reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc Dziewczyny:-).Forum to polecila mi znajoma(mama trójeczki) i chcialabym dolaczyc do waszego grona:-). Pytanie czy moge??? Mieszkam na bd4 od niedawna i mam 2 dzieci(14,2.4 m)córki.czekam na odpowiedz.pozdrawiam Was wszystkie;-).
 
reklama
mamatrojeczki mi znajoma nie polecala Carrwood powiedziala ze strasznie rasistowsko do niej i jej corki podchodzili :szok:
co do Knowleswood Primary to na mnie tez nie zrobila wrazenia , bardzo tam patologicznie :zawstydzona/y: do katolickiej St Columbas wogole nie bralam pod uwage za duzo Polakow , a ja chce aby moja mala wtopila sie tu w zycie bo tu bedziemy mieszkac.
pattka witaj!! :-D
 
Samaryn ja ani razu jak byłam w tej szkole nie odebrałam takiego wrażenia, dodatkowo do grupy z Chrisem chodzi dwoje innych polskich dzieci i rozmawiałam z mamą jednego z nich i powiedziała, ze jest to najlepsze szkoła do jakiej chodziły jej dzieci. Starsze chodziły do katolickiej i ona nie poleca. Każdy ma jednak swoje oczekiwania i przemyślenia.
 
Witam.

U nas nudy.Chłopaki wzięli się za lepienie modeliną to jest cisza grobowa:tak:.Lepią jak w hipnozie:tak::-D.Szczególnie Oli :tak:.Pogoda do bani ale spacerek zaliczony:tak:.

samaryn i patka007 Witam dziewczyny:tak:.

doris78 i mamatrójeczki dzięki za odpowiedz w sprawie intrernetu:tak:;-).
 
mamatrojeczki moja childminder zabiera dzieci wlasnei do Carrwood , i tez slyszalam od niej pochlebne opinie :tak: tak jak piszesz kazdy ma swoje oczekiwania, ja najbardziej bym, chciala do St Johns a jak nie to do Lower Fields jakos tak mi przypadly do gustu te szkoly :-). Moj brat chodzil do St Martys na Tong St do katolickiej i strasznie ja wspomina , pozniej przeniosl sie do szkoly w Leeds takiej zwyklej i byl w 7 niebie ;-)

kasia8118
​witam!!
 
Samaryn Witaj.W sumie to o St Columbas slyszalam rózne opinie..ale pierwszy raz slysze zeby ktos mówil ze za duzo polaków...Ja tez zamierzam tu mieszkac i powiem Ci na swoim doswiadczeniu ze jak tu przyjechalam 5 lat temu to wybralam szkole najblizej zamieszkania i bylo super tylko 2 polaków.W dobrej dzielnicy,o dobrej opini i tak dalej...(mowie o gimnazjum).I nie wiedzialam do jakiego szamba rasistowskiego moje dziecko chodzi az zmienilam szkole na Tong(bo blisko) w której chodzi bardzo duzo polaków.Moja córka teraz widzi róznice jak chodzi do tej szkoly,ja tez.. a opinie szkola Tong ma ogólnie w Bradford jako najlepsza szkola i ja mysle ze to wlasnie takiej duzej liczbie polskich uczniów którzy podnosza poziom:)Swoje wiem! pozdrawiam
 
reklama
patka007 mi chodzi o tom ze moja corka chodzac do szkoly gdzie jest duzo Polakow moze isc na latwizne i zadawac sie tylko z Polskimi dziecmi a wtedy jezyk idzie w kat i nauka tez, wlasnie tak teraz ma moja kolezanka , bedzie przepisywac swego synka bo maly chodzi do szkoly 2 lata i po angielsku slabo mowi , dlatego iz bawi sie tylko z POlskimi dziecmi ( nie mam nic do Polskich dzieci) Nie chce aby tak to sie skonczylo w przypadku mej corci za duzo wysilku i czasu i pieniedzy wrzucilam by mowila po angielsku. Jestem w Uk juz 10 lat i kiedys pracowalam jako pomocnica nauczyciela ,wiekszosc uczniow byla obcokrajowcami i wiedzialam jakie dzieci stresy przechodza nie znajac jezyka. Co do samej St Columbas nic nie mam wiele moich kolezanek jest zadowolonych i ich dzieci takze wiec to chyba najwazniejsze :tak: Jednakze uwazam ze z przyczyn podanych wyzej nie zapisalabym tam swego dziecka.
Co do szkoly Tong... hmmm temat rzeka
 
Do góry