reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

halo, halo.

Ale dzis pewnie, spedzilysmy caly dzien na zakupach od godz 9:)) tak pieknie posiedzialysmy w centrum nad "woda"... I podziwiam angielska glupote male dzieciaki gole juz w wodzie lodowatej sie moczyly... Ahh :zawstydzona/y:
Wszystkie porozbierane, tylko moja jakas jak na cebulke ubrana. Matka polka...
Ale nie bede znow ryzykowac bo w Polsce nabawilysmy sie zapalenia ucha! Teraz czapusia nawet cieniutka ale musi byc!!

Dziewczyny co z wami?? Moze znajdzie sie wiecej chetnych na kawke u Asi?? Ja napewno bede!!!
 
reklama
czolem ale skwar plecy mam cale zjarane az mnie bola jestem wykonczona tym upalem moja laseczka spala dzis troszke ale pozniej juz nie chciala i zasnela dopiero teraz ciekawe o koterej wstanie bo trzeba sie wykapac i juz po moim pisaniu bo przyszla wiki i chce sobie pograc spadam laseczki i pisac prosze jak tam u was leci ide moze zrobie drugie danie jeszcze
 
WerkaMirek serdecznie dziękuję za odwiedzinki, miło było poznać osobiscie, a Laura to tylko do schrupania. Masz cudowną córeczkę :tak: .
 
Ostatnia edycja:
Hej kobietki ale tu cichutko.Pewnie wszystkie się opalają:tak::-D.U nas dzisiaj nudy mój pojechał właśnie do pracy a chłopaki jeszcze w piżamach bo Krystian trochę chory i został dzisiaj w domu.Oby do jutra było wszystko Ok.

Jakie dziewczyny macie plany na dzien dziecka.Kupujecie pociechą jakieś prezenty czy może planujecie jakiś fajny rodzinny wypad.

Wiecie może gdzie można kupić niedrogo trampolinę?Bo właśnie jestem na etapie poszukiwan:tak:.
 
Hejka:))

No dizewczyny chyba sie opalaja??!!

Dziewczyny tak pomyslalam moze bysmy zorganizowali spotkanie na dzien dziecka? W rannych porach, np na kulki?? Albo do lister parku wybrac sie na plac zabaw??
 
Czesc pora sie w koncu odezwac:zawstydzona/y:
Fakt oststnio malo czasu spedzam na kompie bo trzeba korzystac ze sloneczka:tak:

Kasia my kupowalismy trampoline w tesco tyle ze wtedy akurat byla promocja wiec juz pewnie jej nie ma bo to bylo juz jakis czas temu:sorry2:
WerkaMirek mozna cos zorganiziwac ale w godzinnach porannych dzieciaczki sa w szkole lub przedszkolu:sorry2:


No nic pisac Dziewczyny bo szkoda zeby forum nam padlo, ja nie pamietam zeby wczesniej byly takie pustki:baffled: trzeba cos z tym zrobic:tak:
 
Hejka, u nas już po zabiegu :szok: Było sporo płaczu, ale daliśmy radę . Przespałam sie z małym i teraz się bawi. Cały dzień jest na p/bólowych. Myślę, że jeszcze jutro i powinno być lepiej :tak: . Wczoraj wieczorem byliśmy w centrum, to popluskał się w fontannie :-D. Jutro pewnie też przesiedzimy w domku :-( ale nie chcę by mu się tam zabrudziło. Muszę jutro mu kupić arbuza, bo to chociaż zje. Zrobiłam mu rosołek, ale nie chce jeść, bo mowi, że będzie go bolało:-( . Przez cały dzień zjadł jednego loda. No nic, idę do mojej żaby. Życzę wszystkim miłego wieczora :tak:
 
Witam. Nie było mnie długo, ale jakoś weny nie miałam na pisanie.

Werka - dziś byłam po swoje wyniki w przychodni i pełno małych angoli kaszlących, Tak jak mówisz porozbierają te dzieciaki w baseny powsadzają i potem są efekty......

Mamatrójeczki - mam nadzieję, że Chris ma się już lepiej, biedulek się wymęczy. Współczuję również sytuacji z bratem.... My mieliśmy podobne przeboje z bratem mojego C.... Szkoda słów jak rodzina może dać w kość.

No nic zmykam i postaram się częściej pisać.
 
Czesc:-)
Mnie tez dawno tutaj nie bylo:zawstydzona/y:ale czlowiek sie leniwy zrobil ,az wstyd:sorry:
Ja na dzien dziecka zabieram chlopakow na karuzele,teraz akurat na weekend u nas sie wystawiaja ,wiec wykorzystamy to na prezent:-Dbo tak i tak by mnie wyciagneli :tak:

MAMATROJECZKI-oj nacierpi sie bidulek:-(sorki ze nie dotarlam na kawe,ale szkoda mi bylo pogody :-pi jak urzadziliscie sie juz do konca?
A nad tymi fontannami to tlumy sa starszne:szok:trzeba dzieci pilnowac zeby sie nie zgubily:rofl2:

WERKA MIREK-fajny pomysl ,ale ja odpadam bo teraz do konca tygodnia pracuje ,a potem w pon mamy fryzjerke,we wtorek ide na caly dzien do pracy a w srode fruuuuuuuuuuuuuu do hiszpani:-):-):-):-):-)
 
reklama
Witam.
U nas Nudy byliśmy z Olinkiem na długim spacerku i w drodze powrotnej padł i jakoś nie może się dobudzić :tak:.No nic trochę luzy mi się przyda a co:tak::-D.

Tynia i Wiki jak tam twoje plecy?Ja też się troche opaliłam i cieszę się z tego bardzo odrazu się bardziej sobie podobam:tak::-D:-D
mamatrójeczki jak tam młody się czuje?

WerkaMirek pomysł z parkiem mi się podoba tylko pytanie czy pogoda pozwoli na takie spotkanie i czy chętne się znajdą.

agaam na tak myślę o kupnie trampoliny chłopakom na dzień dziecka ale nie jestem jeszcze zdecydowana na 100%.

Doris78 fajnie wam przypasowało z tymi wczasami tu akurat się kończy fajna pogoda a tam znowu będziecie mieli słoneczko.Proszę pstrykac dużo fotek co sobie chociaż pózniej oko naciesze:tak:.
 
Do góry