reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Doncaster

Marzena z tego co słyszałam to nie powinnaś miec z tym problemu.
JA oddałam też raz bluzę akurat nie w Next ale w sklepie odzieżowym,musiałam podać jedynie powód,podpisać się im na specjalnym druczku,no i oczywiście dowód zakupu :)
Jak nie spróbujesz to nie będziesz wiedzieć :-)
Pozdrawaim
 
reklama
Hej dziewczyny :)

Coś mi się zdaję że nasze forum umiera :( nie pamiętam by wcześniej było tu tak pusto :(

Dziewczyny zapracowane,nie mają czasu tu zaglądać.

Anetka a Ty gdzie pracujesz i co się stało że się skusiłaś :) podziwiam z trójką dzieciaczków to nie lada wyzwanie, ja szczerze to nie wiem czy bym dała rade ,cały etat w domciu a potem jeszcze do pracy.Ale Davidek też jeszcze troszkę podrośnie i zapisze obu do przedszkola i wtedy bę de na poważnie myśleć o podjęciu jakieś pracy .

Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko
 
Hej Izusia
ja pracuję razem z Martusia, nie jest łatwo zmęczenie robi swoje i faktycznie dwa etety jeden w domu drugi w pracy, nie pamietam kiedy byłam tak zmęczona ale cóż,mam swoje lata i trzeba wreszcie zacząc zarabiac na emeryture:)Mały oddawany jest do niani na dwie godziny bo z moim sie zakleszczamy zmianowo no i prawdę mówiąc widzimy sie tylko w weekendy,ale za to mozna zatęsknić.Narazie jestem ppaskudnie przeziębiona czuję że mi spadło na okrzela normalnie się duszę , wiec poszłam dzis do przychodni a oni mi..paracetamol więc ja im ze paracetamol to ja dwa tygodnie biore i jest coraz gorzej, więc kazali dalej.Szlak mnie mało nie trafił ale co zrobić.Faktycznie pusto na forum :((
 
No cóż my dalej na walizkach i czekamy kiedy się możemy przeprowadzić. Okazało się, że nie działa ogdzewanie a wiecie jak to jest u Anglików, mają czas. Dzisiaj miał ktoś być, bo sie okazalo, ze to elektryka siadla przy piecu i dupa do tej pory nikogo nie bylo. Zaczyna sie fajnie, zobaczymy jak bedzie pozniej. Chatke sobie sami odswiezylismy, z landlordem poszlismy na uklad.
Jezu teraz jak mamy 3 dzieciakow to nie wiem w co mam rece wsadzic. Oli mi rece z klawiatury zabiera nie daje mi usiasc o kompa, mala zgaga :-) No i w nocy cos niespokojna jest, bo sie budzi nad ranem i nie moze zasnac a ja juz chodze jak neptyk.

Pozdrawiam Was serdecznie i wiosennie.
 
Hej :)

Chora jestem , uff okropnie mi zatoki zawiało, do tego jeszcze gardełko i powoli zaczynam pokaszliwać więc pewnie będę miała ful zestaw :( czuję się beznadziejnie.

A tu jeszcze szukanie nowego domku,jak przeglądaliśmy na stronach internetowych to tyle ogłoszeń a potem jak się pojedzie do agencji to się okazuje że nic nie mają :(

Dzisiaj jesteśmy umówieni żeby jeden domek obejrzeć,aż mi się śniło to w nocy tak znowu to przezywam .

Dziewczyny pozdrówka ,może się jeszcze dzisiaj odezwę.
 
Izusia ja też chora na maxa-gardło, zatoki, gorączka a mała na szczęście tylko katar ma :-(. Dalej próbuje Paule przestawic na późniejsze zasypianie ale nic z tego jak narazie. w nocy 3 butelki mleka bo taka głodna:szok: byliśmy na bilansie 9 miesięczniaka i Health Visitor powiedziała że mam podawac małej wode albo herbatke ale nie mleko-niestety po tygodniu stwierdziłam że nie ma sensu bo mała płacze z głodu w nocy i budzi sie częściej niż przy mleku. Padam już z niewyspania:-( ale na pocieszenie mała zaczęła wołac mama mama i to mi odrazu energii dodaje. No i doczekaliśmy się 3 ząbka tyle tylko że to nie górna lewa jedynka a DWÓJKA:szok: nie wiem czy to dobrze czy źle.
Czytałam że chcecie zmienic dom-a ten na Adwick to z agencji?? bo my myślimy żeby może w ten teren uderzyc bo Bolton troche daleko jednak :tak:

A tak z innej beczki - jeśli znacie kogoś kto chciałby kupic sterylizator mikrofalowy z Aventa to mam za 10 funtów, nosidełko takie na szelkach też za 10 funtów, Krzesełko uczydełko z fisher price za 25funtów i ciuszki dla dziewczynki od 0 do 9 miesiecy-cena do uzgodnienia. Zdjęcia moge podesłac na maila. a skontaktowac można sie ze mną pod numerem gg 1830825 lub e-mail dobi21@interia.pl

Pozdrawiam Wszystkie Mamusie i mam nadzieje że nasze forum nabierze na nowo życia:-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Goldenko dom jest od landlorda bardzo w porządku gościu,zawsze wszystko załatwione na czas.
Domek jest naprawde fajny tyle że my szukamy czegoś bliżej centrum,dzielnica bardzo spokojna . My płaciliśmy 520 za miesiąc ale może dałoby się z nim ugadać,aha no i jest w pełni umeblowany od mikrofalówki po telewizor :)
 
Do góry