reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Częstochowy JEDNOCZMY SIĘ :)

po bilansie ok młody był bardzo grzeczny jednak tak jak myslałam jest bardzo niski ale to genetyczne wage tez ma niska ale proporcjonalana do wysoskosci nic mam patrzec czy rosnie

Patrycjo tez tak miałam kacper wiosennie a dzieci na zimowo szok!
 
reklama
Patrycja, Tośka dzisiaj w bezrękawniku i trampkach latała, bo w cieniu było 13 stopni :) Ale fakt, niektórzy nie potrafią się przestawić na inne temperatury i czasem jak jest CHOLERNIE zimno, to dzieci rozletnione...

aleksandra, to ile Kacperek ma wzrostu?


A ja szaleję na Allegro, od zeszłego tygodnia obkupuję Młodą w ciuszki po 1zł :D
 
Aniu dziekuje za pocieszenie:*:* ja sie tak zamartwiam

Nie chcę młodego chwalic więc napisze tak mamy dzień bez pampersa ciągle go sadzałam tyle co do spania zalozylam i na dwor za zimno bez jeszcze i 2 razy zrobil do nocnika wiec spodenki suchutkie mamy na jutro zaraz ide go kapac bo padniety po spacerze i jutro dalej dzialamy

HAA DZISIAJ MLODY USIADL NA NOCNIK I WSTAL POSZEDL DO KUCHNI ZROBIL SIKU I PSZEDL ZNOWU NA NOCNIK NOOO RECE OPADAJA:>
 
Ostatnia edycja:
Beti, spełnienia marzeń.

U nas póki co nie ma mowy o nocniku, w ubraniu jeszcze go posadzę, a bez bardzo płacze.
Oskar też ma 86 cm, niecałe 11 kg. Bardzo różnie rośnie, jest miesiąc, że nic, a czasem 2 cm.
 
Ostatnia edycja:
aleksandra, GRATULACJE!!!

Beti, no, Ty wiesz ;) Wszystkiego, co najlepsze i czekam na pół litra! :D


My sobie koło południa pojechaliśmy do Czeladzi na SkodaAutoLab i powiem Wam - REWELACJA!!! Polecam jechać (niedługo ma być w Krakowie ;)). Za grosze można się świetnie pobawić, bo jest dużo atrakcji dla dzieci. Młoda była w swoim żywiole, bo jeździła autkami i bawiła się na różnych stanowiskach, a ja Roberta namówiłam na symulator dachowania i powiem Wam jedno - KOSMOS! Niesamowite przeżycie. Co prawda nie chciałabym tego odczuć na własnej skórze na drodze, ale super sprawa :D I symulator zderzenia też miażdżył ;)
 
Ostatnia edycja:
Jeździłam dzisiaj z Oskarem za rowerem biegowym, ale schodzi od razu, nawet nie mogłam dokładnie go przymierzyć:-) Musi się chłopak oswoić chyba. Nulini w Tesco nie widziałam tego Waszego, dawno kupowałaś? Jesteś z niego zadowolona, bo cena w necie bardzo korzystna:) Rzeczywiście wysokość siodełka na najniższym położeniu to 33 cm? W rowerowych też nie mieli Milly Mally, zresztą Puky też nie, tylko te większe. Kaczucha, nie przypomnisz sobie gdzie kupiliście swój?
Aleksandrna, to kiedy zawitasz na Promenadę?
 
reklama
Patrycja, ja jestem bardzo zadowolona, chociaż musimy Młodej podnieść siodełko, bo na najniższym jest dla niej za nisko... Ogólnie Tośka też nie umie na nim jeździć, ale siada sobie i "idzie" (nie odpycha się, tylko stąpa). My w Tesco daliśmy za niego 159zł :)
 
Do góry