reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc:-)
Izunia fajnie ze sie odezwalas bo myslalam ze juz o nas zapomnialas:-( Oby juz choroba sobie poszla, zdrowka dla Was:tak::tak:

Dziewczyny ja tak wpadlam tylko na chwilke zaprosic Was do siebie na kawke za tydzien w czwartek, mam nadzieje ze znajdzie sie jakas chetna:tak: Jesli cos to adres wysle na priv:tak:
Pozdrawiam i uciekam na piknik bo niunka juz wszystko przygotowala:-D
 
reklama
Witam.

Ale dzisiaj wiało jak wracałam z przedszkola.Normalnie jesien:-(.Niby teraz świeci słonce ciekawe czy pogoda się rozkręci.

agaam ja nic nie obiecuje ale się postaram wpaść na kawkę.Strasznie jestem ciekawa jak się urządziliście na nowym domku.

izunia jak tam w pracy jesteś zadowolona?
 
czolem rzeczywiscie dzis strasznie wieje
Agaam ja tez sie postaram wpasc ale zobaczymy jak to bedzie
Izunia wazne ze juz po chorobie i niech juz wiecej nie oprzychodzi
ja biore sie za pozadki i gotowanie a potem zmykam na play grupe:tak::tak::tak:
 
Czesc:-)
Kasia, Tynia mam nadzieje ze dacie rade wpasc na kawke:tak: a co z reszta dziewczyn??

Kurcze faktycznie pogoda do duszy:wściekła/y: wieje, zimno, pada ehhhh a zaraz trzeba po Vicky smigac do przedszkola, dobrze ze auto pod domem to nie trzeba isc w ta zimnice i ten deszcz:wściekła/y:
Kiedy bedzie w miare ladna pogoda?? potrafi mi ktos odpowiedziec??
Sorki Laski ze tak krotko ale obowiazki wzywaja:tak:
 
hej hej

agaam nie zapomniałam o was:happy2: nie miałam czasu sie odezwać,bo wiecznie coś.moi rodzice wpadli do nas na tydzień,także albo jezdziliśmy na zakupy albo gralismy w kręgle na xbox :tak:teraz mam już więcej czasu,ale dni tak szybko mijają,że czasami nie mam czasu na nic.
Zanim wróce z pracy jest 16 albo i pózniej,więc chce jak najwięcej czasu spędzić moim i Natusiem.
Przykro mi,ale ja nie wpadne na kawke:-( bo pracuje,może innym razem.i ja jestem dostępna przeważnie popołudniami.

kasia no pogoda jest straszna:wściekła/y:

u nas w sumie nic się nie dzieje.praca przedszkole i dom.mały bardzo lubi przedszkole,cieszy mnie to bardzo,bo wiem,że jest w dobrych rękach.nie długo roczek,także mamy imprezke,a w między czasie mój ma urodziny:-)

no nic relaksuje się dalej z reddsikiem:tak: kurde a dupka rośnie:wściekła/y:
miłego weekendu
 
hej dziewczyny, potrzebuje waszej pomocy, wiecie moze gdzie jest playgroup w okolicy lister parku albo frizinghall? z goory dziekuje i zycze milego wieczoru:)
 
