reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

HaGie czyli to nie Ty:-D
Renuska sugerujesz mój dom?:-D tak na serio to chciałam właśnie proponować kawkę u mnie więc jak znajdą się chętne to zapraszam. Jutro piorę kanapę więc mogę ludzi do domu wpuścić:rofl2:
 
reklama
Hejka:))

U nas znow wrocily "marudne wiecory" to nie kolka dzieki bogu tylko chec zabawy do godz 12 w nocy pojekiwanie sobie gaworzenie. I nie ma zmiluj sie spac!!!
Dzisiaj caly dzien ja meczylam od rana by nie spala i wlasnie padla jak gruszka ciekawe na jak dlugo! Moze przespi wieczor...

Wcozraj bylysmy na wazenie i moj klocus wazy juz 4440g :-D:-D w szesc tygodni przytyla 1500g... no no no


Michalina - wspolczuje myszek szczyrow... Ja mam podobna sytuacje tylko ze pajaki... Takie wielkie tluke je jak nie wiem co. Choc Mirek wyrzuca za okno. Pchaja sie do ciepla. A jeszcze my mamy wielki ogrod to juz wogole. slimaki nam po szybach wchodza...

Renuska
- ja sobie przypominam ze nie dawno stekalam ze chcialabym urodzic juz. A teraz nie raz jednego wieczora chcialabym byc chociaz raz w ciazy. Nie zdazylam sie obejrzec a moj Szkrab ma juz 6tyg:szok::szok:

Graziul -
pamietam jak opowiadalas o tym szczurze wychodzacym z toalety. W domu przez dluzszy czas do kibelka zagladalam czy nic nie wychodzi heheh:szok::-D

Ragazza gratuluje czterech katow. Powiedz dluga procedura z kupnem i kredytem? Bo tez planujemy ale najbardziej boje sie ze to wszystko bedzie trwac wiecznie.... No i szukanie odpowiedniego kredytu i domu...

Agaam moze zabierz ja na karaoke dla dzieciaczkow??Super, moja narazie postekuje sobie, ale widze ze juz by chciala cos powiedziec bo sie denerwuje macha raczkami ze nic jej sie nie uda sensownego odpowiedziec...

Sylwia.M moze ja skorzystam wkoncu z zaproszenia. Bo wtedy nie chcialam przyjezdzac jeszcze w dwupaku.
 
Hej wieczorowo)
u nas dzien sie dzis ciagnal dluuugasnie bo siedzielismy w domu przez ta deliverke ,ktora wprawdzie dotarla dosc szybko ale co z tego jak i tak wozek mialam nadal niesprawny bo zdechlo mi kolo i zamowilam nowe a przeciez sama nie umialam go zmienic:(
No ale A wrocil i rachu ciachu byly kola zmienione wiec jutro wyruszam pelna para!! ))
Mala do nursery odstawie a do mnie zawita kolezanka na kawke)
Wisienka - jasne ,nie ma sprawy ,jutro Ci przesle na Pw fotke) E poprostu zaczal b szybko przemieszczac sie na brzuszku i raczkowac wiec chodzik poszedl w odstawke:) Ale znow moja N w swoim chodziku przeskakala wiecej niz pol roku!)
Noo i tyle mego klikania ,szwagierka siena skype dobija:)) lece
przepraszam do jutra:)
 
Witam po długiej przerwie.

Nie było mnie tyle czasu, gdyż na początku miałam zamieszanie z domem (mieliśmy się wyprowadzać, potem zrezygnowaliśmy), następnie zmienialiśmy operatora internetu i miałam internet tylko w komórce, później zaczęliśmy remont, który nadal trwa, bo czekaliśmy aż nam dach naprawią. No i tak się zeszło. Teraz obiecuję poprawę i obecność na forum.

Witam nowe mamy.

Poza tym u nas zasadniczo nic nowego. Sara rośnie jak na drożdżach, nie nadążam kupować jej ubrań.

Mam też pytanie czy któraś z Was nie ma ubrań w rozmiarze 18 -24 m-ca? Najbardziej interesują mnie bluzki, spodnie.

Michalina - współczuję współlokatorów, ja panicznie boję się pająków..... Mam arachnofobię, niestety w domu z ogrodem nie da się ich uniknąć.

No nic teraz zmykam jakiś film z C obejrzeć.

Papa
 
Hej:)
Ja z rana melduje sie bo wiadomo pozniej moze byc brak czasu bo zawsze cos:-)
monia22310-witam po przerwie;-)a remontu wspolczuje:p
graziul-dobrze ze juz wozek masz naprawiony:tak:
werkamirek-super mała ci rosnie to najwazniejsze;-)A co do zabaw nocny to moj zrobil sobie ostatnio pobudke o 2.30 i bawil sie do 4:szok:
michalinab7-bardzo ci wspolczuje ci lokatorow 4 noznych,ja ich nie nawidze ,ale tez sama polecam ci ten plaster :tak::-)
sylwiam-moze ja bym sie skusila w przyszlym tyg Cie odwiedzic:rofl2:
 
Hej:)

Ja właśnie z morrisona wróciłam. Kasy wydałam od groma a właściwie nic konkretnego nie kupiłam. Potrzebowałam tylko kilku rzeczy a wydałam co najmniej dwa razy więcej niż myślałam że wydam:baffled: Masakra!!!!!

Monia witaj po przerwie. Szok że Twoja mała już ma ponad roczek:szok:

Alex, Werka jasne wpadajcie:))

Czyli co, następny piątek u mnie?? Ci co nie mają mojego adresu to proszę krzyczeć to wyślę na priv:)
 
Czesc:-)

MONIA...-Witaj po przerwie:tak:tak spojrzalam na twoj suwaczek i twoja mala juz jest po rczku:szok:ale ten czas leci:szok:

GRAZIUL-a Eryk proboje chodzic?

AGAAM-musicie nagrac te spiewy Viktorii,bedziecie mieli super pamiatke:-D
 
SYLWIA-TAK to jest w morissonie:-Dubieglas mnie z Monika,to samo napisalysmy:-D:-Dja musialm zostawic kompa ,bo mi tel dzwonil a potem poszlam sprzatac....i zapomnialam:-D

Ja raczej wpade do Ciebie w piatek,wiec juz jedna osoba bedzie:-D
 
reklama
Do góry