reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Czesc :-)
U nas jakos bez wiekszych zmian;-) Dzis bylysmy na play grupie a potem na kawce i jakos tak dzionek zlecial bo niedlugo po nas P wrocil z pracy, a teraz sobie siedzimy i sie obijamy:-p

Tynia oj tak juz robi sie naprawde bardzo zimno:-( Bez ogrzewania w ciagu dnia i nocy sie nie obejdzie:no:
WerkaMirek ja powiem Ci szczerze ze tez wszystko jadlam:tak: na szczescie Mala na nic nie byla uczulona, moglam jesc slodkie kwasne ale wiadomo ze w mniejszych ilosciach:tak: Raz tylko pamietam ze Malej zaszkodzil Snickers, zachcialo mi sie batona z orzechami:zawstydzona/y::zawstydzona/y: ale z tego co zauwazylam to bylo przez orzechy a nie przez czekolade;-) a tego co pisza na necie nie bierz az tak bardzo do siebie:sorry2: Powodzenia aby wszystko sie unormowalo:tak:
Renuska oj ale Wy sie macie z tymi chorobskami, zdrowka zycze:tak: No i trzymam kciuki zeby G nie zachorowal, bo wiem z czym to sie wiaze:-D U nas jest to samo:-D
Alexnow ale wprowadzilas nutke swiat na forum;-) Ale z tymi zakupami masz racje bo ten czas tak szybko zasuwa ze nim sie obejrzymy a juz beda swieta, i potem bedzie bieganie na leb na szyje:dry:
Izunia jak tam po szczepieniu? Jak maly zniosl?

No nic ide jakas herbatke wypic;-)
 
agaam szczepienie mamy jutro.i już się boje:(aż mi szkoda małego.mam nadzieję że da rade.
I co do czekolady to też podobno uczula,jak jeszcze karmiłam to gdzies wyczytałam.No ale tutaj położne mówią że można wszystko jeść.W sumie mozna,ale po co dziecko ma się męczyć

alexnow ja tez ostatnio myślalam o prezentach,ale w sumie jesteśmy tu sami więc naszczęscie nie musimy szaleć.
 
witam ale zimno co? normalnie siedzę sobie w szlafroczku i grzanie chodzi :-D
alexnow no masz racje z tymi prezentami już pomału czas no już niedługo święta
:-):-):-):-)
izunia no ja też nie lubię szczepień , powodzonka jutro:tak::tak:
agaam a to poobijać też się trzeba :-D:-D:-D no a do mnie to kiedy zajedziesz na kawusie:-):-)
werkamirek powiem ci że ja też jadłam wszystko na początku też miała problemy , ale jej przeszło .... powodzenia :tak::tak:
tynia no zima pełną parą no zapowiadali śnieg na przyszły tydzień ale czy coś z tego bendzie :crazy::crazy::crazy: !!!!
dobra zbieram się pomalutku ....
 
A ja dzisiaj miałam zamarznięte szyby w aucie:szok:

Izunia powodzenia na szczepieniu:)
Werka ja miałam to szczęście że moje dzieci miały mocne brzuszki i mogłam jeść wszystko włącznie z kapustą i karkówką z grilla z sosem czosnkowym:-D Skoro Twoja Laura miała zielone kupki to ewidentnie uczulenie na nabiał ale pocieszę Cie że tak nie musi być już zawsze, może jak malutka troszkę podrośnie, brzuszek nie będzie taki delikatny to będziesz mogła rozszerzyć sobie dietę, musisz po troszeczku próbować:)
 
hej hej

Bryyy ale zimno,chociaż w słoneczku nawet fajnie.

Emilka ja wstawałam o 4 małego karmić to już odpaliłam ogrzewanie.dzisiaj musimy poustawiac programy żeby sie samo włączało co jakis czas.Bo ja tez zmarzluch jestem.
Sylwiam jak rano wstałam to było 0 st.więc się nie dziwie że szyby zamarznięte.kurde zima idzie.:-(
my juz po szczepieniu,Natus spisał sie super.zaczął się cieszyć do pielęgniarki.zapłakał tylko na chwilke.Ale naszczęście już koniec.kolejne dopiero na roczek.