Hejka, u mnie nadal nerwowo i depresyjnie. Z rodziną to tylko dobrze się wygląda na zdjęciu i to jeszcze musisz być w środku by ciebie nie mogli wyciąć. Masakra. Moja mama jest chora, już od kilku lat chodzi o kulach, a teraz są takie dni i tygodnie, kiedy prawie nie wstaje z łóżka. Do tego wczoraj okazało sie jeszcze , że ma przerost komory serca i, że grozi jej pęknięcie tętnicy płucnej, tym samym zalanie krwią płuca. Chciałam ją przywieźć tutaj, ale ona nie chce, a po drugie taka podróż to dla niej ryzyko. Kolejny raz zwróciłam się do mojego brata, by dołączył się do mnie i pomógł mamie finansowo (jest tutaj od ponad roku) to kolejny raz powiedział mi, że nie ma pieniędzy, a dwa tygodnie temu kupił stół do bilarda za ponad 150fuli :wściekła/y: i codziennie by wypić kilka piw z partnerka to na to to jest :szok::wściekła/y::-( . Przez ten czas co tutaj są tylko raz zadzwonił do mamy, szmaciarz jeden. Mama dodatkowo się tym dobija. Jak napisałam mu sms-a co o tym myślę, to mi napisał, że nie mam go pouczać :angry: . . Jak dostał spłatę z benyfitów, to poprosiłam by przesłał mamie chociaż 20 fuli, to zawsze może sobie jakis lek kupić, to stwierdził, że on na to nie ma pieniędzy, tylko na urządzenie domu. A ta jego stwierdziła, że ja powinnam się zastanowić co robię, bo co oddejmę dzieciom od ust i wyślę mamie pieniądze :no: . Sucz. Ale jak byli w Polsce i mama dostała kasę po śmierci taty, to wiedzieli gdzie iść. Popożyczali od niej kasy, a teraz nie ma kto oddać. Wiszą jej 14 tys. pl zl , a suka powie, że to jest jej sprawa. No tak to nie jej mama. Sorki, za dużo już napisałam, ale mam dość. Jestem wykończona tym wszystkim. Dołuje mnie to, że nie jestem w stanie pomóc mojej mamie tak jak ona tego potrzebuje :-( . No ale nie jestem też cudotwórcą i zdrowia jej wrócić nie mogę. A niestety operacji lekarze nie chcą się podjąć ze względu na stan zdrowia :szok::wściekła/y: . Sorki za te żale tu na forum, ale chcę byście wiedziały dlaczego tyle nie piszę.
Chciałabym tez zorganizowac spotkanko u mnie, może mnie to troszkę odpręży. Może w przyszłym tygodniu? Bo ten tydzień zanosi się u nas chorobowo. Chris od soboty temp. nawet do 40, córa kaszle jak gruźlik ( dzisiaj idziemy do lekarza na 10, zobaczymy co powie) . A znowu później to będę miała meksyk w domu, bo Chris 28 maja ma usówane wszystkie górne zęby w narkozie i aż się boję co będzie po zabiegu, jak już znieczulenie przestanie działać. Będzie problem z jedzeniem, nie mówiąc o bólu :-(. Jeny, ale nasmąciłam. Na spotkanko pasowały by mi czwartek lub piątek do południa ( 24lub25,05) mój będzie wówczas na rano w pracy, więc chata wolna ;-) . Dajcie znać czy jesteście chętne. Musze kończyć , bo jeszcze z sunią na spacer i do lekarza trzeba się szykować.
Lumen sorki, ale ja nie wiem nic o play grupach w tym rejonie.
Agam może i ja do ciebie zawitam, taki relaksik mi się przyda. Tylko nie wiem jak Chris sie będzie czuł, czy pójdzie do szkoły. Jak coś to prosze o adres i kontakt na priv.
 
hejka
u nas lipa na maxa,mlody nadal kaszle i w poatek po raz kolejny zaliczylismy Gp.dostal inhalator i za 2 tyg wizyta kontroln,bo moze astmato jest.dzis przez cala droge do przedszkola kaslal tak ze masakra!a jak weszlismy to matkisie tylko na mnie gapily ze przyprowadzilam go z takim kaszlem.sama nie wiem czy go puszczac,czy nie..do tego zyje juz wyjazdem do Pl bo 10.06 lece z dziecmi i wracamy 23 lipca,chyba ze moj mnie jeszcze z raz podku... to posiedze do wrzesnia!co za rasa!!!!!!

mamatrojeczki/wspolczuje choroby mam.a z brata to faktycznie niezle ziolko.moja mama tez choruje i cala rente prawie na lekmusi wydawac,eraz 3 miechy byla w szpitalu.ja tez staram sie choc troszke jej pomagac finansowo,ale nie tak jak bym chciala i mam straszne wyrzuty sumienia.

agaam-a do Ciebie mozna caly czas ta Huddersfield rd i pozniejtylko skrecic?po mi na google map pokazalo ze mam uwazac bo tam moze nie byc chodnikow ;-/

lumen-ja niestety nie mam pojecia o playgrou w tamtych stronach.

zamawialyscie kiedys zaslony z next??mozna oddac w razie gdyby kolor na zywo nie spelnial oczekiwan??
 
Żaneta właśnie to jest to, że nie możesz pomóc tak jak byś chciała :-( Co do zasłon to myślę, ze możesz spokojnie zwrócić jeżeli nie spełniają twoich oczekiwań i rożnią sie chociażby kolorem od tego co na zdjęciu. Właśnie to jest problem zakupu przez net, że nie zawsze zdjęcie jest w stanie oddać w 100% tego jak naprawdę dana rzecz wygląda.
A ja byłam z dziećmi u lekarza i Christopher ma anginę (ale najlepsze to to, ze skarżył się na ból nóg a nie gardła) no i dostał antybiotyk na 10 dni. Natalka nic osłuchowo nie ma, kazali robić inhalacje i kupić syrop na kaszel.
 
reklama
Witam.

U nas nudy a zarazem trochę nerwowo dzisiaj ale co zrobić liczę że jutrzejszy dzień przyniesie coś lepszego:sorry:.

mamatrójeczki no niestety tak to jest z rodziną.Oby brat przejrzał na oczy i się szybko zmienił.Życzę Ci tego z całego serca.Zdrówka dla mamy i dzieciaczków.Ja z kawki odp.W czwartek mamy terapie z Olinkiem a w piątek czekają mnie zakupy bo w sobotę parapetówka :tak:.

żasnetbabd7 mi się wydaje że nie powinno być problemu z oddaniem zasłon:tak:.

Lumen ja niestety nie pomogę.A co przeprowadziłaś się?

Agaam a ta kawka u Ciebie to o której?
 
Do góry