reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Witam

chcialabym na wstepie przeprosic was ze tak dlugo sie nie odzywam. Ale mialam problem z moja malutka.
Mala strasznie stekala podczas robienia kupki, plakala gazy do tego. I nie wiedzielismy jak jej pomoc. ciagle krzyk, placz...
Zupelnie bylam zalamana. Przeszlam na radykalna diete. I wcinam praktycznie miksowane zupki marchewkowe na kostce rosolowej, duszone jablka z grzanka. I herbatke z mlekiem. Rzygam juz tym jedzeniem doslownie.
Uspokoilo sie, wydocznie nie moge jesc za duzo nabialu, bo robila zielone kupki, a jak odstawilam to znow zoltawe byly czyli ksiazkowe... mala juz nie placze i spokojniutka jest. Musze uwazac co jem!!!

a jeszcze zalatany weekend. Wkoncu kupilismy nowe auto bo przemieszalismy sie od sierpnia tylko ciagle a to ubezpieczenie za drugie a to za drogie auto.
No ale wkoncu zalatwione i jest!
Jutro lecimy fotke malej pstryknac, bo w czwartek jedziemy paszport malej zalatwic:))


Podczytywalam was, ale pisac nawet nie mialam jak bo mala przy cycku siedziala...
 
reklama
hej hej

werka widze że twoja dzidzia tez malutka.ile ma??
mój niestety jest na mm.chciałam karmic piersią i walczyłam,ale niestety się nie udało:-(szkoda

ale pogoda sie zrobiła wrrr.a zimno.
 
Izunia moja mala ur z waga 2940g. Dzisiaj polozna z wazyla i mala wazy juz 3640g:-D:-D
Przez 3tyg, 700g:-D:-D Ja mala karmie piersia, choc bylam pewna ze mi sie nie uda. Prawie ze zrezygnowalam, bo pogryzla mi sutki dotego ten nawal, ciezkie piersi i guzy...No ale wkoncu sie unormowalo, tylko nieraz cieknie jak z kranu...

Bylismy dzisiaj zrobic zdjecie, i malej nie moglismy obudzic, tak spala snem kamiennym. Szczochralismy, po policzku laskotalismy, nic kompletnie chyba 10min ja rozbudzalismy. I na zdjeciu taka mine strzelila ze nie wiem czy celnik nas na lotnisku przepusci hehe:eek::eek:
 
witam Was

werka może poradz się kogoś co masz jeść(sa te poradnie lakt,bo nie możesz cały czas jeść tego samego.bo przecież i ty i maleństwo potrzebujecie witamin.
my jutro mamy szczepieni,naszczęście już ostatnie.kolejne dopiero na roczek.
to fakt pogoda do bani.aż strach wyjść na spacer.
 
Hejka:)
Ja sie nie odzywalam bo bylam wczoraj szukac juz prezentow na swieta:-):-)Im szybciej tym lepiej:-D:-D
werkamirek-spokojnie kochana kazda z nas miala cizkie pierwsze chwile:-)Ale najwazniejsze ze juz wszystko oki;-)
Nic uciekam pozniej sie odezwe:-)
 
Izunia - byla polozna i pytalam co moge jesc. Podobno wiekszosc rzeczy. Dala mi duza ksiazke zielona. I tam pisze by jesc warzywa i owoce, Ale jakie? to juz nie napisali. A wiem z enie wszystko mozna jesc...pogmeralam troche w necie i znalazlam porzadna liste. Wiecej zabroniono niz dozwolono:baffled:
 
hejka
Ja wlasnie wrocilam z przychodni .Nie obylo sie bez wizyty u lekarza i lekow .Zapalenie spojowek ,zatkane uszy ,katar ,kaszel .... i tak w nieskonczonosc :-D.
Werka - ja to bym tak dokladnie nie sluchala co mowi polozna ,to tylko takie moje skromne zdanie :-D.Najwazniejsze ze bylas twarda i sie nie poddalas ! Czego nie moge powiedziec o sobie :-D
Alexnow - nim sie obejrzymy a zaraz beda swieta ,wiec przynajmniej prezenty bedziesz miala z glowy .Az sie boje tych wydatwow :wściekła/y:
 
WERKAMIREK hej.... jakarmilam moja mala tylko i wylacznie piersia przez pol roku :-D
jadlam prawie wszystko ale w mniejszych ilosciach i pilam baaaaaaaardzo duzo wody ,nawet 2 butelki dziennie :zawstydzona/y: i dzidzia nie miala nigdy problemow z brzuszkiem i kupka :tak:

unikalam:kapusty,grochu,ryzu(po nim zatwardzenie)nie zaduzo marchwi tez moze zatwaRDZAC,smazonego nie za czesto,pomidorow(mloda uczelenia miala) truskawek i pomaranczy swiezych ...... i chyba tyle i bylo ok;-)
trzymam kciukasy kochana bedzie dobrze :tak:
acha i na pocztku jadlam za duzo nabialu i takze potem troche ograniczylam:-D.
 
reklama
czesc chatka ogarnieta obiad zrobiony Natalka spi a Wiki bajke oglada wiec mam czas dla siebie i na bb
werka nie bierz wszystkiego do siebie bo to co pisza w niektorych ksiazkach to mi sie smiac chce ja jadlam wszystko tylko w malych ilosciach a smazonego do pierwszego miesiaca unikalam no ale coz mala odrzucila cycuszka i teraz zajadam wszystko a ona ze mna i nic jej nie jest wczoraj to nawet mielonego zjadla ale nie plakala oczywiscie tego smazonego nie dalam jej tylko sam srodek ;-);-);-);-);-)
Alex to prezenty masz juz z glowy ja to nawet nie wiem co mam kupic i dopiero mysle pewenie bede biegala po sklepach na sam koniec z jezykiem na brodzie i bedzie szal zakupowy:-D:-D:-D:-D:-D
:-D
 
Do góry