reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Kolorowych snów...
Usmiechu od ucha do ucha...
Pięknych bajek na dbranoc...
Własnego pieska i kotka...
Co dzień nowych przygód...
Butów siedmiomilowych...
Gwiazdki z nieba...
Wspaniałych przyjaciół...
I wesołej rodzinki...
dla wszystkich dzieci małych i duzych ciocia Zaneta ;-)

 
reklama
hejka ;-)
ja jak zawsze wpadne napisac jednego posta a pozniej znow milcze:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-:)-(
ale teraz mam w domu troszke nerwowy okres ;-/
za tydzien powinnam leciec do PL z dziecmi,a mlody od niedzieli ma ospe!juz wszystko zasycha,a mial tego z 500!!wszedzie,na ustach,jajeczkach..masakra.no i w paitek za tydz musze isc do gp po pozwolenie na lot.z nim nie bedzie problemu,modle sie zeby niunia nie zalapala bo wtedy juz dupa blada.

mamaAlutki-witaj,mamy tutaj maluszki,no moze nie takie jak twoja ale jes duzo rocznych dzieciaczkow ;-)
kasia8118-mam nadzieje ze dzis bedzie lepiej u Ciebie:-)
mamatrojeczki-dibrze juz po wszystkim z Chrisem,ale nacierpial sie bidulek:-(a brata olej cieplym moczem.

Agaam-no to chyba nici z Safari,no chyba ze w weekend pojedziecie ;-)ja juz dawno mowilam A to stwierdzil ze mowy nie ma bo malpy po aucie beda chodzic i porysuja:-D:-Djeszczew zeby jezdzil jakims nowiuskim a ty 10 letni zlomek:-D:-D
juz sie tluka,o mamo...normalnie musze sie opanowac zeby przy dniu dziecka lania nie spuscic mlodemu bo jego zachowanie przekracza granice.wczoraj to juz wyszedl z siebie.jak tylko cos jest nie po jego mysli to bije wszystkich dookola,a mnie najbardziej.nic nie pomaga.:-(
 
Żaneta no niestety inaczej się nie dało :-( . Mam nadzieję, że polecisz w terminie do PL. A nie mogli małej w okresie wylęgania podać szczepionki przeciwko ospie, lub preparatu acyklowir, co zapobiega pełnoobjawowemu zachorowaniu? Może uda się, że nie zachoruje, albo dostanie wykwity już w PL. Byłoby dobrze. U nas Chris też wczoraj wieczorem przechodził sam siebie. Do tego jeszcze coś mu się przestawiło ze spaniem i cholernik poszedł spać tak już na 100% o 2 w nocy :wściekła/y: . A pobudka dzisiaj o 7 :szok: . W imieniu moich pociech dziekuję za życzenia :tak:
Dziewczyny które są chętne na spotkanko u mnie , to zapraszam w środę. Chetnym kobietkom adres wyślę na priv :tak:
Idę teraz z moją sunią na spacerek, a poźniej trzeba pojechać zapłacić council i chatkę.
 
mamatrojeczki-jak zadzwonilam do gp i powiedzialam ze 'chyba ma ospe'bo nie bylam pewna,bo nie pamietalam jak to wyglada itp to pow ze mam isc do apteki po krem.i dopiero tam babka pow ze to wyglada na ospe.no ja tez mam nadzije ze albo dostanie dop w pl albo wcale.no gdyby dostala do jutra to gdyby miala malo to moze by pozasychaly do piatku zeby dostac pozwolenie,ale niestety nie mamy wplywu na to ;-(
 
Witam.

Wszystkiego najlepszego dla naszych pociech z okazji ich święta.Szkoda ze taka lipna pogoda.Zapowiada się nudny dzień:-(.

mamatrójeczki to długi miałaś wieczór dzięki synusiowi.Ja wczoraj zapędziłam moich wcześnie do łóżek:tak:.

MamaAlutki witam mam nadzieje ze zagościsz tu na dłużej:tak:;-):-).Na jakim bd mieszkasz?

Żanetabd7 będzie dobrze :tak:;-).Trzymam kciuki :tak:;-).
 
WITAJCIE!!

WSZYSTKIM DZIECIOM ZYCZE DUZO RADOSCI, SLODKOSCI I SPELNIENIA NAJSKRYTSZYCH MARZEN!!


MamaTrojeczki
moze jak wiecej dziewczyn zdecyduje sie na kawke to moze i ja znow wpadne? Chyba ze masz nas juz dosc, bo Laurka taka halasliwa :-D:-D

Hagie - Ty juz wracaj do nas wkoncu!! Bo my z LAurka tesknimy, a teraz jeszcze sie zrobily takie ponure dni, zero slonca, ze jeszcze bardziej nam sie nudzi.

Zaneta - zycze zdrowka dla Synka, a tak ze sie zapytam?! Nie ogladal synka lekarz wogole, tylko telefonicznie? Troche tak dziwnie...

Agaam
- mi tez sie humorek popsol, jak tylko slonce zaszlo. Jest tak ciemno w domu ze chyba bede musiala porzadki w ogrodzie zrobic i wyciac troche krzakow bo zaslania okno ze jest prawie 12 a ciemno jak w d..p u murzyna!!

MamaAlutki - Witaj, gratuluje Coreczki, mi ciagle sie wydaje ze nie dawno urodzilam corke, a to bylo 8mies temu.
Ja chyba mam tu najmlodsze dziecie:-)
 
Dziewczyny a jakie macxie plany na dzien dziecka? Bo my kisimy w domu, Laurcia dostala krzeselko do karmienia, i wlasnie sobie w nim siedzi z usmiechem na twarzy. Bo wszystko, wszystkich widzi:-D:-D
 
reklama
werka mirek-nie ogladal,sama postawilam diagnoze i w aptece kobitka potwierdzila ;-)a zaczelo sie od dwoch pecherzykow tak na wysokosci gumki od majteczek,na poczatku myslelismy ze moze go wlasnie gumka obtarla,bo krostek nie mial ,ale na drugi dzien juz byl wysyp taki ze hohoho.my nie mamy planow,siedzimy w domu.A tylko na zakupy pojedzie i dupa.no i jeszcze podjedziemy na chwilke do przedszkola bo Pawelka pani odchodzi a ma dla niej laurke i umowilam sie z nia ze wyjdzie do auta ;-)
 
Do góry