reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc..znowu dzisiaj pieknie:-)
m02 kto nie ma w glowie ten ma w kalendarzu:zawstydzona/y: niestety ale ja odpadam..cos mam do zalatwienia a szkoda bo naprawde chcialam Was poznac..,no ale mysle ze jeszcze bedzie okazja..
znikam bo maly krzyczy
 
reklama
witam laseczki nareszcie pisze bo jakoś lenia miałam !!!! przepraszam za niedziele jeszcze raz , ale naprawde myślałam że to w tą niedziele :wściekła/y:!!!!!
U nas niema nic nowego tyle że ja z mała zakatarzone już nam przechodzi :tak:, mała daje popalić więc nie mam jak usiąść do komputera bo ona by też chciała :-):-(
M02 a może my was odwiedzimy jutro o 13 tak ;-)to podlece bo mam niedaleko to czemu nie :-D
WERAMIREK GRATULACJE CÓRECZKI ZDRÓWKA ŻYCZĘ :-):-)
 
Hej:) No pogoda nas rozpieszcze ostatnio
biggrin.gif
Oby tak dalej!! bo jak sobie wspomne o zimnocie i ciaglych ulewach to mi sie slabo robi na sama mysl:( ja od 7.00 na nogach a nic konkretnego jeszcze nie zrobilam..ostatnio mnie dopadl szczyt lenistwa......
mo2 - ja sie szykuje do Ciebie na 13
wink2.gif

emilka- wpadaj tez:D dawno Cie nie widzialam i Twojej laluni:D
z tego co sie zorientowalam to bedzie Kasia, Emilka i ja... ktoras jeszcze dotrze?
 
Witajcie dziewuszki

graziul - dziekuje za przekazanie wiadomosci. Porod zaczal sie nie spodziewanie, takze nie bylo czasu nawet napisac dla was!!

jednak weekendowe sprzatanie przyspieszylo.
O polnocy w pon, zaczely sie bolesne skurcze/ co 15/10min i tak meczylam sie do 4:30. Nie chcialam jechac za szybko bo potem by mnie wysmieli...No ale nie ustepywaly takze pojechalismy po 4 rano do szpitala.
i w szpitalu jak na zlosc, skonczyly sie skurcze. Pielegniarki za zartowaly ze mzoe do domu wrocimy, sprawdzili rozwarcie a tu juz 6cm:-D
zostajemy, kapiel i lezenie na lozku prawie ze zasypialam.
Nagle po 7 zaczely sie mocne skurcze, czulam ze glowka wychodzi, polozna mowi ze 10cm rozwarcia. Ze wody mi pekna za chwile...
Czekam nagle ona do mnie ze juz glowke widzi. I zebym parla.
Ja ze strachu i bolu ze nie moge, dobrze ze mialam rurke z gazem to tak bym zdarla zeby...
No i za 4 parciem wyskoczyla malutka!!
Plakala, i tak raczki i nozkami wymachiwala. Pieknusia poprostu mi lzy polecialy, mialam ochote ja wycalowac cala...

Jest bardzo grzeczna, ciagle spi albo je...Prawie wcale nie placze.
A teraz moim problemem sa moje piersi. Twarde jak kamienie. Martwilam sie brakiem pokarmu, a teraz mam go tyle ze porodowke bym wykarmila.
Mala mi pogryzla sutki, ze karmienie bol mi sprawia. Tragedia. Laktatorem brak mi sil, bolesne.
Bede czesciej malutka przystawiac...Musi nabrac cialka, bo poza kosciami i skorka nic. Slodka...
 
wERKAMIREK TO SZYBKO POSZLO JESZCZERAZ GRATULACJE!!!!!!!!!!
co za ukrop normalnie nie da sie oddychac moje dziecko spi na dworze juz chyba ze 2 godzinki oby w nocy niedawala koncertu wczoraj ja nosilam 2 godziny na rekach bo jak ja tylko polozylam to plakala w bujaku albo w lozeczku nic jej nie pasowalo ale moze to na zeby dalam jej paracetamol i jej pozniej przeszlo a wannie to pluskala to goraco tak samo dalo jej popalic bo nie mogla usnac dzis mam obiad z glowy wiec tylko kawka i ksiazka teraz i chwilka relaksu poki jest czas zmykam i pisac kobietki cxo porabiacie choc w tak idzien to pewnie sie wygrzewacie na slonku:)
 
Hej, ja tak sie zbieram zeby napisac cos w koncu ale jakos mi nie wychodzi:-p
Ale juz sie poprawiam;-)
U nas czas leci jak szalony przez ta pogode to malo co jestesmy w domku, caly dzien na swierzym powietrzu, trzeba korzystac z pogody:-)
Dzis jak Victoria byla w przedszkolu to skorzystalam i poszlam ja zapisac do nursery:tak: i juz mam z glowy:tak::tak: Teraz tylko czekac ale znajac zycie ten rok tak szybko zleci ze nawet sie nie obejrzymy a Mala ruszy nam do przedszkola juz na dobre:happy:

Tynia
wspolczuje nocki, nie dziwie sie ze Mala slabo spala bo w taka duchote naprawde trudno znalezc sobi miejsce:sorry2:
Werkamirek super ze juz masz wszystko za soba, teraz tylko zostalo cieszyc sie z macierzynstwa:tak: Wielu szczesliwych i radosnych chwil z dzidziusiem zycze:tak:
Marta witaj w klubie bo mnie ostatnio zagonic do roboty to jakas masakra:zawstydzona/y: fakt ze przzez ta pogode to nic sie nie chce robic:-p ja tak sobie by:-pnajkmniej tlumacze:-D
Emilka oj Ciebie tez ostatnio malo widac tutaj, nie ladnie nie ladnie:-p

A ja dzis malej na ogrodku rozlozylam basenik z woda, ale miala radoche:-D jeszcze jej podstawilam zjezdzalnie i ze zjezdzali slizgala sie do wody:-D
A teraz uciekam juz sie kapac i do lozeczka dobrej nocki dla Was i Waszych maluszkow:tak:
 
Witam z wieczorka:-) Pogoda nas rozpieszcza nie ma co..ja sie czuje jak na Hawajach:-D Tylko troche zmeczona jestem tym upalem..
agaam to Victoria miala super zabawe,fajnie tak popluskac sie w basenie..
werka
jeszcze raz wszystkiego naj naj dobrze ze masz juz za soba..szybko poszlo,teraz tylko sie cieszyc:tak:
tynia moj maly tez marudny przez ta pogode a na dodatek jeszcze cos pokaszluje..chyba od emilki zalapal:-(
lece na kapiel,a pozniej lulu bo rano trzeba wstac..dobranoc i milego weekendu:-)
 
reklama
Zobacz załącznik 395012
Witajcie, ja tylko na chwilke, mala zajmuje mi teraz duzo czasu.
Bo niestety uczymy sie karmic piersia. A moje cycki jak balony, probuje sama odciagac pokarm bo twarde, gorace i do tego bolace...
No ale jest dobrze, dzisiaj byla polozna mala zgubila 40g, no az sie zdziwilam bo caly czas na cycu wisi jak najeta...

Mam nadzieje ze u was wszystko w porzadku, i ze lada chwila bedziemy mogly sie wybrac na spacer. Bo wczoraj bylismy pierwszy raz, nawet godzinke i byla bardzo grzeczna!!:-D:-D
 
Do góry