reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Częstochowy JEDNOCZMY SIĘ :)

reklama
Hej ale dawno mnie nie bylo ,to z powodu tego ze doba jest za krotka,ja zapracowana na maksa ,ale daje rade,lubie do pracy chodzic a to najwazniejsze :tak:,ostatnio ja sie rozchorowalam ,alanek mial 1 dzien goraczke ale innych objawow brak,oliwia zakatarzona,ale nie ma najgorzej,korzystamy ze sloneczka i chodzimy na spacerki.Ja wychodze do pracy po godzinie 16 a w tamtym tygodniu szlam nawet na godzine 18 lub 19 wiec z dziecmi jestem dlugo.Gorzej tylko z moim spaniem bo spie po 3 godziny:baffled:.

NULINI super ze szkolenie udane :tak:.

BETI spoznione STO LAT :tak:


Ja tak naprawde to dzieciom to dopiero od ddzis przezucam sie na wiosenna garderobe :-p
 
kaczucha, a ta kierownica nie skręca się za bardzo? Bo w tych drewnianych rowerkach właśnie kierownica nie kręci się dookoła, tylko lekko na boki, żeby dziecko nie straciło równowagi :)
 
Ale cudowna pogoda no szok normalnie !
Dziewczyny Kacoerek no bohater mały z nocnikiemszybko mu idzie opanowanie tylko , że nie woła siku wypuści jedna kropelke przychodzi do mnie ja ja widze sadzam i sika dla mnie i tak sukces! :)

Ja jeszcze biegowego nie mam ale przymierzam się
Dorotko no ty pracusiu !
Patrycjo zawitam na pewno kiedys póki co troche mało czasu
 
Cześć Dziewczyny,

Dziś wyniki rekrutacji do przedszkoli państwowych, Kuba niestety nie dostał się do żadnego przedszkola :( A rząd tak zachęca by mieć więcej dzieci, jak tu mieć drugie dziecko gdy nie ma dla nich nawet miejsc w przedszkolach :( Jestem tym zdołowana, bo ja niedługo prawdpodobnie rozpocznę pracę a moje dziecko nie dostało się do żadnego przedszkola... Jesteśmy skazani na prywatne, a to duży wydatek w porównaniu z państwowym :(

Też planujemy kupić młodemu rowerek puky, mają te mniejsze i większe.
 
HURRRRRAAAAA!!! Moja Córa od września będzie BIEDRONECZKĄ!!!
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
Dostaliśmy się do publicznego przedszkola u nas pod domem!!! Ale się cieszę :-D:-D:-D
 
ALEKSANDRA pracujesz nadal?

NULINI no to gratulaje dla przyszlej BIEDRONECZKI :tak:.

ASIU przykro ze Kubus nie dostal sie do przedszkola,takie niestety sa realia w dzisiejszym swiecie ,smutne to :sorry2:.

Pogoda bajera a ja jednak jeszcze tak do konca nie przezucilam dzieci w az takie wiosenne ciuchy,ale rozkrecam sie :-Di nie katuje ich w zimowych ciuchach hihihih.

Dzis nieplanowane spotkanko mialam z nasza Asia i Patrycja na placu zabaw :tak:,fajnie tak :tak:.

Ali spi,ja polezalam z oliwka,ide cos zjesc i po 16 lece dopracy,jutro na szczescie wolne.

AHA OLIWKA DOSTALA SIE DO ZEROWKI DO TEJ SZKOLY KOLO DOMU,DO TEJ CO CHCIELISMY :tak::-D
 
dorota, no to Młoda już na letnio, dzisiaj tylko w 2 bluzeczkach, cienkie rajstopki i legginsy :) Za to dzieci na placu zabaw w przedszkolu - szok! Zimowe kozaki, kurtki, czapki, szaliki... Współczuję... Przecież jest 20 stopni w cieniu :(
 
Dzięki dziewczyny za miło spędzony czas, Oskar zasnął od razu po przyjściu do domu (zresztą śpi nadal).
Gratulacje dla naszych przedszkolaków, tylko Kubuś się nie załapał:(
Dziekuje Kaczucho za namiar, umówiłam się z Panem na jutro, może coś małemu wpadnie w oko.
 
reklama
Ja nawet nie startowalam w rekrutacji. juz mala zapisalam do prywatnego. i poki co chadza sobie tam na godzinke-dwie. Poki co za darmo. Chce zeby sie pomalu przyzwyczajala :-)
 
Do góry