reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

WITAM WIECZORKIEM TEŻ DZIĘKUJE ZA SPOTKANIE BYŁO MIŁO :-):-):-)
ALE DZIŚ POGRZAŁO CO :-):szok:NO SŁONKO MNIE NAWET ZŁAPAŁ TROSZKE :-D
AGAAM mi też kochana pasuje środa przyszła bo w czwartej już lecimy na urlop :tak: to myślę ze może coś wypalić WSZYSTKIEGO DOBREGO ,super ze wypad z męzem udany :-):blink:
MARTA szkoda ze cię nie było ale na panieński dotrzesz :blink::-):-):-)
DORIS no super masz mały u dziatków :-):-) jak powrót autobusem zleciał:tak:
KASIA to super by było jak by twój R miał wolną tą środe , bo jak by mogła być impreza bez ciebie:-):-);-):tak::-D
SYLWIA współczuje ospy biedulka mała :-( dobrze ze nie tak zle przechodzi :tak:szkoda ze cię dziś nie było ;-)
justyniak ta twoja mala już taka duża panienka , no ja też myśle ze polska ci służy :-):tak::cool2:
graziul też dzieki za ploteczki . malutki słodziutki , biedny zmęczony po naszych plotach :-D:-D:-D a jak natalcie wytrzymała powrót do domu?:tak:
oki uciekam miłego wieczorki kobietki:-p:-)
 
reklama
Hej!!!
Wczoraj napisalam mega posta i go wcielo!!!!!:wściekła/y::wściekła/y:
Pogoda dzis super wiec caly dzionek spedzilismy w shibden parku i dlatego nie moglam byc na spotkanku z wami!!!!:-(Ale nic straconego,mam nadzieje ze pogoda sie utrzyma jak najdluzej i bedzie jeszcze okazja!!!:-D:tak:
Graziul-tak filip juz zajada sloiczki i bardzo mu smakuja czego nie moge powiedziec o obiadkach!!!:-)Nawet nauka jedzenia lyzeczka szybko poszla!!!:-D
Agaam-ja oczywiscie jestem chetna na wieczorny wypad ale niestety nie wiem jak moj bedzie pracowal!!!:-(
Sylwia-biedna Oliwka oby jak najlzej przeszla ta ospe!!!!;-)
Monia-gratuluje pierwszego zabka,my czekamy z utesknieniem bo filip sie tak slini i lapki do buzi pcha ze szkoda gadac!!!

Moj wlasnie pojechal do pracy na nocna zmiane,dzieciaczki nie chca spac bo jest tak goraco ze nawet pootwierane okna nic nie daja!!!:shocked2:dobra uciekam papa
 
hejka
Ja wczoraj nie pisałm bo wpadłam w szał sprzatania:szok:jak zaczełam o 15,00 to koniec dopiero o 22,00.Ja rózwniez Wam dziekuje za wczorajsze spotkanko:tak:.
Graziul i Emilka Dzieki za komplement:-)ale powiem wam ze niewiedzieć czemu ale ja sie czuje jak lalka szmacianka:zawstydzona/y:
Sylwia dobrze ze mała jakoś to przechodzi;-)a swoja droga my chetnie byśmy przyjeły ospę :-Dno moze nie teraz bo pogoda faktycznie zaczyna sie rozkręcać.
Aggam Ja tak jak Asiunia :-(Nie wiem jak moja druga połowa bedzie pracować.
Oki zmykam na kawusie
A monia gratuluje zebola:-D
 
dziewczyny mam pytanie = czy do baby clinic moge sie udac tak z ulicy ,nie musze sie umawiac i nie musze byc pacjetem tej przychodni gdzie to sie znajduje ?
 
Hej dziewczyny:)
Fajnie, że Wam się wypad do parku udał. Trzeba korzystać ze słoneczka póki jest:tak:

Renuska na pewno nie musisz umawiać się wcześniej ale nie wiem jak to jest gdy nie jesteś zapisana do przychodni:eek:
 
Helllo£ kobietki:-)
Jak tam -zmeczone upalem?:sorry:
Ale pieknie dzis bylo:tak:
My rano zaliczylismy ost ter szczepienie E-ale plakal malutki:-( a potem rodzinny piknik w parku.Bylo milo choc wrocilam b zmeczona,bo jednak slonce potrafi zmeczyc ,zwlaszcza jesli trzeba sie dziecmi zajmowac caly dzien:tak:
RENUSKA- ja wlasnie dzis tez pytalam pieleg na szczepieniu czy baby clinic to jest cos w rodzaju dropp in..i tak okazalo sie ze mozna przyjsc bez wczes umawiania:tak: A co Wam sie dzieje? czy tak tylko chcialas isc ,zwazyc itp?
AGAAM- a na ktora mialybysmy sie spotkac w chinolu we srode?
SYLWIA- cale szczescie ze mala sie nie drapie:happy:
MONIA- wspolczuje balaganu przy remoncie:sorry: Gratki za zebulka dla Sarci:tak:
JUSTYSIAK-hmm..tzn,ze sie sobie nie podobasz?? cos w tym rodzaju?:eek:
DORIS- bo mialam sie Ciebie juz dawno pytac,co robisz z wlosami ,ze masz takie fajne lsniace i "cienkie" a nie "szope" ?? bo ja to mam takie jak ty ale dop jak mam bar .bar.tluste:crazy::-:)-:)-D A Twoje mi sie b podobaja,masz jakies odzywki czy Cus?:eek:;-)
Oki zmykam pod prysznic i mala wygonic spac bo jesz wojuje:szok: ta to ma sile:szok::szok:
 
witam ,nareszcie mam chwilke ,ale padam na twarz .Upal dal popalic ,mam nadzieje ze choc troche opalilam moje biale cialko .
Graziul - Jasmina w dalszym ciagu ma katar ,zaczyna nas to juzniepokoic ale lekarze mowili ze pelen luz ,pluca czyste :crazy:.A jak niunka dzis kaszlala to miala az lzy w oczach .
Asiunia -syszalam ,ze juz od niedzieli ma byc brzydka pogoda i cale lato ma byc deszczowe
Matra - Majeczka juz tak ladnie siedzi? Normalnie zonk ,bo ja przez te choroby to nawet nie probowalam sadzac Jasminy samej ,ale po tym jak zobaczylam zdj.to sprobowalam i siedziala :-D
Matko juz mi sie przez ten caly upal mozg wypalil i nie wiem co komu ,jutro meska polowa rodziny idzie na basen ,a babeczki udaja sie na zakupy dla J.(oby udane) to juz bedzie rozmiar 9-12 :eek:,modelka mi rosnie jak nic :cool2:.no nic milego weekendu zatem zycze .
 
reklama
Czesc Sobotnio:tak:
Ale pogoda:-( a wczoraj jeszcze bylo tak ladnie:-( ehh no ale coz zrobic niestety to juz chyba koniec takiego ladnego sloneczka:sorry2:

Graziul odpowiadajac na Twoje pytanie na ktore juz wsumie po czesci odpowiedzialam Tobie:-p Mysle ze pewnie nie wczesniej niz 17 ale jeszcze niech dziewczyny sie wypowiedza jakie godziny im odpowiadaja:tak:
Wiec Laski czekam na propozycje;-)

No to sie rozpisalam wzywaja obowiazki:sorry2: zerkne jeszcze pozniej, a teraz uciekam Paaaa
 
Do góry