reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Doncaster

Hej Dziewczyny,:-)

z tego co wiem to Ania jest wtedy kiedy jej potrzebują, więc na pewno będzie w poniedziałek, środę i czwartek od 10-12. Można przyjść i się wszystkiego dowiedziec lub nawet zapisać.

Marta0811 ja wychodzę z takiego założenia, że nigdy nie wiadomo co nam się w życiu jeszcze przyda, a jeśli jest możliwość skorzystania z kursu za który nie musisz płacić to chyba warto. W collegu kurs kosztuje ok. 60 funtów, a po nim możesz pracować wszędzie gdzie masz styczność z żywnością i gdzie wymagany jest taki certyfikat. Więc są to zwiększone szanse na pracę. Moja koleżanka musiała zrobić sobie taki kurs i teraz pracuje 4 dni w tygodniu po 6 godz. w knajpce, więc zawsze to coś.
Fakt, że jak nie ma się samochodu do dyspozycji to ciężko się ruszyć z domu, ale ja dzisiaj wyszłam do ludzi i trochę mi lepiej.
Poza tym dziewczyny tam wymieniają się informacjami, gdzie jeszcze można pochodzić sobie na angielski za free, gdzie jaka praca, gdzie można sobie dorobić.:cool2:

Izusia1981, z dziećmi jest różnie, ale jak nie spróbujesz to nie będziesz wiedzieć. Ja też się obawiam zostawić swoją tam, bo ona ma fazę "na mamę" teraz, jakby mogła to by się do mojej nogi przykleiła i wszędzie ze mną chodziła.:-p Ania mi powiedziała, że dziewczyny które są w żłobku najpierw same próbują "opanować" sytuację a jak nie dają rady to dopiero proszą mamę o zejście na dół. W poniedziałek zostaw dzieciaki w domu z mężem, ale potem spróbuj je zabrać. Izusia1981 w jakiej okolicy mieszkasz, może można coś wykombinować?:confused:
Nie wiem jak długo będzie trwać kurs jęz., ten który był teraz zaczął się pod koniec września, wychodzi ok 5 mies., więc może ten też tak będzie trwać. I niby raz w tygodniu. Dokładnie nie wiem, myślę że w poniedziałek będzie już więcej wiadomo.
 
reklama
Hey.
Znowu weckand więc i u nas bardziej pusto:-)

Malaya ja mieszkam w Adwick to niedaleko Woodlands.
Racją jest że jak się nie sprubuje to się nie wie:tak:.
Będe musiała coś wykombinować z tym dojazdem,może trafi się jakaś dziewczyna która również będzie z pobliża ,haahha wierze w cuda.

Odezwę się pewnie jeszcze później.
 
Izusia1981
to faktycznie kawałek do tego centrum jest. I teraz Cię rozumiem, że ciężko jest się zebrać i przyjechać. Ja mieszkam bliżej i też czasami mi się nie chce ruszyć z domu.
Ale pomyśl nad tym, bo ten pierwszy raz to najgorzej, a potem to już jakoś się człowiek przyzwyczaja :-)

MIłego Dnia Dziewczyny :-)
 
hej ale zeby zostawiic dziecko w ich złobku trzeba wczesniej wypelnic formularz od nich o ile mi wiadomo.
To tak jak wy ja boje sie zostawic moja sierotke sama bez mamusi.bo ona boi sie obcych w ogole taka nieufna i nie wiem jka to bedzie ,ale nie bede jej trzymac w domku musi sie tez troszeczke rozerwac poznac inne dzieci w żłobku.Mam nadzieje ze panie przedszkolanki dadza sobie tam rade :p Jutro jej ze soba nie zabieram ,musze najpierw zobaczyc jak to sie tam odbywa itd.pozdrawiam i dozobaczenia dziewczyny ;)
 
