reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc Wszystkim:-)
U nas wszystko ok bez zbednych fajerwerkow:-D Dzis mielismy w przedszkolu dzien otwarty tam gdzie Vicky pojdzie od wrzesnia i powiem szczerze ze smialo moglam ja zostawic:szok: Ladnie sie bawila wiec jestem pozytywnie nastawiona:tak: Fakt do wrzesnia jeszcze daleko i wszystko moze sie zmienic o 180st.:sorry:

Zaneta tak do mnie idziesz caly czas huddersfield road i pozniej skrecasz w wilson road. Tam caly czas jest normalny chodnik wiec nie wiem czemu tak Ci pokazalo:sorry: a co do zaslon to mysle ze nie powinno byc problemu z oddaniem:tak:
Mamatrojeczki wspolczuje przejsc z bratem, szczerze sorki ale ja to bym chyba udusila wlasnymi rekoma:wściekła/y: co za kanalia:no: nawet nie potrafi odwdzieczyc sie wlasnej matce za lata ktore mu poswiecila:-( normalnie brak mi slow:-( Domyslam sie jaka jestes z tego powodu zalamana:-( Duzo zdrowka dla Chrisa, niezle sie zalatwil:sorry: adres wysylam na priv:tak:
Lumen ja nie orientuje sie w tamtych rejonach:no:
Izunia szkoda ze nie wpadniesz na kake ale rozumiem:tak:

Dobra uciekam kawke wypic trzymajcie sie Laski:-)
 
reklama
co za pogoda strasznie zmienna ale przynajmniej dzis bylo fajnie to sobie popralam bo troche sie nazbieralo dzis bylam w parku z wiki i z jej klasa i robilismy bukieciki kotre potem beda sprzedawac dobrze ze szybko zlecialo bo natalka zaczynala plakac bo chyba zglodnia i jeszcze do tego byla spiaca bo sie troszke wybiegala ale w drodze powrotnej do domu usnela
mamatrojeczki straszne to co musisz przechodzic ten twoj brat to niezly gagatek i nie dziwie ci sie ze nie piszesz
 
Hejka, Agaam sorki, że nie dotarłam, ale Chris ma anginę i nie chaiałam przytachać jakiegoś paciorkowca. Jeszcze do końca tygodnia posiedzimy w domu, może od poniedziałku pójdzie do szkoły.
Dziewczyny czy są chętne na spotkanie u mnie w przyszłym tygodniu (czwartek lub piątek) ?
TyniaiWiki niestety, próbowałam juz w różny sposób wpłynąć na niego ale niestety. Zrobiłam co mogłam. Najchętniej zerwałabym z nimi kontakt całkowicie, ale przez to, że dupek nie kontaktuje się z mamą, tylko dzięki mnie mama wie mniej więcej co się u niego dzieje :wściekła/y::no: . Ale coraz częściej myślę o tym by zerwać ten kontakt.
 
Witajcie

Przepraszam za swoja nieobecnosc, ale tyle mam zajec ostatnio ze nie mam w co rak wsadzic...
Bylam prawier miesiac w Polsce, i po powrocie doprowadzam nasza chaupe do stanu uzywalnosci...
Widze ze u was wszystko OK...

MamaTrojeczki - ja jestem chetna na spotkanie, bo mieszkamy po sasiedzku to chetnie wpadne na kawke. O ile zaproszenie jest jeszcze aktualne??


Dziewczyny, ponamawiam swoje pytanie czy ma moze ktoras potrzebe albo moze kolezanka Wasza potrzebuje ubranek dla dziewczynki 0-6 mies?? Bo mam tego tyle ze nie mam juz gdzie skladac. Teraz zapanowuje wkoncu nad zakupoholizmem!!!
 
czolem ale tu pusciutko
mamtrojeczki moze i ja sie skusze do ciebie na kawke
dzis bylo tak pienkie wiec cale popoludnie spedzialm na ogordzie z dziewczynkami Natalka biegala i prubowala robic zamki z piasku usmialm sie z niej niesamowicie potem ja wlozylam troszkje na trampoline ale siacgnac juz bylo ja ciezko na szczescie jz spi ja tez sie zaraz klade wiec milej nocki kobietki:)))
 
reklama
Do góry