Werka miejmy nadzieje że malutkiej minie.a dajesz jej herbatke koperkową??bo podobno po niej tez kupka może byc zielona.mój teraz czesto robi zielone,bo jestesmy na etapie wprowadzania pokarmów stałych.ale naszczęscie mały ok,brzuszek go nie boli,więc jestem spokojna.

dziewczyny jestem konsultankta oriflame jakby któras była zainteresowana kosmetykami.


uciekam szykowac obiadek dla moich panów.
 
Hejka:)
Dzis naprawde zimnica az Aga rekawiczki i czapke ubrala co ona goraca kobieta:-D:-D
tynia-milo bylo cie spotkac:-):-)Natalka rosnie jak na drozdzach;-);-)
agaam-ja juz mysle o swietach bo nienawidze robic na ostatnia min wszystkiego:-):-)
renuska-zdrowka dla Was:-):-)
sylwiam-ja tez bylam zdziwiona jak zonbaczylam jak trawa wyglada;-);-)
izunia-warto pamietac na przyszlosc o oriflame;-);-)

Moj Daniel jak stal sie mobilny w chodziku tak teraz to opanowal ze szok a piszczy przy tym az uszy trzeszcza:-D:-D:-D
 
Czesc dziewczyny,melduje sie z Polandii..tylko na chwile bo niestety brak czasu na wszystko:tak: do Polski zajechalismy bez wiekszych problemow,maly nocke przespal w dzien tez nie bylo zle takze myslalam ze bedzie gorzej. Teraz juz powoli szykujemy sie do chrztu w niedziele.
izunia1986 witam i ja Cie na forum:tak:
Doris po wywiadowce ok,moja Emka bardzo grzeczna,pomaga innym i wiele innych pochwal zebrala..szkoda tylko ze nie jest taka grzeczna w domu:-D
Mam za to troche z nia inny problem bo okazalo sie ze ma atopowe zapalenie skory:-(a teraz jeszcze bardziej sie jej to nasililo...takze od tygodnia biegam tylko od lelarza do lekarza..
renuska zdrowka zycze!!!
werka moj maly tez robil zielone kupki od czasu do czasu sama juz nie wiem od czego..
musze uciekac maly sie obudzil..pozadrawiam wszystkie dziewczyny:-)
 
No wlasnie jak robi kupki na zielono to odznacza ze za duzo nabialu jemy, albo ma uczulenie na nabial.
Odstawilam mleko, i jem tylko nisko tluszczowe jogurty i jest znow zolta.
Wprowadzilam tez pelnoziarniste sucharki, i chuda wedlinke. No i jakies warzywa salata i ogorki. Bo po pomidorach jej pryszczyki wychodzly na policzkach...

Jem grillowanego kurczaka, w lekkich przyprawach. Wszystko gotowane zero smarzonego, nic wzdeciowego...


Ojj nawet dobrze ze karmie piersia. Bo dzieki temu juz pare kilo zgubilam, i uwazam co jem.
A zostalo mi jeszcze 10kilo na plusie. Nie wchodze w zadne spodnie. I wogole lapie mnie deprecha bo czuje sie jak marysia...
jutro chyba na jakies zakupy sie wybiore, bo doslownie nie mam w co sie ubrac...


Wczoraj bylismy w manchesterze i wszystko zalatwione. Odbior paszportu 21listopada czyli wszystko pieknie zdazymy:))
 
reklama
Werka - no przeciez Ty swiezo po porodzie i juz Cie deprecha lapie ze masz kilogramy na plusie :no: oj ty oj ty .Ja do tej pory nie moge zrzucic brzuszka :zawstydzona/y:,wygladam jakbym byla w kolejnej ciazy .
Wisienka - moj siostrzeniec tez mial azs wiec wiem jakie to zmartwienie .Zdrowka dla corci !
Alexnow - dalas mi do myslenia z tymi prezentami ,i tez postanowilam ze kupie wczesniej tylko jestem w niemalej kropce ,poniewaz absolutnie nie wiem co kupic dzieciom .Na samym poczatku stycznia maja urodziny ,a pod choinka wypadaloby zeby cos bylo .Juznie wspomne o swietach (wydatkach) ,gosciu itd.....
Ja od 3 dni mam zatkane ucho i strasznie mi piszczy w nim ,jade na paracetamolu ,bo bania to wczoraj myslalam ze mi peknie .Ale tak ogolnie to spoko :-D.
 
Do góry