reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

czesc wszystkim
Werka ty to zbytnio sie nie przejmuj swoim wygladem bo tak jak Renuska napisal dopiero co urodzilas :-):-)a jesli chodzi o zielone kupki to dzieci ktore sa karmione sztucznie to napewno nie jeset to zalezne od nabialu bo my i mjuz wprowadzamy produkty zupki i inne rzeczy i jeszcze takie kupki sa na zeby wiec jest wiele przyczyn mam nadzieje ze mnie zrozumialas:tak::tak:
Alex ciebie rowniez bylo milo sp[otac oby wiecej takich spotkan :-)
Renuska zdrowka kochana mnie ucho rowniez pobolewa dlatego chodze teraz w opasce:-p:-p
Wisienka biedna Emilka ale wszystko bedzie dobrze:tak::tak:
 
reklama
witajcie ale nam pogoda dopisuje nawet ale i tak zimno mała śpi to mam troszkę czasu wstanie zje i pójdziemy na spacerek ....:tak::tak::tak::tak:
wisienka biedna ta twoja lalunia ,ale bendzie dobrze kochana super że szczęśliwie dojechaliście do PL. izunia super że na szczepieniu oki
renusna zdrówka dla małej
:tak::tak:
 
hej hej

werka ty sie figurą teraz nie przejmuj.dopiero dziecko urodziłaś.:tak:
Ja z racji tego że nie karmię mogłam pozwolić sobie na dietke,i już ją ciągne 3 miechy.i już schudłam 9 kg.a przed dieta 8.ale w ciązy przytyłam 20 kg więc było co tracić.

pogoda fajna.znowu można w cienkiej kurtce chodzić.najbardziej martwi mnie ubieranie małego,bo krzyk niesamowity.:angry:

tynia i wiki mój tez płakał na szczepieniach,ale ostatnio się cieszył.chociaż po drugim i trzecim ukluciu chwile popłakał.ale ważne że mamy spokój na troche...

my 8 listopada lecimy do pl na kilka dni.ciekawe jak mały to zniesie.bo wcześniej jechaliśmy autem

uciekam robić obiadek
miłej niedzieli:-)
 
Hej ale tu cisza.
U nas nic ciekawego ja chora a do tego dostałam @ i leci zemnie jak z kranu.
Krystian od dzisiaj ma wolne a ja nie mam pomysłu co tu rabic :baffled:.Słoneczka brak to jakoś pustka w głowie :-(.Kurcze jeszcze biegam w szlafroku a czas by się ubrac.
Alexnow kiedy otwierają tą Asde na bd10?Bo coś mi się kojarzy ze w tym tygodniu:baffled:.
 
Czesc:-)

kasia8118-u nas tez nudy:-Dpospalismy dzisiaj do prawie 9:szok::szok:i tez jeszcze potem chodzilam dlugo w pizamie:-Da co tam wkoncu ferie ja tez mam nie tylko dzieci:-D

WERKA-moj David tez robil zielone kupki ,jak tylko zjadlam wiecej mleka,wiec tylko sobie lalam do kawy i nic wiecej i kupki zaraz byly zolte.Ale niestety potem jak juz dawalam butle to tylko mleko sojowe tolerowal.Na szczescie wyrosl z tego szybko i teraz wsuwa mleko z platkami i pije mleko i nic mu nie jest.

IZUNIA-dacie rade podczas podrozy;-)
 
Czesc Wszystkim:-)
Ja sie malo odzywam bo tesciowa jest u nas i jakos tak glupio siedziec przed kompem. Mam nadzieje ze mi to wybaczycie:-p a reszta dziewcczyn czemu nie pisze?? pusciutko tu strasznie:szok:

Doris oj tak Mamuskom tez sie ferie naleza:-D w koncu tez codziennie rano wstejecie i chodzicie do szkoly:-D
Kasia witaj w klubie ja tez mam @ i strasznie mnie to wkurza:wściekła/y: jeju jak ja tego nie nawidze:no:
Izunia nic sie nie martw, bedzie dobrze podczas lotu samolotem:tak: My jak lecielismy jak Vicky byla malutka to cycus do buzi i byl spokoj:-D najwazniejsze zebys podczas startu i ladowania dala Malutkiemu cos do picia zeby mu sie uszka nie zatkaly:tak:

Dobra uciekam jakas kawke zrobic dla mnie i tesciowej w koncu mam z kim kawke wypic:-D
 
Hej:)
Znow poczatek tyg jak ja tego nie nawidze:-(Aga ma wolne biega juz z dzieciakami na dworze:-DMoj wzial sie za porzatki na ogrodku wiec mam chwilke:-)
agaam,kasia8118-witam rowniez w klubie @:-D
kasia8118-Asde otwieraja jutro o godz 10;-)
izunia-dasz sobie rade :tak:
doris-mi moi dali pospac do 10:szok:
 
siema laski no cisza tu bo chyba jesień tak na nas działa że sie nie chce nic:wściekła/y::wściekła/y::no::wściekła/y::no::no:
izunia nie martw się o małego da rade ja też leciałam z małą i było oki jak była większa to było gorzej :-D:no:
agaam to proszę to kawusie jest z kim wypić ....:-) o lecę bo mała już coś marudzi ...:wściekła/y:
 
reklama
hej hej

pogoda dalej fajna:)aż miło wychodzić na dwór:-)

jakoś damy rade w samolocie.

Natuś śpi więc można troche posiedziec na kompie,bo w ciągu dnia to trzeba sie cały czas z nim bawić.Mój ma drugą zmianę,więc ja pół dnia jestem sama z małym.dobrze że pogoda fajna to można wyjść na spacer.
Szkoda że u mnie nie ma żadnych mamusiek przynajmniej byłoby z kim pogadac.Od środy ruszam z małym na play grupy,ale tam sma same angielki-no trudno.Ale mały przynajmniej będzie wśród dzieci.

Ja zaczęłam chodzić na fittness i siłownie.trzeba troche o sobie zadbać i czasami wyjśc z domu.Wiec rano sobie ide na godz.am blisko więc ide na nogach.Trzeba oponke z brzucha stracić.

ide spać bo już moja godz się zbliża:-)
 
Do góry