reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

marta 1979- szybkiego powrotu do zdrowia:)
agaam- moze nie wszystko doczytalam, ale na ile poszla do przedszkola twoja córcia ja wczoraj zrobilam wywiad w przedszkolach kolo mnie, bo może będzie mi się szykowal etacik, ale zastannawiam się jak moja sobie poradzi, bo jest ciagle tylko ze mną a i kontaktu z dziećmi też ma malo :( tak wyszlo więc ile obecnie ma twoja córcia i na jak dlugo odważylaś się ją zostawiać samą?
 
reklama
co do zabawy przebierańców dla naszych dzieciaków- to liczylam na burzę mózgów tzn::) posypią się pomysly :) i wspólnie coś zorganizujemy, bo najlatwiej jest znać tylko datę, godzinę i miejsce ,przyjechac i tyle.......(wcześniej podalam wszystkie info do wyjazdu na farmę i lipa)-.. ale wydaje mi się ,że trzeba czegoś więcej niż tylko zebrać dzieciaki:0 co do miejsca mam 2 na myśli , popytam moze wypali acha no i niebędzie to w domu:)ze względu na ograniczenia i dzieciaki sie nie wyszaleją heheheheh-myślałam o większym lokum tak aby nie bylo kosztów ale zobaczę co i jak to wam napiszę,bo niewiem czy wypali mi, ale trzeba by bylo jakiś poczęstunek i ogólnie jak to widzicie taką imprezkę:) a więc BURZA MÓZGÓW START-POMYŚLCIE- I CO WAM PRZYJDZIE NA MYŚL NAWET NAJMNIEJSZY POMYSL SIĘ LICZY:)
 
hej u nas dzis urodzinowo:-) jeszcze w lozkach lezymy :-)
dzis R jedzie do londynu wiec wczoraj zrobilam pyszna kolacje, byl tort i R dostal prezent. 
na dzis nic jeszcze nie zaplanowalam, musze tylko isc oddac nikoli ksiazke do biblioteki. a jutro pewnie wybierzemy sie na kulki kolo mnie- moze ktoras dolaczy?

nika- jak przeczytalam twoj post to powiem ci ze rozwalil mnie na maxa. jestem urazona tym zdaniem: ''....co do zabawy przebierańców dla naszych dzieciaków- to liczylam na burzę mózgów tzn::) posypią się pomysly :) i wspólnie coś zorganizujemy, bo najlatwiej jest znać tylko datę, godzinę i miejsce ,przyjechac i tyle.......(wcześniej podalam wszystkie info do wyjazdu na farmę i lipa)-.. ale wydaje mi się ,że trzeba czegoś więcej niż tylko zebrać dzieciaki:0 .....''  teraz powiem ci dlaczego- wczesniej ja napislam ze jestem chetna na taka impereze dla dzieciakow i napisalam ze interesuje mnie data, godzina i miejsce. to zdanie tyczy sie mojej osoby. teraz przeszla mi ochota na to spotkanie i moge powiedziec ci teraz ze nie mam ochoty uczestniczyc i jakiejkolwiek imprezie wlasnie dzieki tobie i z toba. mam wrazenie ze uwazasz sie za niewiadomo co. piszesz ze podalas wszystkie namiary na farme i nikt nie pojechal. a co ty myslisz ze my z dziewczynami jakies glupie jestesmy, jezyka w buzi nie mamy i dowiedziec sie nic nie potrafimy- tylko ty najmadrzejsza musisz nam wszystko tlumaczyc.malo tego chyba kazda z nas juz byla na tej farmie.  jesli tak sobie myslisz  to ci gratuluje. 
 
Ostatnia edycja:
Agnieszk brawo za post :):):)
Niki po tym twoim poscie odnioslam takie same wrazenie co Agnieszka Ty juz zaprezentowalas swoja osobe na kawce u Alex:-( I tylko zdziwil mnie troche Twoj post, ciekawe na co Cie jeszcze stac.... Nie dawno do nas dolaczylas a chcesz wszystkich ustawiac! Co do karnawalu zorganizuje przyjecie w odpowiednim gronie i z odpowiednimi ludzmi Nie takie imprezy razem z dziewczynami oraganizowalysmy i wszystko bylo ok :wściekła/y:
 
Witajcie dziewuszki:))

uuu goraco na forum widze:-D
Ja jeszcze jestem w dwupaku i ciagle czekam i czekam!:-):-) Mam nadzieje ze jak sie rozpakuje to dolacze wkoncu do Waszych spotkan. Bo teraz mi glupio sie udzielac. Niby mamusia jestem ale jeszcze jak kangurzyca nosze w torbie dzieciaka!!:cool:

AgnieszkaUK najlepsze zyczenia dla Twojego chlopa!! Pislaas wczesniej ze wybierasz sie po prezent co kupilas?! Bo z facetami co zawsze problem jest!:eek:

Zaneta ja tez sie malo udzielam. Nie chce sie wymadrzac, bo raczej sama potrzebuje rad w sprawach do dzieci! Niz sama je dawac!!

Przyznam ze chcialabym poznac was wszystkie. Narazie poznalam Marte, i Graziul i jestem bardzo pozytywnie nastawiona do takich spotkan!
 
werkamirek-trzeba bylo przyjezdzac na spotkania.A Ty nie wiesz czy dziewczynka czy chlopczyk??bo masz na suwaczku Laura lub Anthony.

Niestety nie wiem! Mialam kilka usg i praktycznie na kazdym krzywo ulozona dzidzia. Raz mowia ze "mala" dziewczynka, a na jednym wydalo sie chinczykowi ze widzi tam jaja jak dzwony! :-D:-D
Rodzinka stwierdzi ze mam brzuch jak na chlopca. Apetyt na dziewczynke... Jestem w kropce!! Jeszcze dwa tyg!:cool::eek:


Jak sie rozpakuje to zapraszam na kawke do mnie! Jak sie ogarne w nowej roli!
 
reklama
hej hej .
Czas sie odezwac .Przeziebienie nadal meczy ,ale juz jakby mniej ,albo czlowiek sie przyzwyczail :-D.Dominik wraca z przedszkola mega zadowolony .Codziennie cos sobie wypozycza ,wczoraj domino ,a dzis ksiazke .I my tez jestesmy zadowoleni ,tymbardziej ze to szkola ekologiczna :-):-):-).
Werkamirek - plec tak naprawde nie jest wazna ,prawda ?Najwazniejsze aby dzidzia byla zdrowa .A te dwa tyg.zleca ,urodzisz ,a pozniej to dzien za dniem ........
Agaam - no ja Ci jeszce nie pogratulowalam :zawstydzona/y:ze Viki tak dobrze czula sie w przedszkolu .My to tak zawsze wszystko przezywamy ,a dzieci zaskakuja nas na kazdym kroku .
 
Do góry