reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

a jesli chodzi o rpostownice to ja nie pomoge mozge tylko powedziec ze kiedys fryzjerka doradzala mi abym patrzyla na taka ktora szybko sie grzeje znajoma ma z Philisa i jest bardzo zadowolona:-):-):-)
 
reklama
Dzis pogody ciag dalszy:szok::szok::szok::szok:
U nas po staremu :))))
renuska-moj Daniel nie chce jesc jabuszka pluje nim:)A obiadki jak sama gotuje tez nie je tylko jak kupie w sloiczku to cale zje:)madrala!!!!
kasia8118-ja tez nie pomoge ci z prostownica:)
tynia-nie dziwie sie ze trampolina ci odleciala,bo byly takie momentu wczoraj ze drzewo kolo mnie sie wyginalo,a snilo mi sie ze ulamalo sie i w oknie od sypilni mi walnelo:)))
agnieszkauk-ja tez mialam taka wizytacje ze szkoly!!!!!Fajna sprawa bo rozwieja twoje watpliwosci:)
agaam-super ze Viki tak sobie radzi w przeczkolu :))
emilka-moja Aga grzeczna??Prosze cie kobieto to tajfun i pyskol:)))
Nic uciekam bo Danielek sie denerwuje :)
 
Czesc :)

alexnow-TO niech twoja Aga da troche odwagii mojemu Kubie,on to strasznie wstydliwy jest i przez to ma duzy problem zeby gdziekolwiek sie zaklimatyzowac i nie nawiazuje tak szybko kontaktow z rowiesnikami.Ale ja wiem czemu On taki jest,ja tez taka bylam ,wiec mam duzo zrozumienia dla Niego i szkoda mi go jest :(

KASIA8118-ja mam taka zwykla prostownice z Tesco,kupilam ja z 4 lata temu,jeden problem jest z tym ze sie troche dlugo nagrzewa,ale tak pozatym to jest ok.
 
Kasia - ja mam prostownice braun professional i jestem z niej naprawde zadowolona ,sluzy mi juz ladnych pare lat .
Alexnow - Jasmina tez nie chce jesc moich obiadkow ,zreszta sloiczkowych tez nie chce ,malpiszon jeden :dry:.
Tynia - wam to chociaz wiatr przeniosl trampoline ,a u mnie sasiad w tamtym roku "pozyczyl "lopate i do tej pory jej nie oddal !!
Agnieszka uk- powodzenia w drodze do biblioteki ,zeby Was nie porwalo .
Jutro Dominik zaczyna przedszkole ,i jakos tak nie na reke mi to .Ma tylko jedna bluze do szkoly bo w zadnym sklepie nie bylo na niego rozmiaru i jeszcze okazalo sie ze ta bluza zostawia taki maszek na koszulce polo ,w ogole jest beznadziejnej jakosci :-:)wściekła/y:a kosztowala dyche :wściekła/y:,najdrozej ze wszystkich sklepow .Co mam powiedziec dziecku ? -jak sie zgrzejesz to sie nie rozbieraj :-:)no:..Poszlabym mu kupic jakis sweter ,ale nie moge chodzic ,przez tego wyrwanego paznokcia i nie wiem jak jutro odprowadze D.do tego przedszkola :-:)-:)-(.Jeszcze D. i J. maja takie katary ,cieknie im z nochali jak z kranu .J.nareszcie wyszly te gorne zeby i zaczela ladnie sypiac to teraz ten katar :wściekła/y::wściekła/y:.Ide bo juz sie zdenerwowalam :sorry2:.
 
Witam.
Renuska u nas to samo jeżeli chodzi o bluzę Krystiana.Tez się modliłam żeby jej nie ściągał w szkole.Bo straszne zostawia ślady na białej koszuli.Może po kilku praniach będzie Ok.

Dzięki za odpowiedz w sprawie prostownicy mam jedna na oku ale mąż stwierdził ze może spróbuje tą starą skleic bo faktycznie to ona stara nie jest i tania też nie była i trochę żal wywalic do śmieci.Tam w sumie odprysł mały element wiec może da się jeszcze ją uratowac a jak nie to będzie pretekst żeby kupic nową.

agnieszka uk my mamy takie zwykłe dvd wiec nic ci nie doradzę w sumie nam by też przydałoby się coś nowszego.Ale teraz są inne wydatki i plany))
 
hej:)
doris-nie ma problemu,oddam z checia troche odwagi,boo Agga jest za odwazna i boje sie o to najwiecej !!!Bo wszedzie wejdzie masakra:)))
renuska,kasia-te nowe bluzy zawsze zostawiaja meszek tez to przechodzilam:)Ciekawe z czego oni to robia!!!
 
hej ja tylko na chwile. nerwy mam od wczoraj jakies- sama nie wiem czemu. ale to takie nerwy, ze chodze jak bomba. do tego musze zaraz wyjsc na zakupy, bo moj R ma jutro urodziny i jakis prezent chce mu kupic. szczerze to nic mi sie nie chce, ale wyjsc dzis musze bo nawet chleba nie mam w domu. 
 
i "wspanialej" pogody ciag dalszy:( juz trzeci dzien z rzedu siedzimy w domu i sie kisimy - i na to wszystko jakies przeziebienie nas wzielo. Moj M dzis rano narzekal ze gardlo go boli :( Majeczka strasznie zaczela kasla a ja to juz chodzace zwloki jestem....
agaam -Gratulacje dla vikusi!!!! Ale ci psikusa zrobila - pewnie myslalas ze bedzie plakac a tu prosze! ZUCH DZIEWCZYNKA!
kasia - ja mam prostownice Philipsa i jestem bardzo zadowolona - jesli Ci Twoj R naprawi twoja to rzeczywiscie nie ma sensu kupowac nowa tym bardziej ze chyba nie uzywasz jej codziennie...
renuska - jak podroz do przedszkola? zaprowadzilas Dominika? nie porwalo Cie?
 
reklama
Hej

Dzis juz pogoda calkiem przyjemna:-) My juz zaliczylysmy play grupe i kawke u kolezanki a teraz siedzimy i czekamy na tatusia:tak:
Dzieki dziewczyny za grtaki dla mojej Gwiazdy, poczatek nie byl zly ale zobaczymy jak bedzie dalej, no i jak juz zostanie na cale 3h sama:sorry2:

Marta no to Was zalatwila choroba:-( Oby nic powaznego sie z tego nie zrobilo, Zdrowka dla Waszej Trojeczki:tak:
Agnieszkauk nie zazdroszcze podlego nastroju, oby spacerek pomogl;-) Masz juz jakis plan na prezent dla R?
Kasia ja Ci nie odpisalam na temat prostownicy, ale jesli przyda Ci sie wiedza jaka ja mam to juz sluze swoja pomoca;-) Moja moj P mi wybieral (chyba na urodziny albo na jakas okazzje juz nei pamietam)i jestem bardzo zadowolona tyle ze ona byla z niemiec i ma Pl wtyczke EFALOCK to jest jej nazwa. Moj czytal rozne fora na temat prostownixc no i ta bardzo polecali:tak: Ale jesli jest szansa uratownia Twojej to nie potrzebnie robc sobie wydatek:tak:
Renuska i jak udalo Ci sie dotrzec do przedszkola bez wiekszych problemow? Jak palec dzisiaj??
Tynia Wow to troszke u Was wialo skoro trampoline porwalo:szok::szok: U nas tez pizdzilo ale chyba nie az tak:szok:

Dobra spadam ogarnac chatke troszke:tak:
 
Do góry