reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Doncaster

Anetko a które ogłoszenie dokładnie?? bo mam dużo rzeczy wystawionych :-)odezwij sie do mnie na gg 1830825 :tak: jesli chodzi o rzeczy dla małej to nic mi nie brakuje na szczęście. chwilowa depresja przyszła i już poszła a sio, ale bardzo dziękuje za pamięc :-D wszystko wraca do normy powoli-z landlordem pogadałam i poczeka az znajdziemy prace :-) ja po świętach 2 kg wiecej ale zrzuce podczas spacerów z małą :tak: miłego dnia życzę mamusiom i pociechom :-)
 
reklama
Witam mamusie po przerwie :) :)

Również nie było mnie troszeczkę,mielismy gości tato z moim chrześniaczkiem przyjechali na Święta także było co robić z trójeczką dzieciaczków,ale było przynajmniej wesoło,za to teraz Kubuś chodzi przygaszony chyba tęskni ,ja zresztą też :(

Anetko jestem jak najbardziej za grilem:) ja też muszę coś zrobić z ogródkiem,oporządzić bo nasza sunia zrobiła w nim niezły sajgon nie nadążam za tym psiskiem sprzątać , kochany szkodnik .

Goldenko cieszę się że u Ciebie już lepiej oby tak dalej:))))

Pozdrawiam Wszystkie mamusie :) :) :) :) :) :)
 
Hej początkująca mama.:)
No ja uczęszczam na zajęcia polish grup które są w każdy czwartek o godz.10.00 .
Mniej więcej wygląda to teraz tak.
Zajęcia trwają około dwóch godzin,pierwsza godzina to wykład w języku angielskim, pogadanki o róznych rzeczach opice zdrowotnej i takie tam ,fajnie bo można się osłuchać z językiem.Od jakiegoś czasu drugą godzine przeznaczamy na naukę angieslskiego prowadzi je Pani MAłgosia.
Podobno ma się zacząć za niedługo kurs ESOS który jest w colegu tyle że tutaj nie musisz za niego płacić :)
Co ważne na czas zajęć można zostawić w specjalnym przedszkolu dla dzieci,tam zajmują się nimi wykwalifikowane panie to też jest za free .
ogólnie uważam że naprawdę warto .
Czasem można się dostać na kursy które również są tam organizowane.
Jeśli będziesz miała jakieś pytania to pisz :)

Pozdrawiam wszystkie mamusie.
 
Właśnie co nieco słyszałam o tym co oferują Polkom w Women's Center.
Teraz mam pytanie jak mam to wszystko zacząć??
Mam tam pójść i się zapisać?? Zacznę od razu czy muszę poczekać aż nauka angielskiego zacznie się od początku??
Bardzo bym chciała robić coś więcej niż siedzenie z dzidzią w domku....
a nauka angielskiego bardzo by mi się przydała.
 
hej dziewczyny tez bym poszla znów do women centre .tylko pewnie znów nie załapie sie na ten angielski .. tez chcialabym robic cos wiecej niz siedzenie z maluszkiem...
 
czesc izusia dobrze ci sie wydaje mieszkam koło lidla, widzialam cie w swieta w kosciele ale wiadomo tyle ludzi ze nawet nie bylo jak podejsc po kosciele i zagadac bo był tłum ludzi
 
hej dziewczyny tez bym poszla znów do women centre .tylko pewnie znów nie załapie sie na ten angielski .. tez chcialabym robic cos wiecej niz siedzenie z maluszkiem...



No ja zaczęłam od chodzenia na siłownię. Chodzę do FitnessFirst od miesiąca i jestem bardzo zadowolona....mam czas dla siebie....jest tam też sauna,ale że chodzę tam sama to jakoś wstydzę się chodzić tam,ale z koleżankami zawsze byłoby raźniej :)
 
reklama
Hej :)
Jeśli zapisujesz się na 4 miesiące to miesięcznie płacisz 33,95
a jesli zapisujesz się na rok to 29.95
Ja zapisałam się na 4 miesiące na wypróbowanie.
No i na dzień dobry wpłacasz tak jakby wpisowe 34.95, które po miesiącu zwracają Ci.
Pobierają pieniądze mi 15 każdego miesiąca z konta przez direct debit.
Jak narazie nie zauważyłam aby tam jakaś polka przychodziła, ale chłopaków kilku widziałam polaków :)
Ja na daną chwilę chodzę na siłownie rano,bo na 13.30 mój mężczyzna do pracy i może rano posiedzieć z dzieckiem.
A ilość razy mojego chodzenia na siłownię jest różny. Czasami jest taki tydzień,że chodzę codziennie a czasem co drugi dzień.
 
Do góry