reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej, ja tylko chciałam powiedzieć dzień dobry i lecę na spacerek, bo szkoda marnować taką śliczną pogodę. Mam tylko nadzieję, że jest ciepło, bo przez okno wygląda bardzo ładnie :tak:
Później postaram się coś napisać...
Izunia1986 gratulacje dla Natka, że juz stanął na własne nogi :-D
 
reklama
kasia ja mialam kiedys na rachunek gas i nie bylam zadowolona bo nigdy nie wiedzialamile przyjdzie :-D:-D:-D
teraz mam na karte gaz i elektryke i jest fajnie bo nawet jak zapomnialam ostatnio zaladowac elektryki towlaczylam debet :zawstydzona/y: potem zabralo mi 20p wiecej jakuzupelnilam ale przeciez debetu nie wlaczasz caly czas..... wydaje mi sie ze w sumie na to samo wychodzi a jezelinawet karta jest drozsza od rachunku to nie widac zbytnio tej roznicy :)

a co do domku to wy mozecie potem go wykupic czy raczej nie ;-)
 
HOLA!!!!

My po spacerku, i jestem dumna z mojej Laurci. Bylysmy na spacerku i malutka nie spala ale siedziala sobie grzecznie w foteliku, trzeba szybko sprowadzic spacerowke z Polski bo mala juz za duza na gondole:-D:-D

Izunia - Impreza zaczyna sie o 14-19 w Bradford,Napisali tak w gazecie.

The Free celebration event will take place on Saturday,24march and will include street teatre, free running ( a type of urban gymnastics ), live music, fireworks and spectucular foutain displays.

Moze bedzie ciekawie?:)

A jesli chodzi o zabki, to chyba to przez to:( Widze juz dwie jedynki przebijajace sie przez dziaselka.
 
Ostatnia edycja:
Kurde, a miałam taaaakie plany na tą sobotę. A tu się tyle atrakcji szykuje, że chyba moje plany sz*** trafi :tak: I muszę przyznać, że wcale tego nie żałuję :no: Zaplanowałam sobie wielkie wiosenno-wielkanocne porządki na ten weekend - wielkie sprzątanie, mycie okien, pranie firan i porządki w ogrodzie...a tu rano trzeba jechać na carboot :tak:, a po obiedzie do centrum na wielkie otwarcie :-) Sprzątanie niestety nie ucieknie, zrobię to w następnym tygodniu :happy:
Zuzia dopiero niedawno wstała z poobiedniej drzemki, spała prawie 3 godziny, a ja się cholernie nudziłam. Z nudów wypiłam 3 kawy i cappucino, hmmm ciekawe czy ja dziś w ogóle zasnę :eek:
 
My bierzemy sie za sprzatanie chyba za tydzien. Bo neistety "piesek" pewnie szybko nabrudzi nam znow w domku:wściekła/y::wściekła/y:
A zaraz biore sie za odkurzanie:-)

Hagie - ja dzis wypilam dwie kawy, i juz mi sie telepia rece:baffled::baffled:
 
Hej.Ja się nie odzywam bo wczoraj złapał mnie po południu jakiś wirus i leciało zemnie jak z kranu dołem i górą także totalna masakra.Dzisiaj już niby lepiej ale cały czas jestem słaba i mi niedobrze :-(.

HaGie domek jest z accentu.

milko nie wiem czy będzie możliwość wykupu :no:.A wy czekacie na jakiś domek z openmoves?

Dzięki laski za opinie w sprawie gazu i prądu:tak:;-).mam tylko jeszcze jedno pytanie czy ten gaz i prąd na kartę można zadłużyć?Pytam się bo my w sumie nie spisywaliśmy liczników ale w accencie znali ich stan i tak się zastanawiam czy powinniśmy sami jeszcze raz je sprawdzić czy może jest to zbędne bo nie ma opcji że by je zadłużyć ze względu na te karty:baffled:.
 
reklama
Ale sie spieniłam, weszłam na stronę konsulatu w Manchester i chciałam umówić spotkanie o paszporty dla dzieci, termin spotkania mnie powalił 11,06,2012 :wściekła/y: . Sprawdzalam w Londynie a tu niespodzianka termin juz na kwiecień ALE: Nie przyjmuje się wniosków od osób, które nie zamieszkują w okręgu konsularnym WK LONDYN. To chyba jakaś kpina. nie dość , że na spotkanie mam czekać 3 miesiace to jeszcze kilka tygodni na paszport. Do tego cena też powalająca, za dwa paszporty będę musiała zapłacić 92 fule po zniżkach uczniowskich :wściekła/y::szok::wściekła/y: . Do tego jeszcze zdjęcia i jazda do Manchesteru i pękną 2stówki conajmniej :wściekła/y::no::crazy:
 
Do góry