reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Doncaster

witam
ja sie jeszcze nie ogarnelam po tym całym zamieszaniu:szok: nic mi sie nie chce... gdyby tylko Alex mi pozwolil to przespalabym jednym ciurkiem ze 12 godzin:baffled: może jutro rusze sie z dupskiem na jakiś spacer po mieście bo troche spraw do załatwienia sie uzbierało...
a co tam u was laseczki?
 
reklama
czesc dziewczyny dawno mnie tu nie bylo. czy ktos mnie pamieta ?? bylam w Polsce ponad 2 miesiace i nie mialam internetu
 
Witam:-):-):-):-):-):-):-):-)
Mi smutno,w niedziele wieczorem wyjechał do olski mój tato,nawet bym nie frzyfuszczała że tak bardzo się frzyzwyczaje,teraz dom jest taki fusty,chodzę i fofłakuje:-( Kubuś też tęskni tyle że okazuje to trochę w nieznośny sfosób,do tego mój M w fracy fo 12 naście godzin,frzychodzi zmęczony zje i fada do łóżka:-:)-:)-( nie ma mnie nawet kto focieszyć;-);-)
 
izusia1981 ech wiem jak to jest... moj tata byl z nami przez rok czasu i jak wracał do polski juz na stale to tez nie moglam sie odnalesc:-( ale z czasem sie przyzwyczaiłam ;-):tak:
a jak chcesz to zawsze mozemy sie spotkac w centrum na kawce;-) zawsze to jakas odskocznia
 
czesc dziewczyny czy ktoras z was sie orientuje, corka skonczyla 3 lata w styczniu czy mam czekac na jakies papiery kiedy ma pojsc do przedszkola na te 2.5 godz dziennie czy mam sama pojsc i ja zapisac ??
 
reklama
Nefretette dziękuje Ci bardzo za zafroszenie:-):-):-):-):-):-):-)
Ale jestem totalnie uziemiona,fo fiersze brak samochodu jestem skazana na środki komunikacji miejskiej szczerze mówiąc aż wstyd się frzyznać ale nigdy nie jechałam autobusem(tutaj oczywiście( fare dni temu musiałam fujść fieszo z Kubusiem do ośrodka niby nie mam daleko ale ciąża daje mi się już we znaki nie jestem gruba ale brzuch mam OGROMNY,nic tylko się zadyszałam i zasafałam jak stara lokomotywa.
Gdybym już się już się jednak zkusiła na tą kawke,musiałabym małego chyba frzywiązać do stolika:eek: istny z niego mały szatan,ostatnimi czasy nawet zakufy stają się froblemem ucieka,biega fo całym sklefie ściąga wszystko z fółek a jak fruwujesz go zatrzymać to, to dofiero jest :szok: ale to mam za karę, kiedyś gdy oglądałam Nianię nie mogłam się nadziwić jak można tak wychować dziecko,no i masz ci babo flacek... nadzieja w tym że z tego wyrośnie:sorry2:
Także sama widzisz jakie froblemy:sorry::sorry::sorry::sorry: jedyny sfosób żeby się sfotkać to zafraszam do ADWICK:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Do góry