reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Doncaster

Ja to przewaznie chleb z czosnkiem i herbara z cytryna, moja mama zawsze nam robila napar w lipy z miodem i bardzo nas to rozgrzewalo. Jezeli boli gardlo to dobrze jest go plukac woda z sola. Zycze szybkiego powrotu do zdrowia :-)

Pogoda nas zaskoczyla z rana, ja juz czekam na ta wiosne a tu snieg :eek:
 
reklama
Hej dziewczyny :-)
Zaraz mi sie pewnie oberwie bo mnie tu wieki nie było :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Pewnie nie nadrobie już bo za dużo bym miała ale widzę nowe mamusie :-) Witam Was serdecznie:tak:
Ale miałam dużo kłopotów kurcze już myślałam że nie wyjde z tego, na szczęście powolutku wychodzimy na prostą. Wiecie co tak sie zdenerwowałam ponieważ dostałam list z Housing benefitu że mam im oddac wszystkiepieniadze bo mi sie nie nalezały a oni mi rok płacili - tak sie wykłócałam że to ich wina i że nie zapłace 3500 funtów, bo nie mam z czego i że powinna zapłacic osoba która nie sprawdziła papierów które otrzymała ode mnie. Po 3 tygodniach list że nie musze płacic bo znaleźli winnego :-) dzisiaj mają przyjśc założyc nam telefon i internet wiec bede tu częściej.
Paula mi życ nie daje, odkąd zaczęła raczkowac to musze biegac za nia. Nawet nie mam czasu usiąśc. Mamy już 2 dolne jedynki i czekamy już na górną. Problem mamy ze spaniem w nocy - mała zasypia już o 18tej (próbowałam przestawiacna późniejsza porę ale nie dało się bo strasznie płakała) wstaje koło północy na butle i jeszcze czasem koło 4tej a potem wstaje przed 6 i zjada koło 8 butle potem kaszke owocowa o 11, następnie 14 obiadek, 16 deserek i o 18 butla. Nie wiem co ja robie źle że nie potrafi przespac całej nocki :-( jestem już zmęczona tym wstawaniem:-(
Szykujemy sie do przeprowadzki-szukam i szukam jakiejś ładnej okolicy:-) myślimy o Bolton ale musimy czekac narazie czy sie zwolni domek,jestem dobrej myśli:-)

Od dzisiaj zobowiązuję się do zaglądania tu codziennie i powrotu:-):-)
pozdrawiam Was bardzo serdecznie

Izusia - jak tylko ogarne sie ze sprawami urzędowymi to przyjade do Ciebie :-) jak bedzie ładna pogoda to na plac zabaw sie wybierzemy :tak:
 

Załączniki

  • vvv.jpg
    vvv.jpg
    28,9 KB · Wyświetleń: 29
  • fff.jpg
    fff.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 29
  • 555.jpg
    555.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 28
  • 543.jpg
    543.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 25
Na to wyglada, ze dziewczyny zabiegane albo chore.

My teraz bedziemy w trakcie przeprowadzki, remontu itp. Do tego chorobsko mi i Olivce wrocilo, jedziemy dzisiaj do lekarz, bo bez antybiotyku to sie chyba nie obejdzie :-( a chcialam tego uniknąć.
 
No hejka, jakieś zmiany na forum ale na lepsze bo i bardziej teraz widoczne i estetyczne...no tak faktycznie z czasem krucho w tym tygodniu praca na popołudnie to i do południa trzeba coś zrobić a potem biegusiem na 14 do roboty.Cięzko się pozbierać na drugi dzień, ale cóż.
Dziewczyny musze kupic mojemu synowi 11 lat bluzy czerwone do szkoły bo został z jedna w stanie tragicznym i nigdzie nie mogę znaleźć. Może macie namiary to będę wdzięczna.:tak:
 
Hej dziewczyny:-)
A ja myślałam że będe miała sporą lekturę do przeczytania pod moją nieobecność a tu cichutko jak makiem zasiał.

Goldenko fajnie że się pojawiłaś.
Czytałam o Twojej małej księżniczce,powiem Ci szczerze że ja mojego Davida kłade spać około dziewiątej,przesypia do około 12 nastej potem z dwie do trzech godzin płacze potem znowu zaspia i za dwie godzinki znowu pobudka:-(,jestem już poprostu wykończona.
Jeszcze do tego w ciągu dnia śpi raz góra dwa razy ,poprostu tragedia:-(.
Także gdybym ja położyła mojego o 18 nastej to podejrzewam że o 12 nastej miałby dosyć spania do samego rana :)
Spróbuj ją może przemęczyć jakoś, wiem że trudne , ale wydaje mi się że poprostu szybko się regeneruje i nie chce potem już dłużej spać.
Goldenko życze Ci powodzenia,daj znać jak Ci idzie,może znajdziesz jakiś sposób :-) to i ja skorzystam .
 
Zapomniałam dodać !!!!!
Zamieżamy się do zmiany domu,gdyby któraś z Was przyuważyła gdzieś dom,może być też nawet flat byle z ogrodem i nie z agencji tylko prosto od landlorda to dajcie znać , będe bardzo wdzięczna.
Czas pomyśleć o zmianach:tak:
 
Hej dziewczyny!

Aneta76 z tego co wiem, to na Printing Office St. jest sklep tam maja ubrania do roznych szkół. U mojej Wiki można zamówić w szkole, może u Was też, zapytaj powinni dla Was zamówić.

Goldenka, Paula ma juz ponad 8 miesiecy i moze na noc potrzebuje juz kaszki z lyzeczki nie butelke, jedzonko treściwsze i na dłużej zapełnia brzuszek. Nie piszesz czy w ciagu dnia spi i ile, moze wysypia sie w ciagu dnia? Inny problem to niestety zabki, podawaj jej na noc paracetamol, albo nurofen dla dzieci, moze powoli ida jej nastepne zabki i ja bola dziasla. Mojej najbardziej pomagała maść z polski SACHOL tylko ten dla doroslych, przynosil jej wieksza ulge. Olivii tez sie pozno zaczely wyzynac zeby i przezywalismy horror, bo ani spac, ani jesc, do tego temperatura i biegunki, pic tez nie chciala. Ale dalismy jakos rade sobie z nią.
Napisz czy jest juz ciutke lepiej czy nie. Jesli chcesz a nie ostrasza Cie, ze ten zel mam otwarty to mozemy sie jakos umowic i Ci go dam zanim np. ktos podesle Ci z Polski, moze podziala i pomoze.

A u nas od jutra ruszamy z malowaniem nowej chaty, oj bedzie sie dzialo.

Pozdrawiam
 
Witam. Jestem nową mamą z Doncaster. Mieszkam w okolicy Hyde Park od 5 miesięcy. Mam dwójkę dzieciaczków - córeczkę 3 latka i synka 2 latka. Chętnie spotkałabym się z kimś na kawce lub na spacerku, bo nie znam tu jeszcze prawie nikogo, a moje maluchy tęsknią za zabawą z innymi dziećmi. Pozdrawiam
 
reklama
dziewczyny sorry ze takie pytanie ni z gruchy ni z pietruchy ale czy jesli kupilam kurteczke dla mojej małej w sklepie next ale w domu doszlam do wniosku ze nie podoba mi sie w niej moja Zuzia,to czy moge zwrocic lub zamienic na inna rzecz?oczywiscie mam rachunek.bo nie wiem jak jest w tym nexcie ,moze ktoras z was wie??dzieki
 
Do góry