reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Tynia to ja Ci chociaż gazetę dam do poczytania jak tak będziesz u mnie pod drzwiami czekała albo miotłę to przy okazji pozamiatasz:-D Myślę że możemy się umówić tak jak kiedyś, koło 10 jak już odstawicie dzieci do szkoły i żebyście zdążyły wrócić:-)
 
reklama
czesc.
Ja cos dzis w kiepskiej formie .Za obiad musze sie wziasc ,bo zrobi ie z niego kolacja :zawstydzona/y:.bylam dzis na duzych zakupach i ranyyyy jak ja nie lubie duzych zakupow ,bo nic wiele w sumie nie przywioze do domu ,a kasy idzie jak lodu .
Sylwia - ja tez bede :tak:
Monia - ja tez z ciekawosci spojrzalam wczoraj na twoj suwaczek i zdziwilam sie ze Sara juz taka duza .Jak swietowaliscie pierwsze urodziny ?
Ide brac sie za to gotowanie ,bo przypomnialo mi sie dopiero teraz ze Dominika musze na 3:30 odstawic do przedszkola na "popoludnie z gra " :-)
 
Czesc Wszystkim:-)
ja dzis odebralam moje okulary i wlasnie siedze z nimi na nosie:-D ale sie dziwnie czuje:-D:-D no ale czego nie robi sie dla zdrowia;-)
Obiadek sie robi a ja dopiero teraz mam chwilke, mimo tego ze Vicky byla w przedszkolu to ja na nic nie mialam czasu bo bylam w miescie a potem na kawce:-p

Sylwiam ja oczywiscie bede:-D ale moge byc wczesniej?:-p tzn zaraz po tym ak odprowadze Victorie do przedszkola;-) Ewentualnie razem z Tynia pozamiatamy Ci ogrodek:-D
Renuska, Sylwiam oj tak to prawde na zakupy z kazdym razem wydaje sie coraz wiecej kasy a w lodowce nie przybywa:szok:
Monia witaj po przerwie, fajnie ze znow sie odezwalas:tak: Ja niestety wszystkich ubranek sie juz pozbylam, wiec nie pomoge:-(
Doris masz racje zeby ja nagrac:tak: bedzie niezla pamiatka:-D musze P pogonic zeby w koncu zobaczyl co z ta nasza kamera, bo kamera w szafie lezy juz 2 lata i ani razu nie uzywana:wściekła/y:

No i podglad sie skonczyl:sorry2: Uciekam do mojej dziuni:-D
 
Cześć.


U nas dziś dzionek dosyć szybko minął. Mała trochę marudna, bo wychodzi jej kolejny ząbek.

Co do jej urodzin to spędziliśmy je tylko we trójkę, bo akurat Sara miał trzydniówkę i bardzo gorączkowała. Ale tort był:)

Czas leci niesamowicie szybko. Ostatnio robiłam porządki i ciuszkach Sarci i nie mogłam się nadziwić jak ona szybko rośnie.

Agaam - doskonale Cię rozumiem, my też coraz więcej wydajemy, a wcale więcej nie kupujemy....

Eh muszę zmykać, bo mała się kręci, biedna namęczy się przez te ząbki.

Papa
 
Witam,
Widze ze pustki na forum pewnie dlatego ze weekend. U mnie smutnawo nie mam jakos ochoty na nic. Odwiezlismy dzisiaj moja mame na lotnisko do Doncaster, i kisimy w domu. A ja mam dzis jakos wielka chec wyjscia do ludzi. Ale mojemu sie nie chce... Wiec siedzimy... I ogladamy The voice of poland. Totalna nuda:eek::eek:

No ale jeszcze 4 tyg i lecimy do Polski.
Aaa dziewuchy dowiedzialam sie ze mozna dokupic bilet dla niemowlaka, ale przez infolinie. I bedziemy dzwonic jak odbierzemy wkoncu paszport dla malej...

Idziemy z mala na szczepienie, za tydzien. Czy to mala bedzie bolalo? Pewnie bedzie krzyk w nieboglosy:szok::szok: na cala przychodnie...

