reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej dziewczyny
ja ostatnio jakos nie moge sie zmobilizowac zeby do was napisac,caly czas cos,najpierw tapety kladlismy,dzieciaki mam chore a do tego jeszcze sprawy w urzedach mnie przytlaczaja mam juz dosc tego ze wszystko musze zalatwiac sama:wściekła/y:chcialabym sie z wami zobaczyc
proponuje spotkanko u mnie,tylko ze najlepiej pasuje mi po 13 bo Nelka ma nursery,dzien dowolny kiedy wam odpowiada
 
reklama
pora cos napisac .Pogoda dzis faktycznie piekna ,oby jak najdluzej .Weekend minal szybko i napisalabym ,ze milo bo bylismy na urodzinach i znajomi nas tez odwiedzili ,ale Jasmina ma zapalenie spojowek i wlasnie przez to tak milo do konca nie bylo :-(.W nocy sie wiercila i poplakiwala ,widac bylo ze boli ja oczko.
alexnow - ty kobieto to masz dobrze z tym swoim facecikiem ,taki spokojniutki :tak:
Werkamirek - daj spokoj z tymi przespieszaczami bo przyjade i skopie tylek :-pJak dzidzia bedzie gotowa to wyjdzie .
Ide prasowac :baffled:
 
Witam poniedzialkowo,pogoda piekna to i humor tez..no co prawda nie az tak swietny bo moj Da musial znowu wyjechac no ale coz taka praca:-(
Ja juz po zakupach,Emka w szkole maly sobie siedzi w bujaku,a ja zaraz sie biore za jakies porzadki i obiadek:tak:
alex
to Danielek ladnie pospal.oby wiecej takich nocek:-)
graziul my tez sie wybieramy do Pl w pazdzierniku..autem..ciekawa jestem jak to bedzie wygladalo w tym roku bo jak jechalismy tylko z Emilka to bajki ogladala na dvd,a teraz jeszcze David:eek:
werka Renuska ma racje,maluszek sam wie kiedy ma wyjsc:-)a poza tym juz masz bardzo bliskooo..a moze juz po???
..ide bo malemu juz sie buja znudzil:-D
 
Witam.
Pogoda cudowna dzisiaj także jeden spacerek już zaliczony i na pewno jeszcze jeden lub dwa będą bo żal siedziec w domku.

mo25...ja chętnie wpadnę na kawkę do ciebie.chyba zrobię sobie spacerek i w jedno stronę przejdę się pieszo a jak R będzie wracał z pracy to nas zgarnie do domku.Dzień mi bez różnicy.

sylwia.m my tez wszyscy mamy kurteczki tylko butów brak.No i jeszcze muszę kupic jedną kurtkę Krystianowi bo on musi miec przynajmniej dwie.

Renuska biedna Jasminka.
 
Ohh dziewuszki:p

Renuska moze jak skopiesz mi tylek to przyspiesyz mi porod? Juz sie wypinam:-D:-D

Wisienka jeszcze pare dni i mam nadzieje ze bedzie PO!

A dziewczynki mam pytanie. Bo mi wogole nic z cyckow nie wycieka, innym np siara juz leci. A mi nic, to oznacza ze nie bede miala pokarmu? Bo bardzo bym chciala karmic piersia, kurcze:-(
 
David zasnal..mam jakies 30 minut:-D
werka mi tez nic nie wyciakalo w trakcie ciazy a pokarm mialam zarowno przy pierwszym jak przy drugim dziecku,takze chyba na to nia ma reguly..a poakarmu mialam sporo wiec sie nie martw na zapas:tak:
mam pytanie do mamusiek co maja dzieciaki w polskiej szkole..czy ktoras z Was byla wczoraj moze na tym zebraniu o 12.30????
 
hej wam
ja za chwilke uciekam z powrotem do przedszkola,bo dzis mam pierwsza wywiadowke mojej neli:tak:jezu dzis jeszcze mam sprawy w przychodni i na poczcie a ja siedze na komputerze bo mnie jakies totalne lenistwo ogarnelo....
kasia pasuje ci czwartek o 13?
werka moze ty tez sie do mnie wybierzesz,moze to ci troszke skurcze przyspieszy?:-)jeju ja pamietam jak dopiero co ja tutaj tak pisalam ze stosuje przyspieszacze a potem jak zaczelam rodzic to sie dwa dni zwijalam w bolach:wściekła/y:a co do pokarmu to sie niczym nie martw ja przy pierwszej ciazy mleko dostalam dopiero na drugi dzien po porodzie a potem mialam tyle ze bym i troje dzieci wykarmila:tak:
wisienka a co z toba moze wpadniesz do mnie na kawke?

a co z reszta dziewczyn nie lubicie mnie juz czy co?:-):-D:confused:
 
hello hello
ja tu z dobra nowina!!!!
nasza Werka urodzila dzis rano malutka kruszynke,coreczke, mala przyszla na swiat o h 7.57, waga 2940 i 49 cm ,ma pelno wloskow ,maciupka kruszynka:)
wsz ok,reszte Werka wam sama opowie


gratuluje jesz raz serdecznie i duzo zdrowka!!!
 
reklama
Do góry