Hej dziewczyny :-)
Widzę że chodzicie na kurs j.angielskiego super,język jest bardzo przydatny.Ja to bym chciała iść na podszkolenie języka,utrwalenie no ale praca na 2 zmiany,musiałabym się z mobilizować troszkę hehe :-D:-D chociaż dzieci nie ma w domu jeszcze to jakoś brak mi zawsze tego czasu przy moim mężu hehe:-D pocieszam się tym że język utrwalam jak na razie w pracy przy anglikach no i w domciu z mężem(obcokrajowcem) więc angielski mam 24 na dobę jak nie w pracy to w domciu :-D:-D:-D
Ale może kiedyś się wybiore żeby dostać jakiś certyfikat znajomości języka....
Tak wam zazdroszcze dziewczynki dzieciaczków...ale wiem że i mój dzień kiedyś nadejdzie :-):-)
Pogoda dziś dopisuje,zaczął się dzień dość ładnie :tak::tak:
Miłego dnia dziewczyny dziś popołudniówka :eek::eek:
 
Hej dziewczyny :-)
Ale cisza ostatnio tutaj jest,dziewczyny coś zamilkły....pewnie brak czasu albo ta pogoda jest taka okropna.Wczoraj było ładnie a dzisiaj już tak mglisto i brzydko aż mi się wszystkiego odechciewa :eek:
Mam nadzieję że wszystkie zdrowe jesteście dziewczyny.......
Miłego dnia życzę pa :-D:-D
 
czesc dziewczyny ale okropna dzis pogoda a wczoraj było super. u mnie nudy byłam rano miescie jutro tez musze pojsc załatwic popołudniu reszte spraw i po sklepach pochodzic troche
 
czesc :-)
izusia mam do ciebie pytanie;z tego co pamietam to wraz z rodzina wynajmujecie dom i pisalas niedawno, ze zmieniliscie dostawce gazu tak wiec czy dostawce gazu zmienil wam wasz lanlord czy sami to zrobiliscie,bo słyszalam ze jest taka mozliwosc dziekuje za odpowiedz pozdrawiam:-)
 
Hey dziewczyny.

Faktycznie pogoda dzisiaj do kitu., dobra na spanie i na deprechę.
Byłam wczoraj w women center,ale zaspałam i nie zdążyłam dojechać na 10-tą, i niestety nie zdążyłam się załapać na ten kurs żywieniowy, a językowego okazało się że już nie ma :-( więc zapisałam się razem z mama 288 którą właśnie tam spotkałam na ... i no właśnie nawet nie pamiętam jego nazwy heheh w każdym razie zajęcia są w czwartek na 10 tą czy któraś z was również będzie uczęszczać ???

Sabrina a czy Wy już się staracie o dzidziusia czy na razie planujecie że kiedyś zaplanujecie :)
Ja o swojego pierwszego syna starałam się ze trzy lata i wylałam przy tym z milion łez.Ale dziś za to mam to wszystko wynagrodzone dwoma łobuzami;-) wierze że z Tobą bedzie podobnie .Oczywiście nie życzę Ci byś Ty również tak długo czekała :-D ale że w swoim czasie nadejdzie i do Ciebie Twoje upragnione szczęście.

Dżoana bez problemu możecie zmienić dostawcę gazu i nie potrzebujecie na to zgody landlorda. Tylko uważajcie!!! my również zmieniliśmy dostawce gaz był tańszy od poprzedniego ale okazało się że przesył droższy i w sumie na jedno wychodzi,człowiek czasem da się tak głupio ogłupić.

To ja uciekam bo mecz siatkówki się zaczął:-):-):-):-):-):-):-)
 
reklama
hejka
Iza szkoda ze nie pamietasz nazwy tego kursu.. ale jutro podjade tam i spytam co to i moze dołacze, w pon. tez nie moglam podjechac niestety..:-(
a na kurs jezyka ide do collegu sie dowiedziec..:tak:
pozdrawiam
 
Do góry