reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Dzieki za odp. Tylko jest problem bo ja nie wiem gdzie jest Polski kosciol... Nie to zebym byla nie wierzaca ale jakos nie bylo okazji sie wybrac. Wczesniej jak mieszkalam na polnocy to biegalam co drugi tydz:-D:-D

Bedzie trzeba podjechac i sprawdzic....

Kasia - to super, 3sypialnie to chlopcy beda mieli swoje pokoje. Super zazdroszcze. My czekamy bo jeszcze budowa nie ruszyla.... Ale chyba za miesiac juz zaczna budowac:baffled::baffled:
 
reklama
ale piękna dzisiaj pogoda:tak:

mój już po rozmowie:-) kazali mu poprzestawiac wozkiem kilka palet,żeby sprawdzić co potrafi.i teraz ma czekać na tel na kolejne spotkanie.więc zobaczymy.co chwile dzwonią do niego w sprawie pracy na tiey,ale jeszcze nie dostał prawka,więc musimy czekać:wściekła/y:

agaam krysia??to twoja bratowa??no poznałam ją na placu zabaw:tak:i co dostaliście już dom?że zabiegani??

kasia fajnie 3 sypialnie,teraz właśnie mamy 3 i nie wiem jak to będzie jak przeprowadzimy się na 2-bo tyle nam się teraz należy:no:
 
Hagie możesz odmówić 3 razy, tylko, że po trzecim razie musisz się zarejstrować od nowa. Jeżeli chodzi o kontakt, to 2 razy dostałam sms-a z terminem oglądania i adresem, a raz zadzwoniono do nas czy nadal jesteśmy zainteresowani ofertą sprzed kilku tygodni. 1 raz oglądaliśmy chatkę z kilkoma innymi osobami , a 2 razy sami. Tylko, że przy jednym po prostu zrobili oglądania osobno, a przy drugim tylko my przyszliśmy i od razu powiedzieli, że jak będziemy chcieli to dom jest nasz. Obejrzeliśmy, zgodziliśmy się, ale pod warunkiem, że bedą mieli dla nas garaż do wynajęcia. Po 2 miesiącach okazało sie, że garaż niestety jest do zrobienia i musielibyśmy go zrobić na własny koszt, więc zrezygnowaliśmy, w zamian dali nam dwa mieszkania do oglądania i wzieliśmy to co właśnie w nim mieszkamy :-):tak: . Tak, że w piątek byliśmy zobaczyć a we wtorek mieliśmy już klucze i umowę :-D. Teraz na BD4 dają dużo polaków, tak, że zaznaczając tutaj można najszybciej dostać chatkę. W zeszłym tygodniu było 7 domów (ale 3 sypialnie) po kapitalnym remoncie, ściany i wszystko inne. Dwie łazienki, jedna na dole z prysznicem a druga na górze z wanną :tak: . Jeden z tych domów dostał mój brachol :szok: . Za jakieś 3 tygodnie mają dostac klucze, bo jeszcze coś tam robi gazownia i jakieś wykończenia. Tak, że ominie ich remont i zaoszczędzą kupę kasy. Właśnie jeżeli chodzi o 2sypialnie to większość jest flatów, a jak jest jakis dom to jest wielu chętnych na niego. Wiem bo zaznaczam dwóm koleżankom :-p .
Kasia ja miałam w poprzednim domu gaz i prąd na kartę, myślę, że było drożej (niewiele, ale było) ale przynajmniej nie bałam się jaki rachunek przyjdzie. Teraz mam gaz na kartę a prąd na rachunek. Teraz dostałam rachunek z E-on za prąd za miesiac to mam 41 fuli, w tym 3% zniżki za to, że u nich jestem. Tak jak teraz jest mi odpowiada, bo prądu zużyję mało, ale gazu w okresie zimowym sporo i jakbym miała dostać tak za 3 miesiace rachunek, to masakra :no:
 
witam , ale piękna pogoda była tak sie rozciepliło :tak::-):-)
mała śpi to mam czas troszke wam popisać :-):-D:-D
kasia super że macie już domek nareszcie tera remont pełną parą :-D:-D ja mam prą i gaz na kartę i jestem bardzo zadowolona , może i troszke drożej wychodzi ale madujesz kiedy chcesz i nie przychodzą ci rachunki 300 stówy do zapłaty na raz :tak::wściekła/y::-D

izunia to trzymam kciuki co do pracy

werkamiek polski kościół jest w centrum adres znajdziesz na bradford 24 :tak::tak:

kurcze i niewiem co juz komu
A a co do spotkania to i może bym i ja was poznała ale jak mój bendzie w domciu i mnie podwiezie :angry::angry::angry::-D:-D
 
Ale jestem padnieta, az kieliszek wina spobie nalalam i ide spac! Normalnie padam, tak mnie Laurka dzis wykonczyla. Slini sie jak burdog, nie polezy sama tylko na raczkach ciagle!!!:baffled::baffled:I dopiero zasnela, a usypiam ja od 21:baffled::baffled:

milej nocki !!
 
Witam w ten słoneczny , piękny dzień :-) Zapowiada się, że będzie ciepło. Oby na zapowiedziach się nie skończyło :tak: . Ciekawe czy tak będzie w sobotę, ponieważ i carboot i imprezka w centrum :-) . Moje najmłodsze dziecko najbardziej nie może się doczekać fajerwerków. A teraz trzeba wyjsć z sunią na spacerek, później śniadanko, pozałatwiać kilka spraw, zaprowadzić dzieciątko do szkoły i trzy godziny "laby" :-) Muszę coś wymyśleć na obiadek dzisiaj szybkiego. Bo jakoś nie chce mi sie dzisiaj siedzieć w kuchni.
 
reklama
hej hej:-)

werkamirek
może jej ząbki idą,masz jakąś maść??

mamatrójeczki weekend ma być podobno ładny,licze na to,bo chcemy sezon grillowy rozpocząć:tak:
jak masz w eonie rachunki to zgłośc tesco club karte jak masz,bo za każdy rachunek będą ci przesyłac punkty.a sprawdz sobie,bo ja te 3% zniżki mam,jezeli rachunek zapłacę w ciągu 7 dni,a nie,że u nich jestem.Teraz zrobilam direct debit i mam z głowy.

kasia
ja miałam kiedyś prąd na kartę,podobno cenowo to wychodzi grożej,i raz zapomniałam doładować i w czasie imprezy nam brakło:szok: dobrze,że sklep był otwarty.niby można wziąśc jakiś kredyt,ale podobno potem ciąga więcej.Ja tam wole normalne liczniki.:tak:

dziewczyny gdzie dokładnie ma byc ta impreza w bradford??i od której??może się przejedziemy.

mały wstanie i jedziemy do sklepu,bo musze natkowi buty kupić,bo chodzi za rączkę,a w tych szmaciakach nie za bardzo.
 
Do góry