reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Zaneta witaj w klubie :-). Ja też dziś jestem nieprzytomna, bo moja panna pół nocy wyła! I to dosłownie wyła, bo to nie był płacz, bo ani jedna łezka jej nie poleciała, ona po prostu chyba nie chciała spać - stała w łóżeczku i się darła. Ja nie wiem, co się z nią ostatnio dzieje - jakiś przedwczesny bunt dwulatka, czy co???
Izunia, ale Ci zazdroszczę tych wakacji w ciepłych krajach :tak: My też planowaliśmy się wybrać na taki relaksik, ale ja cały czas od porodu nie mogę się pozbyć tych moich pociążowych kilogramów i stwierdziłam, że nigdzie nie pojedziemy dopóki nie schudnę, bo przecież wstyd się na plaży pokazać :no:. dzięki za cynk o pampersach w morrisonie, wieczorem na pewno się wybierzemy i zrobimy zapasy, bo jak na razie z nauki nocnokowania za dużo nie wychodzi :-D Dziś rano nocnik był na głowie, hihihi :rofl2:, ale może jeszcze jest za wcześnie na naukę siusiania na nocnik. A właśnie, kiedy Wasze dzieciaczki przestały korzystać z pieluch???
My też małej wyrobiliśmy tutaj tylko ten pierwszy paszport, żeby można było do Polski polecieć. I w maju w Polsce wyrobiliśmy jej dowód, więc teraz mamy 5 lat spokoju. No i wszystko za darmo, bo za wyrobienie dowodu nic się nie płaci.
Muszę sobie zrobić jakąś mocną kawę, bo strasznie mi się chce spać...paaaaa
 
reklama
Hagie ja mam straszne rozstępy na brzuchu po ciąży,ale stwierdziłam,że ni będę sobie wakacji psuła przez brzuch. i tak mnie tam nikt nie zna.szukałam stroju jednoczęściowego,ale stwierdziłam,że mam to gdzieś.mi na szczęście udało się stracić kg ciążowe kilka extra :tak:ale to dzięki diecie Dukana.
Natek dzisiaj w miare ładnie spał,ale ja nie mogłam zasnąć,bo coś katar mnie męczy.A mały budzi się kilka razy,ale daje smoka i śpi dalej.Nawet mleka nie chce pić...
ja też ide sobie kawke walnąć,bo za niedługo na fittness na comiesięczne mierzenie i ważenie:tak:
 
hej dziewczyny...czy ktpras z was wie...kupilam torcik i byl 2dni po dacie waznosci i nie zwrocilam uwagi na to i zjedlismy go i nie moge sie wybrac jakos ale mam paragon i opakowanie zawsze mozna powiedziec ze sie pochorowalismy czy to jest sens wogole?w sumie czytalam w internecie ze ktos dostal darmoe zakupy za to ze kupil przeterminowany produkt w tesco ale nie ma nic napisane jak drogi i nic wogole nie ma...tort kosztowal tylko 3,5funta w morrisonie wiec jesli nie warto to nie bede sie fatygoac ale za darmowe zakupy moglabym isc taki kawal, za 3 funty chyba nie warto...ale czy wogole zwracają pieniądze czy to sie liczy jak pojde po kilku dniach?
 
michalinabd7 nie wiem czy dostaniesz gratis darmowe zakupy:baffled:.ale możliwe że coś Ci dadzą na przeprosiny.Ja dawno temu kupiłam w markecie przeterminowane mleko dla synka i poszłam je w sumie tylko oddać a babka z obsługi dała mi na przeprosiny dwa opakowania:tak:;-).
izunia1986 ja miałam kiedyś paszport dla syna pięcioletni i mój syn podróżował na mim bez problemów od trzeciego miesiąca życia do prawie 5lat :tak:.A swojego czasu do Polski jezdziłam minimum trzy razy w roku a czasem i cztery.I nikt mi nie robił problemów szczególnie tu w uk tylko raz na lotnisku w pl zwrócili mi uwagę że dobrze by było już zmienić na nowy.oczywiście tego nie zrobiłam:no::-D.
 
Hagie, Izunia - ja sie zaprzyjaznilam z Dukanem ale niestety nasza przyjazn nie potrwala dlugo. Swieta w Polsce, gdzie te wszystkie smakolyki pogodzic z Dukanem?:szok::szok:
Ja tez bym chetnie sie zapisala na fitness ale samej to tez do kitu.
Slyszalam Hagie ze u nas na osiedlu jest darmowy aerobik dla matek z dziecmi. Dzieci zostaja w pokoju obok a mamy sobie cwicza poltorej godzinki:-D Tylko nie wiem czy taka mala mogla bym zostawic?!

Zaneta - ja tez byla bym chetna na spotkanko. Ale gdzie halifax??Nawet ne wiem jak tam dojechac. A moj mirek ma na rano.

Moze wkoncu ja zorganizuje spotkanko u mnie?!Mialo byc ale tyle bylo zamieszania z mala na poczatku ze nie moglam sie jakos konkretnie zebrac!!!


