reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Werka jak by nie patrzeć napisane jest że z deskami więc może teraz dają już w komplecie:) My już dawno dosyc kupowaliśmy ale pamiętam jak zastanawialiśmy się czy chcemy jakieś udziwnione deski czy taki zwykłe:)
 
reklama
Witam wieczorowo... przepraszam bardzo za ostatnia abstynecje bb ale nie mam jakos sily aby cokolwiek skrobnac :( :zawstydzona/y:
po wczorajszym treningu padam na twarz bo to z jednej strony wysilek a z drugiej caly czas mysle czy z Majka wszystko ok , czy spi, czy palcze..... echh.. sfiksuje chyba hehhe
u nas juz sypialnianie , bo moj M wlasnie usypia Majke a ja siedze juz w pidzamie gotowa do spania.. tylko znajac zycie to zejdzie mi jeszcze ze dwie godzinki...
wierkai mirek - no kiedy bedziesz rodzic??? juz sie nie mozemy doczekac Twojego malenstwa:D No dawaj mamuska!!!!!!!!:tak:
 
Hejka:)
Ja tylko na chwilke ,bo mam dzis dola totalnego:((Szkoda slow!!
Chociaz Danielek jest taki kochany ze spi od 17 co mu pierwszy raz tak sie stalo ,ale on mial dzis swoje chimerki:))
Nic odezwe sie jutro!!!!
 
witam sobotnio..ja juz w miare posprzatane ale to chyba tylko chwilowe bo mam dwie 5 latki w domu wiec zaraz bedzie znowu balagan i tak w kolko:crazy: i tak juz jest od dwoch dni i moja cierpliwosc powoli zaczyna sie konczyc..ale jesli przezyje do konca dnia to bedzie ok:-)
moze zaraz melise sobie zaparze to bedzie mi troche lepiej:-)
alex Danielek juz spal do rana jak zasnal o 17 czy jednak jeszcze obudzil sie na jedzonko???
no wlasnie..ide zobaczyc jak moj rosolek:-)
milego weekendowania:-)
 
Hejjj:)
Ja sie nie odzywalam bo neta nie mielismy:((
Dzis tka krociutko,tylko sieprzywitam bo padam ,ale jutro postaram sie nadrobic i cos skrobne wiecej:)
SYLWIA- hehe ,my tez juz obkupieni w zimowe fatalaszki ,ja buty z futerkiem i plaszcz...hehe,ale ja slyszalam znow ,ze w Pl ma byc piekna dluga jesien a w Uk juz w padzierniku sniegi!!!!
Dobranoc
 
witam ..........mialam nieodpisywać , bo po co skoro i tak zostalam odrzucona i tak osądzona,przykro mi bardzo ale mam odwagę ten jeszcze raz odpowiedzieć na wasze posty. napewno nie bylo moim zamiarem kogoś obrazić a szczególnie jeśli agnieszka uk poczula się nim urażona to wiedz, że niechcialam , przepraszam też i inne dziewczyny.Wiem , że super organizujecie spotkania, bo na przyklad u alex bylo fajnie dla mnie.(jestem nowa i ciężko bylo mi się też do WAS wdrożyć, bo wy znacie się przecież świetnie) czasami pierwsze osądy mogą być mylne . Marta 1979 wiem co to pokora i napewno nie chcialam chwalić się swoimi dokonaniami, chcialam wyjść z inicjatywą zorganizowania czegoś poprostu dla dzieciaków myślalam o sali w childens centrum, chcialam abyśmy wspólnie to zorganizowaly ,a burza mózgów jak to napisalam jest fachowym terminem gdzie w grupie dzili sie najmniejszymi pomyslami i wiąże w calość(i tu też pisząc teraz to nie mam zamiaru i nie chce się wymądrzać poprostu tak robiliśmy w szkole a nawet i w pracy) werkamirek tobie dziekuję za jeden mily post życzę radości z maleństwa i macierzyństwa:) wisienka79 witam i życzę powodzenia :)))))))))))))))))))))))))))))))))
 
Witam niedzielnie!!

Oh trzeci dzien wielkiego sprzatania. Ukladania mebli, prania poscieli itd...Juz mam dosyc!!
Dalej w dwupak, nic sie nie dzieje:baffled: Nie wiem moze za malo przyspieszaczy wyprobowalam, juz nie moge sie doczekac mojego skarbenka.
No ale jak pomysle ze moj M mialby sie wziasc sam za przekladanie to chyba pozniej bym zwariowala:wściekła/y:Dwa razy tyle roboty!!

Martus jak by to ode mnie zalezalo to juz dzisiaj bym wystekala dzidziucha!!No ale jej/jemu sie nie spieszy na swiat:-)

Sylwia.m zazdroszcze nowych butkow!! ja wczoraj bylam na zakupach ale tak mam opuchniete rece, nogi ze kostek nie widac. Zmierzylam dwie pary butow i spocilam sie jak bobr...
Musze jeszcze swoje dwie pelne walizki przerobic.

Moze sie zmieszcze jeszcze w 6/8rozm...

Graziul Ty mnie nie strasz sniegami. No mnie juz telepie w nocy z zimna... Wlasnie jak dobrze pamietam lecisz do Polandu w pazdz. Jak tam przygotowania??

Nika ja nikogo nie osadzam. Sluchaj mi tez bylo ciezko tutaj wkrecic. Pozatym jestem tez na innych forach. Np pazdziernik 2011 - przyszle mamy!
No ale tez bardzo chcialam poznac mamy z Bradford. I jestem bardzo zadowolona, bo poznalam bardzo swietne dziewczyny. I tez sie obawialam odrzucenia.

Dziewuszki spalam dzisiaj pierwsza noc na foam mattres:-D troche twardo ale wyspana jestem:wściekła/y:
 
reklama
Witam:)
Przepiekna pogoda do nas zawitała oby sie utrzymala:tak::tak::tak::tak::tak:
Weekend minal spokojnie jak to weekend wczoraj bylismy na basenie a w sobote siedzielismy w domciu:tak::tak::tak::tak:
Aga juz w szkole maly oglada bajki a ja za chwilke biore sie za pranie;-);-);-);-)
wisienka-tak tamtego dnia spal do rana Danielek obudzil sie dopiero o 6.30:szok::szok::szok:
sylwia-to juz masz problem z glowy,bo ja to jeszcze oprocz kurtek nie mam nic:-:)-:)-:)-:)-(
 
Do góry