrowionka dla was dziewczyny :)
 
reklama
hej dziewczyny nie było mnie tu całe wieki widze, że troche sie zmieniło i jest wiele nowych mam ;) ASIU I MISIU GRATULUJE!!!!!!!!! POZTARAM SIE ZAGLADAC TU CZĘSCIEJ POZDRAWIAM PA
 
Tak wogole to chcialam sie Was zapytac czy ,ktoras z Was nie zna kogoś z Wheatley kto chciałby sie opiekowac dzieckiem ale tylko 3,5 godz dziennie i na dodatek bardzo wczesnie byłabym wdzieczna za odpowiedzi pa:tak:
 
Dzien dobry
przepraszam ze sie tu Wam wcinam ale w google mi wyswietlilo wasz temat o Doncaster a wlasnie szukam opinii na temat dzielnic poniewaz planujemy z mezem sie przeniesc z Yorku do Doncaster, kolezanka mieszka na Hextropie i poleca mi ale u Was czytam co innego mozecie mi powiedzieciec jako mamy gdzie jest bezpiecznie , szukam 3 bed.z ogrodkiem koniecznie!! i jeszcze mialabym prosbe macie namiary na pw.landlordow bo chyba lepiej niz przez agencje tak slyszalam
pozdrawiam
 
hej, jestem tu nowa.. w Doncaster mieszkam od stycznia tego roku i szczerze mowiac ucieszylam sie kiedy znalazlam to forum, bo mam dwie coreczki.. jedna z nich ma 3 latka i uwielbia zabawy z dziecmi! niestety bedac na placu zabaw wyszukuje polkie dzieci co nie zawsze jej sie udaje wiec milo bedzie poznac inne polskie mamy z dziecmi, a byc moze dzieki temu moje dziewczynki beda mogly poznac nowych kolegow i kolezanki:)
 
Witam :) Równiez mieszkam w Doncaster, mam synka, tylko, ze ma rok i 2 miesiące i również uwielbia dzieci, a tu nie ma zbytnio mozliwości na spotykanie się z polskimi dzieciakami. Mieszkam na Balby i w pobliżu jest fajny, duzy bark z placem zabaw dla dzieci:) Chętnie kiedys spotkam sie z jakąś mamą z dzieckiem.
 
reklama
Do góry