Dzieki dziwczyny za slowa otuchy w sprawie mamy. Dzwonie do niej codziennie bo jednak sie martwie. No ale jest duza poprawa to slychac nawet przez telefon. Dostala juz trzy kroplowki i mowi ze nawet wszystko wraca jej do normy:))

dobra musze konczyc bo moja gwiazda cos marudna. Moga isc juz jej zeby? Boze nie dawno kolki skonczylismy a juz nastepne problemy?:(:wściekła/y:
 
Czesc Dziewczyny:-)

U nas dzis byl wesoly dzien za sprawka dzieci:tak: Dzis pilnowalam bratanka i momentami myslalam ze oszaleje z dwojka dzieci:szok: Ale ogolnie nie bylo zle;-) jutro powtorka z rozrywki:-D

WerkaMirek super ze z mama juz lepiej oby tak dalej:tak: ja tez przez pewien okres bylam przyjaciolka Dukana ale po pierwszej fazie zrezygnowalam:zawstydzona/y:
Michalina ja mysle ze ciezko bedzie uzyskac od nich darmowe zakupy, szczegolnie ze cena tego tortu nie byla zbyt wielka, Ale jakies zadoscuczynienie mysle powinni dac, jesli zalezy im na kliencie:tak: a co do szkoly to ja tez mysle ze skoro jestescie pewni ze zmienicie miasto do tego czasu to nie ma po co zapisywac dziecka bo wtedy blokujesz mijesce komus kto naprawde bedzie tego potrzebowal:tak:
HaGie ja mysle ze co do odpieluszkowanie to masz jeszcze sporoooo czasu:tak: moja Victoria zostala odpieluszkowana jak miala rok i 9 miesiecy:tak: w sumie w miare gladko poszlo, ale Twoja niunia mysle jest jeszcze za malutka;-)
Izunia fajnie ze zorganizowaliscie sobie wyjazd na wczasy my w tym roku tez planujemy gdzies wyskoczyc:tak: Chenie pozniej wyslucham opini o Lanzarotte, bo czasami zdarza mi sie ogladac na polsacie "Pamietniki z wakacji" i to wlasnie dzieje sie na Lanzarotte:-D
Zaneta Wspolczuje nocki:-( no i zdrowka dla dzieciaczkow:tak:to ja juz pisze jakie dni mi pasuja;-) Generalnie kazdy w zaleznosci od godziny:-)

Dobra Laski uciekam bo na wspolnej leci:-)
 
Hej.

U nas ok. Tylko mała ma od tej ostatniej choroby ciągle katar. Już nie wiem co mam z nią robić.... U lekarza byłam już 3 razy i w tym kraju nie ma nic na katar. Zamówiłam krople i spray dla dzieci z pl apteki. Nie mogę pojąć czemu w innych krajach są takie leki a tu nie..... Ja sama zresztą wywalczyłam antybiotyk dla siebie. Mam chore zatoki, a lekarka wmawiała mi, że to przeziębienie. Wkurzyłam się i zażądałam antybiotyku. Biorę trzeci dzień i już jest dużo lepiej. Wiem kiedy jestem chora, nie raz miałam chore zatoki, a taka mądra pani doktor (w dodatku nawet mnie nie przyjęła tylko diagnozę przez tel postawiła:szok:) będzie mi wmawiać, że mam paracetamol brać.......
Czasem nie mam sił na tych lekarzy. Chyba jak człowiek się na nich nie wydrze to nic nie dostanie.

Zaneta - zdrówka dla maluchów.

Izunia - ja właśnie chcę zastosować tą dietę, ale nie wiem czy jest skuteczna.

Aagam - moja mała też potrafi dać w kość.
Ogólnie jest bystra, ale taka nieposłuszna czasem, że szok:tak:

Ok uciekam na jakiś film papa
 
Hej wieczorkiem:-)
Ale dzisiaj ladnie bylo,wogoel nie czulam ze to styczen tylko marzec:-)

MONIA-tutaj dostaniesz spray do nosa na katar i sol fizjologoczna i to nie tylko w aptece ale w kazdym markecie,na zatoki tez sa rozne lekarstwa i sa o wiele tansze
Boots Sinus Dual Relief Capsules - 16 Capsules - Boots
Boots Max Strength Sinus Relief - 16 Capsules - Boots
Sudafed Sinus Pressure and Pain Tablets - 24 Tablets - Boots


Search results

Sterimar Baby Nasal Hygiene 0-3 years 50ml - Boots

Mozesz jeszcze kupic kropelki Olbas dla dzieci ...tutaj tez jest duzo lekarstw

oni tutaj tez nie chca wszystkiego na recepte przepisywac,bo by zbankrutowali,lepiej isc i samemu sobie kupic.


Nie wiem czy slyszalyscie o tej dziecie Dukana ,ale duzo ludzi od niej odchodzi bo ma duzo skutkow ubocznych..miedzy innymi bardzo uszkadza nerki

MICHALINA-mi tez sie wydaje ze najwyzej moga ci dac nowy torcik:-)

ZANETA- mi tez jest bez roznicy ktory dzien:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej hej
Doris - skoro dzis marcowa pogoda to ja tylko sie ubieram i na spacer .A tak w ogole to wloski juz mam zrobione na wyjscie :-p.
Monia - oj nie moge sie z toba zgodzic .Ja trafilam na bardzo fajna gp ,bardzo sobie ja chwale .A lekow na katarek dla dziecka masz tu pod dostatkiem ,juz Doris Ci podala .
agaam -no wprawiaj sie laska w dwojke dzieci ,nie ma to tamto :-p
Werka - super ze mama ma sie juz lepiej ,od razu to czlowiekowi lzej na serduchu ,co ?
Ja wczoraj dostalam list na cytologie i trzeba bedzie sie wybrac .Szczerze powiedziawszy to czekalam na ten list ,i gdzies tam wyczuwalam ze przyjdzie na dniach .Szkoda ze numerkow w lotka nie moge tak wyczuc :dry:.
 
Do góry