reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

SYLWIA- to chyba u Was nie padalo,albo wyszliscie w przerwie miedzy ulewami;-):tak: bo u nas masakra lalo od nocy i caly dzien :crazy: Masz racje ,zamiast narzekac i narzekac trzeba przyjac to co jest i sie przestawic i ...polubic:eek:;-) bo nic innego nie pozostaje:eek: ale juz taka nasza polska mentalnosc ze zawsze ponarzekac lubimy..a to na pogode a to na cos innego:tak: ja siebie za to niecierpie..za to narzekanie...wrrrrrr:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
WISIENKA- serdecznie dziekuje w imieniu Natalki za zyczonka,bar mi milo ze zauwazylas :tak:
zmykam do lozeczka bo jutro ciezi dzionek,papapa:happy:
 
reklama
ALEX- teraz zauwazylam ,ze mamy bardzo podobne fotki naszych synkow na suwaczkach:tak:;-):-D Tylko moj w druga strone obroconyale kolorystyka nawet ta sama ,blekit i troche jesz rozu:-p;-):-D
 
Graziul to fakt, udało nam się wyskoczyć i nie zmoknąć, choć ciutkę siąpało. Ja ostatnio wychodziłam z domu i zaraz zaczęłam narzekać że zimno ale zaraz pomyślałam że w marcu byśmy taką samą pogodę określiły jako super:-D Taki człowiek przekorny jest zawsze:-D

Wisienka
zdrówka dla córci:)

Alex ja też nie wiedziałam:rofl2: tak na serio to w centrum nie byłam uuuuuu, już sama nie pamiętam kiedy.

Agaam chyba zapadacie w sen zimowy:-D
 
Witam:-)
Moj poszedl Age zaprowadzic do szkoly a to ja jeszcze w pizamie:-D:-DPogoda ponura ale nie pada jupi:-D:-D:-D
graziul-no prosze :-)Nawet tego nie zauwazylam hehe:-D:-D:-D
sylwia-moze i ja bym nie zauwazylam ,ale najblizej mi bylo isc tam i Daniela nakarmic i kawcie wypic:tak::tak::tak:

Teraz mysle co na obiad i jakos pomyslow brak:-:)-(
 
Hej a u mnie humorek dobry bo dzwonili wczoraj że w piątek będzie chłopaków łóżko.Także ciesze się jak małe dziecko:tak::-D.
Żebranie rodziców nam odwołali bo nauczycielka chora.
Agaam nie zapadaj w sen zimowy szkoda czasu;-):tak:.

Wisienka79 a ja narobiłam reklamy co do porządków a prawda taka że za wiele to nie zdziałałam :zawstydzona/y:.
Graziulxxx masz już kreacje na ślub czy w pl kupujesz?Kiedy wracacie z pl?
 
hej ja tylkk na sekunde. czuje sie dzis okropnie. od samego rana nie kontaktuje. chyba sie czyms zatrulam bo z samego rana ciagnelo mnie na wymioty. zoladek mnie sciska:-(( 
pozniej moze napisze cos wiecej
 
czesc dziewczyny...ja tez na sekunde bo powoli zaczynam sie pakowac a czego naprawde nie cierpie,bo zawsze albo zabiore za duzo i wcale mi to nie potrzebne albo czegoz zapomne..ale jak to mowi moj D najwazniejsze dokumenty no i kasa a reszte sie zalatwi:-D
agnieszka uk moja Emilka wczoraj wymiotowala dzisiaj rano tez tak troche,chyba jakis wirus albo grypa zoladkowa no ale uparla sie zeby isc do szkoly,goraczki juz nie ma wiec poszla..bo dla niej jak nie pojdzie do szkoly to wielka tragedia:laugh2:
dzisiaj jeszcze ta wywiadowka,zobaczymy co pani powie:-p
kasia8118 no wlasnie te porzadki..mi to sie czasem marzy taka czarodziejska rozdzka,machniesz dwa razy i masz posprzatane:-Dniestety nie ma tak dobrze:-)
lece obiadek dokonczyc
 
Czesc Wszystkim:-)

Ja dzis znow wyspana, nie wiem co sie dzieje z moim dzieckiem ale dzis spala do 10:szok: a ja razem z nia:zawstydzona/y: nie ukrywam ze ciesze sie z tego powodu bo nabralam troche sil wiec bedzie trzeba je jakos pozytywnie sporzytkowac:tak:

Agnieszkauk zdrowka:tak: wspolczuje dolegliwosci:-( oby szybko przeszlo:tak:
Kasia fajnie ze bedzie juz lozeczko w piatek ja tez nie moglam sie doczekac jak czekalam na Vicky lozko:-p A co do snu zimowego to bez zartow ale jak Victoria dalej tak bedzie spala to naprawde zapadniemy w sen zimowy:-D
Alexnow w przypadku takiej pogody to teraz nam pozostaje cieszyc sie z tego ze nie pada a nie czy zimnoo czy slonecznie:-D bo jak nie bedzie padalo to juz jakis sukces:-D Gratulacje dla corci ze tak ja pani chwalila w szkole:tak:
Sylwiam oddaj mi troche swojej pozytywnej energii:-p Wczoraj nawet moj P powiedzial ze ja to chyba powinnam zapasc w sen zimowy, bo wiecznie jakas naburmuszona chodze:sorry:
Wisienka zdrowka dla Emilki, obyscie nie musieli zmieniac Waszych planow. Domyslam sie ze nie byloby latwo:-(

Dobra ide zajac sie czyms porzytecznym:-p
 
hello:-)
Ja juz dawno sobie leze w sypialni z corcia i czekamy na naszego tatusia,bo biedak jesz dzis konczy kuchnie montowac ,wiec dlugo mu zeszlo:-(
Maly spiewa za sciana ,mam nadz ze zaraz zasnie:tak:
AGAAM- no to corcia kochana dala pospac:) super,ja tez lubie jak moje dzieci dlugo spia ,calkiem inny mam wtedy dzien i humorek:tak:
KASIA-nic dziwnego ze sie tak cieszysz,ja taka sama jestem ,ze sie nie moge doczekac jak cos ma przyjsc nowego:happy: kreacji nie mam jesz ,jutro jade na zakupy ciuszkowe,ale nie nastawiam sie ze tu kupie ,moze w pl,butow napewno nie kupuje,bo wPL jest jak dla mnie zaw lepszy wybor ,wiec kupie sobie kilka par:) wracamy 2list.
SYLWIA- wszystko chyba wlasnie zalezy od nastawienia,dokladnie:tak:
Wisienka- akiedy jedziecie?? zdrowka dla malej ,oby Dawidek nie zlapal od niej:((
 
reklama
witam laski :-):-):-)ja tylko na chwilkę :tak:dziś była fryzjerka u mnie i humorek się poprawił ;-)potem pojechaliśmy na zakupki i kupiłam żelazko bo mi się spaliło :wściekła/y:
wisienka udanego urlopu .... a pytałam koleżanki o ten wózek i nie chce bo już upatrzyli na necie :no: sorki ....
 
Do góry