reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Samaryn gratulacje :-D Mam nadzieję, że to zwolnienie lekarskie, to tylko takie dla Twojej wygody, a nie z powodu choroby :-) Ja też mam córcię, tylko o połowę młodszą od Twojej :tak: i mieszkam koło Asdy.
 
reklama
pogoda jest straszna my bylismy na zakupach i strasznie zmarzlam na dodatek moja mala sie rozchorowala :dry: jutro ja chyba zabiore do GP bo goraczka jej schodzi na max 2 godz i wraca .

emilkawitaj!!
Hagie ja lece do PL 12 marca i juz nie moge sie doczekac :-D lece na tydz , i chyba pozniej juz nie polece przez dlugi okres bo z 2 dzieci to mi sie nie usmiecha tluc do PL :no: ja zatrzymuje sie u swoje przyjaciolki wiec tesciowie nie beda mi na glowie siedziec :-)

ale mi sie chce pomaranczy :rolleyes:
 
Samaryn a gdzie pracujesz? Twoja córcia ma 3 latka, a chodzi do Nursery? Gdzie? Przepraszam, że tak wypytuję, ale robię wywiad, bo nie wiem, gdzie moją do nursery zapisać :tak:
 
hagie kolo Asdy mieszka mojej corci Childminder :-D to rzut kamieniem mamy do siebie :tak: moze jka pogoda bedzie ladniejsza to do parku sie wybierzemy z dziewczynkami??
A to zwolnienie lekarskie to tylko i wylacznie dla mojej wygody i aby stresu w pracy unikac :-D juz do konca ciazy nie bede pracowac :tak:

Ja pracuje w HSBC :dry: moja corcie nie chodzi do nursery , mogla isc ale zdecydowalismy z mezem ze jeszcze do wrzesnia zostanie u swej opiekunki , zapisalam ja do ST Johns i Lower Fields szkoly :) mam nadzieje ze sie dostanie do nich , jest jescze w Carrwood ale to ostatecznosc :)
 
Ostatnia edycja:
Hej:)

Szaro buro na dworzu ale chyba nie jest tak zimno, my się przeszliśmy do sklepu to było całkiem przyjemnie:)


Samaryn witaj:)
Fajnie że możesz sobie na zwolnieniu posiedzieć. Niedługo pewnie połówkowy scan, będziesz sprawdzać płeć?


U nas właściwie nic się nie dzieje. W sobotę byliśmy u znajomych i zasiedzieliśmy się do 4 rano:szok::szok: Oj dłuuuugo już tak nie balowałam, czyli oznacza to że nie jestem jeszcze aż tak stara skoro wytrzymałam;-):-D A pospałam potem aż do 8:baffled: za to wieczorem poszłam spać razem z dziećmi czyli o 19:-p
 
sylwia.m polowkowe mam 20 marca i plec bedziemy sprawdzac :tak: moj maz chce chlopaka ,bo maja fajne zabawki :-D
wlasnie zobaczylam twoje suwaczki i smiac mi sie chce bo:
a) ja tez mam na imie Sylwia, i z nazwiska panienskiego tez mialam litere M
b)moja corcia tez ma na imie Olivia :-D
c)a chlopca tez chcemy nazwac Marcel :-D

co do zwolnienia to wiem ze mam dobrze ze sobie siedze w domu i jeszcze mi zato placa :-)
 
Czesc:-)

Czas zebym i ja sie wkoncu odezwala:happy2:Pogoda do bani,to fakt.Ale juz tak i tak ladnie jest,pelno krokusow ,zonkili.
Zaraz marzec a potem to juz z gorki...


HAGIE-ja Ci mialam juz wczesniej posac ,ze twoja Zuzia wyglada na starsza,bylam w szoku jak doczytalam ze dopiero ma ponad rok.

SAMARYNA-Witaj:-)Gratuluje ciazy.
A Ty masz te wszystkie szkoly niedaleko siebie?ze masz az taki wybor.Twoja corka pewnie dobrze gada po angielsku jak ma chidminderke.O ile to angielka jest:-D:-D:-D
 
doris7 tak wszystkie te szkoly mam blisko siebie jedynie moze ST Johns jest jakis z 15 min na nogach na BD4 jest dosc spory wybor szkol :tak:, ja kolo siebie chyba mam ze 3 ale opinie nie maja za ciekawych:no: a moja corcia gada tylko po angielsku chodzi do opiekunki (angielki) odkad skonczyla 9 miesiecy , teraz smiesznie stara sie mowic po polsku i miesza jezyki :-D ale rozumie wszystko po POlsku co do niej mowie no chyba ze mnie ignoruje :sorry2:
 
reklama
Hejka
Sylwia, jeszcze raz dzięki :tak: Katalogi przekazałam dalej.
Samaryn Gratuluję małej fasolki. Ja mieszkam bliżej Tong St. przy cooperativ :-), tak, że niedaleko. Mój syn poszedł do nursery do Carrwood Primary School , bardzo miło tam jest. Byliśmy też zapisać Chrisa do Knowleswood Primary School, ale nie zrobiła na nas dobrego wrażenia ta szkoła. A do katolickiej St Columba's Catholic Primary School nie chemy.


 
Do góry