reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Doncaster

witam

Dżoana07 ja wlasnie mieszkam na tej ulicy co ten sklep tam na rogu jest :-D

aska0901 no to pisz kobieto kiedy Ci pasuje ;-) ja sie moge w sumie dostosować:tak:

izusia1981 spory ten rachunek:szok: ja miesiecznie place w okresie grzewczym za prąd i gaz maks Ł80
bedziesz potrzebowala i pampersy i masc do pupci... co prawda dostaniesz torbe z probkami ale nie wiem kiedy? ja dostalam chyba dopiero 2 dnia i to po poludniu. szpital nie zapewnia nic poza pierwszym pampersem zalozonym zaraz po porodzie:baffled:

agnieszka.kk witam witam

goldenka25 no to nie fajnie sie zachowali wobec Ciebie:wściekła/y: nawet nie wiem jak to nazwac...debile kobiete w ciazy nam stresuja. trzymaj sie kobito i walcz z gnojami

jutro wybieram sie na male zakupki do miasta jest jakas chętna?

Alex mi od 2 dni daje ostro popalić. jakis marudny sie zrobił... moze kolejne zabki mu ida:confused::sorry2:
 
reklama
ja w tym tygodniu odpadam bo siedze z mala od 7.30 za to w przyszlym tyogdniu od 12 wiec predzej. ja jeszcze w tym roku nie dostalam rachunku za gaz dopiero mi przyjdzie w maju za okres od pazdziernika do maja takze bedzie na pewno dduuuuzzzzzzyyy za prad zaplacilam 130 za 4 m-ce
 
hej dziewczyny:-D na początku; miło mi poznać agnieszke kk i goldenke:tak:
Widzę, że forum zaczyna odżywać super:tak:
nefretete:tak:myśle, że niedługo się spotamy (może już się spotkałyśmy kiedyś np w sklepie u ciapaka hihi)dobrze więc jak będzie jeszcze pogoda w tym tygodniu to się umówimy powiesz mi jak wyglądasz żeby nie było wpadki i pójdziemy na spacerek np na boisko;-)
aska , dzieciaczek którego pilnujesz to polak czy anglik?
izusia trzymam za Ciebie kciuki obys już urodziła oby Twoja mama przyjechała już do kolejnego wnuczka lub wnuczki ,a tak wogóle to moi znajomi za gaz i prąd ok póltorej miesiąca temu za kwartał płacili ok 400ł więc myślę, ze bardzo drogo jakoś wyszły Tobie te rachunki:szok: chociaz w tamtym miesiącu nasz gospodarz powiedział, że bardzo "ostro"poszedł gaz i prąd w górę!!! zresztą sami już to zauważyliśmy, że również płacimy więcej:-(
pozdrawiam papa;-):-)
 
dzoana dziewczynka jest polka. moja kolezanka za gaz i prad zaplacila za kwartal 600 druga 550 a trzecia ponad 700 inna za gaz 350 a prad ok 140. ja sama az sie boje tego rachunku w maju bo to bedzie za 6 m-cy.goldenka gdzie pracowalas???
 
Izusia jakiego dostawce macie??? patrzylas czy rachunek jest estimated czy nie?? moze wam za duzo naliczyli wg swojej prognozy a nie ze stanu licznika?? ile masz za sam gaz?
 
aska0901 pracowałam w NEXT i oni tam swoją polityke mają a z kobietą w biurze nie pogadasz nauczyła się jednego zdania i tego sie trzyma :/ a mój prawnik co innego a jak powiedziałam tej kobiecie na podstawie jakiego aktu prawnego zwolniliście ciężarną i poprosiłam o list z wyjaśnieniem to mi powiedziała że listu nie wyśle bo nie ma takiego aktu prawnego że można zwolnić ciężarną a wziać agencje to jej tłumacze że niesłusznie mnie zwolniliście a ona że moj kontrakt wygasł a ja do niej mówie kontrakt to ja miałam do końca kwietnia i wtedy chciałam na macierzyński odejśc a ona do mnie to ja nie mam pojęcia takie teksty do mnie waliła menadżerka hahahaha to jest śmiechu warte
 
na pewno z nimi wygrasz nieslusznie cie zwolinili - nie mogli przeciez to oczywiste. trzymam kciuki za Ciebie!!! gdzie mieszkasz ??dwie dziewczyny<dzoana i nefretete> na wheatley izusia daleko nie pamietam nazwy, chyba adwick, ja na balby!!
 
reklama
Hej;-)Ja juz w sumie po przeprowadzce ale jeszcze czasem tu bede zagladac:tak: Ja tez mieszkalam na Wheatley...szkoda ze nam sie w koncu nie udalo spotkac:-(
Co do szpitala to ja mialam w szafce pelno pampersow, byla tez miseczka i waciki do mycia dzidziusiowej pupy:-D torby z chusteczkami i probkami masci tez dostalam od razu- byly przy moim lozku jak pojechalam na oddzial...no i jeszcze dostalam od pielegniarek masc na bolace cycuchy:tak:
A i jesli ktoras jest zainteresowana wynajeciem domku- to nasz poki co stoi pusty:tak: 3sypialnie, salon,kuchnia,jadalnia,lazienka i ogrodek:tak: Juz troche tesknie za tym domem a myslalam ze nie bede tego tak przezywac:-( bardzo sie ciesze ze juz jestesmy w polsce ale tam mieszkalam przez prawie 5 lat i mam stamtad mase wspomnien...no ale mam nadzieje ze szybko sie otrzasne i przyzwyczaje do nowej rzeczywistosci. A poki co zeby oslodzic sobie zycie kupilam wczoraj bilety do Hiszpanii- moze wreszcie sie opale:tak: Ostatni raz tam bylam zanim Wojtka urodzilam, w sumie to od porodu to z malym tylko na zmiane w polsce i anglii siedzialam- wiec juz czas najwyzszy na porzadne wakacje:tak:
Pozdrawiam :-)
 
Do góry