No i nastepny problem malej. Polozylam ja na brzuszku na moich kolanach reke jej polozylam pod glowke a ona zaczela ssac mojego palca, i dzieki temu uspokoila sie i zasnela. Probowalam dawac jej smoczka ale wszystkie wypluwa, juz kupilam chyba 4rodzaje i nic wszystkie pstryka...
I czasem czuje ze ssie mojego cycka, po to by ssac i nie chce puscic. Tylko trzyma mocno szczeka:szok::-D:-D

Przechodzimy z moim M od pon na diete. PRzed swietami trzeba zgubic troche kilogramow. Ja to juz mowie mojemu ze jest w CIAZY SPOZYWCZEJ:-D:-D

Monia - witaj po przerwie. Mam nadzieje ze juz wam dach naprawili. Wkoncu zima idzie deszcze i snieg...remonty bywaja meczace, sprzatanie ukladanie na nowo. Ahh

Sylwia - na ktora godzine sie umawiamy??

Agaam- a moze by mala wyslac do programu " Od przeszkola do opola"

Renuska - wiem cos o tych zakupach. Po rachunkach i po lodowce widac ze zywnosc strasnzie podrozala. Chyba pozostalo nam mniej jesc. hehe:-D:-D

Dobra dziewuszki milego wieczorku zycze aktywnie i procentowo spedzajacych i tych w pizamowych strojach:szok::-D:-D
 
Kurde, ale mam doła... Najchętniej to przez kilka dni nie wychodziłabym z łóżka, tylko nie wiem, jak to mojemu dziecku wytłumaczyć :)
Idę spać, może do jutra mi przejdzie...Dobranoc Kobietki, życzę kolorowych snów
 
Hej dziewuszki:-)

Ja za to dzisiaj samotnie spedzam wieczor:rofl2: i niby mam spokoj ,ale jakos dziwnie sie czuje ,tak sama w domu:baffled:J wyjechal do PL,dzieci u babci a ja sama:baffled:i siedze przy tym kompie i klepie bez sensu:-D:-D

WERKAMIREK-fajnie ze bedziesz u Sylwi ,poznamy Ciebie i Laure:-)



Ale dzisiaj ladnie bylo:happy:normalnie jak wiosna,a jak na zlosc dzieci na dwor wyjsc nie chcialy:crazy:
 
Ostatnia edycja:
Werkamirek- nie kazde dziecko od razu chce ssac smoka .To tylko kawalek silikonu ,czy z czego ten smok tam jest zrobiony .Jamina tez nie chciala smoka ,a i teraz ma tylko do spania .A jak nie spi to nawet nie ma czym tej rozdartej mordki zamknac :sorry::-D. Przybywaj do Sylwi na 10:tak:.
 
Czesc niedzielnie:tak:pogoda jakas ponura za oknem no ale nastroj w miare takze nie jest zle:-)
Moje dzieci jakies przeziebione,Emilka przynosi mi katar i kaszel ze szkoly no i maly mi zaraz lapie..ehhhh:-(
chyba nie obejdzie sie bez GP,mam pytanie..czy syrop prawoslazowy mozna podawac 6 miesiecznemu dziecku???
werka moj maly tez nie chcial smoka,tez kupilam rozne rodzaje..a podapasowaly mu takie z ta brozowa koncowka,no ale nie kazdy dziciaczek chce smoka:tak:a na jaka diete przechodzicie???
renuska ja mam podobnie,smok tylko do spania..czasmi tylko w dzien ale rzadko
sylwia moze i ja bym przyjechala do Ciebie na kawke..ostatecznie dam znac w czwartek..jak moj D wroci do czwartku z PL to podrzuci mnie do Ciebie..a poza tym moja Emilka w piatek szkole ma do 12.30 wiec ktos musi byc w domu..wiec poprosze o adres jak mozna:tak:
HaGie jak Twoje samopoczucie dzisiaj???? dolek minal???
Doris mi to sie czasem mazy taka wolna chata..czasami musze posiedziec sama i w ciszy zeby mysli uspokoic:-D
lece obiad konczyc
 
reklama
Dzięki wisienka79, dziś jest już duuuuuużo lepiej :-) Wszystkim zdołowanym Mamom polecam długą gorącą kąpiel, dobrą książkę do poczytania (zdążyłam przeczytać tylko jeden rozdział, ale to i tak dobrze :-p) i miseczkę lodów czekoladowych :-D U mnie taka kuracja antyderpresyjna zadziałała :happy:
Miłej niedzieli życzę
 
Do góry