reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Hej,ale dzisiaj piekna pogoda:tak:
Werka gratulacje dla rodzicow,niech coreczka zdrowo rosnie:-)
ja dzisiaj poszlam do kolezanki w sumie tak w ciemno chcialam jej oddac rzeczy jej corki ktora byla u mnie przez weekend..a tu zonkkk..nie bylo jej w domu
realmad2.gif
a kawalek mam ..jakies 30 min w jedna strone a ze ladna pogoda to poszlam na piechotke
yes2.gif
sa w sumie telefony ale ona go zgubila i jeszcze nie ma nowego..no a jak tam doszlam na pieszo to i tak samo wrocilam
biggrin.gif

m02 ja bym poprosila o adres bo na dzien dzisiejszy to czwartek o 13 jest dla mnie ok..chyba ze cos mi wyskoczy to jeszcze sie odezwe,dzieki za zaproszenie
yes2.gif

ide pranie powiesic a dzisiaj tak cieplo ze szybko wyschnie:)
 
Hej:)
Ja dzis mam busy day:-D:-D:-DRobie porzadki w szafie Danielka bo wszystko juz mu za małe i trzeba juz zmienic rozmiar na 6-9 m:-):-):-)
Bylam z nim wczoraj w baby clinic i wazy niuniek 8,27 kg:szok::szok::szok:Przekroczyl siatke cntylowa i mam sie z nim zglosic za miesiac:szok::szok::szok::szok:
wisienka-no to mialas spacerek ładny dobrze ze pogoda dopisuje nam:cool::cool::cool::cool:
m02-ja odpadam bo juz mam plany na czwartek:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
Dobra uciekam bo moj łobuz ze szkoly zaraz wroci i bedzie głodna a dzis jej ulubiony obiad (pizza):-D:-D:-D
Do pozniej pa
 
ja tak tylko na chwile..
alex
to ja juz zielona jestem..ja bylam wazyc swojego Davida dokladnie w ten dzien w ktory skonczyl 5 miesiecy..i on wazy 8.42kg i jak dla mnie to jest troche za duzyyy bo wyglada bardziej na 7 miesiecy no i powiedzialam health visitor ze on jest chyba troche za duzy a ta mi na to ze nie i wszystko jest ok..
ale jak Twoj maly przekroczyl siatke centylowa to moj tym bardziej..
Boje sie ze jak pojade w pazdzierniku do PL to mi powiedza ze przekarmilam dziecko..a on tak normalnie je..:baffled:
 
Witam ponownie;-)
Przepraszam mamusie ,ze tak malo pisze ostatnio ale naprawde czasowo u mnie kiepsko:baffled:
Dzis z racji tego ze mamy piekna wiosne ,to i wigoru jakiegos dostalam ,wiec moze uda sie sklecic pare zdan zanim maly przeszkodzi:tak:
Mialam dzis ostro zakuwac ,ale zal takiej pieknej pogody ,tymbar ze maluchy byly zasmarkane i troche siedzialy juz w domu:sorry2: Zaliczylismy wiec spacerek
N sie wyszalala na skuterze ,ter Kopciuszka oglada,E spi ale zaraz wstanie bo glodny:tak:
WISIENKA- spory Twoj synus),moja corcia byla tez niezlym klocuszkiem :tak: Synus raczej w normie ,duzy ale bez przesady;-) co do wyjazdu do Pl ,podziwiam ,jak i wiele innych osob ,my sie nigdy nie mozemy odwazyc na pozdroz autem:no::baffled:
SYLWIA- dobra prognoze na zapodalas:tak::-D
M0205 ..ja bym tez wpadla ale niestety ,N ma nursery w tych h :baffled: ale innym razem Cie nawiedze napewno,zreszta przedzwonie:tak:jak Michu?
Kurcze no i co podgladu brak a glowa juz nie ta....:shocked2: Sorry
do uslyszenia ,:happy2:
 
reklama
Werka Gratulacje w koncu masz ją przy sobie :)))))))))))
m02..........ja niesety odpadam ze spotkanka bo juz mam inne plany ten tydzine ogolnie mam caly zajety
wisienka nie masz sie czym martwic a z tym przekarmieniem to sie usmialm ;))))))))a ja na spotkanku nie bylam w niedziele:((
ja dzis nie mam sily i czuje jak mi rece mrowieja a to dlatego ze pokrzywy wyrywalam:)wszystko dzis posprzatalam i nawet trawe skosilam trzeba wykorzystac pogode jak sie tylko da bo od pazdziernikla sroga zima ma byc wrrrrrrrrrr troche za wczesnei niech przyjdzie pozniej !!!!!
oki zmykam zaraz wiki wolac bo na dworze jeszcze biega a Natalka usnela i ciekawe za ile wstanie daje jej 30minut bo na kapiel perwnie sie obudzi;))
 
Do góry