reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej mamuski:-)

Wszystkim dzieciaczkom tym malym i troszke wiekszym zycze Wszystkiego co najlepsze, samych slonecznym dni i usmiechu od ucha do ucha:-)

U nas dzis nudy posprzatalam troche jak mala byla w przedszkolu zakupy zaliczylam a teraz czekamy na tatuska i na lotnisko po tesciow:tak:
Kurcze szkoda ze taka pogoda szaro bura, mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej ewentualnie w niedziele bo chcemy wybrac sie do Safari Praku z niunka na Dzien Dziecka:tak:

MamaAlutki witaj:tak: Oby Twoja osobka rozkrecila nam forum bo ostatnio cos zamulamy:sorry2: A znac sie znamy w sumie chyba z kazda z dziewczyn bo czasami organizujemy sobie spotkania na kawke:tak:
Zanetaka ja caly czas trzymam kciuki zeby wszystko poszlo zgodnie z planem:tak: A do Safari nie planowalismy jechac dzis tylko w weekend;-) my juz kiedys bylismy w safari parku jeszcze jak Vicky nie bylo i obylo sie bez zadnych szkod:-D
WerkaMirek ja ta jak napisalam jakas wycieczke chcemy zorganizowac, fakt nie dzis ale mala i tak nie zna sie jeszcze na datach:-D Mam tylko nadzieje ze pogoda nam na to pozwoli:tak:
Mamatrojeczki ja tak jak pisalam odpadam w tym tygodniu ale napewno jeszcze bedzie okazja sie zobaczyc;-)

Oki ide sie czyms zajac:-)
 
reklama
Hmm a mnie dzis cos wzielo na pichcenie. Moj zaraz wychodzi do pracy, tylko czeka az sie mu deser upiecze :-D:-D
Pozniej wstawie zdjecia:szok::szok:

MamaAlutki - zobaczysz jak szybko sie wkrecisz do nas. Ja zaczelam pisac z dziewczynami jeszcze jak bylam w ciazy, i pamietam jak im stekalam ze juz mam dosc z brzuszkiem chodzic. I pamietam jak jeszcze jedna z dziewczyn mi powiedziala ze nie raz zamarzy mi sie znow brzuszek. I nieraz mysle o tym. Ze z brzuchem bylo mi lzej niz z niunka na rekach.
Teraz wstapilo w nia cos, ze tylko na raczkach wysoko, stala bym na nozkach, i raczkuje, zapieprza po salonie ze ostatnio ja szukalam za fotelem.
A calkiem nie dawno miala 3mies, lezala grzecznie w lozeczku i patrzyla w krecaca sie karozele, a ja siedzialam nad nia i marzylam by zaczela juz siedziec... a teraz bym chciala znow zeby polezala chociaz ze dwie godzinki!!!

Hagie - poszlam za Twoja rada i ustawiam jej codziennie taki sam rytm. Zwiazku z tym codziennie o 12:30 juz zaczyna stekac na drzemke...A wstaje o 8 rano, i swierkoli a mi sie oczy zamykaja...
No i chodzi spac juz o 19:30-20:-D:szok:
zauwazylam ze im wieksza jest tym wiecej spi...

Zaneta - uuu aby maly sie nie drapal, i w aptece Ci wydali leki dla dzieciaczka bez recepty?
 
WerkaMirek - tez jestem na tym etapie teraz, ze chcialabym zeby juz siedziala :-) Alicja teraz zabkuje wiec jest troche marudna, ale bardzo garni sie juz do siedzenia :-)
zajrzalam tu do Was bo chcialabym sie dowiedziec co robilyscie po Maternity Allowance???
Ja narazie jestem w kropce, a czas leci :( Nie mam tu nikogo z rodziny.. wiec prosze Was o rady ;-)
 
Czesc

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich forumowch dzieciaczkow:-)

MAMAALUTKI-Witaj :-)mam nadzieje ze na dluzej u Nas zawitasz:-)Ja mam duze dzieci i nadal siedze w domu:sorry2:A na ten maternity zabraklo mi 2 tygodni,wiec juz dlugo,dlugo zyjemy a jednej pensjii:cool2:

MAMATROJECZKI-ja odpadam z kawki,w srode o 12 bede sobie lezala przy basenie:-poplalala sie i winko sobie popijala:-D:-p
Ale wam zycze zebyscie sie spotkaly i sobie poplotkowaly:-)

WERKAMIREK-a jaki deserek upichcilas?
Teraz to u Ciebie zacznie sie meksyk,jak Mala zacznie chodzic:-D
Ja z okazjii dnia dziecka,zabieram chlopakow na karuzele ,u nas w parku akurat sie wystawili,wiec w niedziele sie wybieramy i mam prezent z glowy.

ZANETA-moj J tez sie obawia ,ze mu malpy auto porysuja:baffled:
 
Halo,

mamaAlutki - mi tez sie skonczyla wlasnie Maternity, i staram sie wlasnie o zasilek dla bezrobotnych. bo szkoda mi jednak wracac do pracy i zostawiac malutka!!
Mysle ze zlobek by Ci sie nalezal...A jeszcze jak masz jakies benifity to moze znizke bedziesz miala?
Nam sie naleza prawie zadne benifity oprocz CHild benefit

Doris - upieklam CRUMBLE Z truskawkami ale kruszonka z platkow owsianych z kawalkami bananow...
To zycze udanego urlopu, przywiez nam troszke slonka, pozazdroscic opalenizny...
Moja polska juz zeszla mi niestety:wściekła/y:
 
01062012195.jpg01062012196.jpg

To moje dzielo, swiezo wyjete z piekarnika:))
 
Werka Mirek napewno bylo przepyszne :-)
mamy child z working taxem, hmm a sa jakies szczegolne warunki na zasilek dla bezrobotnych? Szczerze mowiac tez wolalabym zostac z Mala w domu! No ale jak nie bedzie wyboru to cos trzeba wymyslec, a teraz mam metlik w glowie... :-(
 
reklama
hej hej

Dla wszystkich dzieciaczków buziak :-D

dawno mnie tu nie było.ale tak pięknie było na dworze,że jak wracaliśmy z pracy to do wieczora siedzieliśmy na ogrodzie.Natek nie chciał wracać do domu,tak mu się podobało:tak:
Teraz od czwartku świętujemy roczek.a jutro imprezka.mój właśnie pojechał po tort.

mamatrojeczki ja niestety odpadam-praca:-( .mam nadzieje,że będzie kiedyś okazja,żeby się spotkać.

doris wyjazd :D sper.ja znowu oglądam wczasy.na wrzesień:-D


mamaalutki witamy na forum :)
ja po macierzyńskim wróciłam do pracy,ale do innej.mały chodzi do przedszkola i jestem bardzo zadowolona.na szczęscie dostaje dofinansowanie,więc dużo nie płacę:tak:też miałam mętlik w głowie,ale i ja i mój zmieniliśmy prace,udało się wszystko zgrać,więc jest super:-)

no nic czas się kłaść bo od rana na pełnych obrotach przy moim dziecku.
a zaczyna sie puszczać i stawia pierwsze kroczki,także trzeba go pilnować :)
 
Do góry