reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Doncaster

marta0811 mozemy sie wybac przeciez wszystkie trzy:)jesli masz ochote???

Malaya a o ktorej godzinie tam mozna isc i sie zapisac??ja tez licze na ten angielski:)
 
reklama
a napisz mi prosze co potrzebuje by zapisac sie tam?jakies dokumenty??zaswiadczenia?? i jeszcze jedno musze isc z dzieckiem??czy jak jest mozliwosc zostawie ja z tatusiem?w sumie jutro to tylko zapisy wiec ...? ;)
 
Marzena,

wez moze ze soba tylko paszport albo dowód. Dokładnie nie wiem co będzie potrzebne.

Nie musisz brac ze sobą dzieciaczka, może zostać z tatą w domu. Ja swoją biorę.
 
Hej
to dobrze że wybieracie się do women centre ja przez cały rok próbowałam i mi się nie udało:tak: mam nadzieje ze podzielicie sie informacjami.Może i ja mogłabym się zapisać tak strasznie mnie boli ten mój kulawy angielski:-(,chyba już czas wziąść się za siebie.
Jak tu przyjechaliśmy znałam angielski lepiej niż mój,On poszedł do pracy ja zostałam w domu on szlifuje angielski a ja przebieram kupki;-), nie żebym narzekała kocham te moje dwa posrajtki :) ale czasem chciałabym zrobić coś więcej.To nieustanne siedzenie w domu naprawde potrafi wprowadzić w depresje,także doskonale Cię rozumie Malaya:tak:.
ale koniec smęcenia czas sie ruszyć mały skonczył dwudziesto minutowe spanie .
 
no mi sie nie udało pojechac dzisiaj, ale czekam na wiesci od dziewczyn co załatwiły..
Iza no wlasnie ja tez zamierzam cos w koncu zrobic ze soba i moim angielskim.. Dosc siedzenia w domu!!!!!!!!!!!:tak: Ja jeszcze mysle o collegu, mojemu sie nie podobało ale ja pomimo sprubowac chce..:tak:No i rozgladam sie za praca, cos trzeba robic, siedzenie w domu juz mnie meczy na maxa;-)
 
reklama
Malaya przepraszam ze nie dogadalysmy sie ale na 10 godzine ja napewno dzis bym nie zdazyla bo wstalysmy po 10 dzis spiochy.

Ale byłam w Women Centre i.... dostalam aplikacje do wypelnienia ,mam przyjsc w srode na kurs tzn zaczecie kursu i zapisy.Ten kurs nie bedzie opieral sie na podstawach ,jest dla osob ktore cos potrafia i chca sie dalej uczyc wiec nie bedziemy zaczynac od I, You ,she.
W poniedzialek jest pani Ania polka z ktora rozmawialam mozna do niej isc i dostac aplikacje jesli chce sie zostawic swoje dziecko u nich w złobku na czas kursu. Mam nadzieje ze cos zrozumialyscie z moich bazgrołów .. ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry