reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej
ja nie pisalam bo znowu mam szpital w domu Nelka z goraczka i wymioty,zabralam ja do lekarza i dostala taki proszek z elektrolitami i solami mineralnymi i wdocznie pomoglo bo juz nastepnego dnia czula sie dobrze,za to teraz Michus wymiotuje i az serce mi sie kraja bo przeciez on ma dopiero dwa miesiaczki a juz chory:-(
zaneta gratulacje dla Pawelka u nas chyba z pampersami nie pojdzie tak latwo:zawstydzona/y:moja mala idzie od poniedzialku do przedszkola bo teraz byla chora wiec jeszcze jej nie puscilam,
agnieszka moze na ta solarke umowimy sie na przyszly wtorek?pasowaloby ci w shipley?bo ja mam tam jeszcze stary karnet
 
reklama
czesc kobietki co tam u was pisac pogoda do niczego ja jestem uziemiona bo czekam na paczki Natalka w nocy spala cudownie jak jej dalam jesc o 20 tak spala do 2 potem jedzonko i spala do 7:30 takie nocki to ja lubie bo sie wyspalam za wszystkie nieprzespane noce teraz tez spi i niedlugo wstanie znowu na jedzonko mam nadzieje ze to nie byl jednorazowy wybryk
KOBIETKI CO Z WAMI PISAC BO NIE MA CO CZYTAC
 
Witam ,witam i o zdrowko pytam:confused::-D
Straszne pustki nastaly..ale to mam nadz przejsciowe ,bo juz nie raz tak bywalo:tak:
U nas ogolem nudy wiec tez jakos mi sie pisac nie chcialo.
Maly rosnie w niesamowitym tempie,bedzie chyba jednak wysoki jak siostra bo str na dlugosci poszedl w gore:tak:
RENUSKA-tez mojemu ubieram ciuszki 6-9 a i zdarzylo sie ze bluze mial juz 9-12 tylko rekawki za dlugie byly,w kazdym razie ma 4 mies a ociuszkach 3-6 mowy juz dawno nie ma:no:
M0205...ojej wspolczuje bardzo:-( faktycznie az serce boli jak taki maluszek jak Michas choruje:-( oby szybko minelo:tak: No i powodzenia dla Nelki w przedszkolu:tak: A jak Twoja rana ,spoko juz:confused:
TYNIA- no to mala pieknie Ci spala,zycze aby juz tak pozostalo,bo sama wiem po sobie ze jak nocka lepsza to az zyc sie chce:tak: A Ty jak sie ogolnie czujesz:confused:
AGAAM- jak twoje kilogramy;-):confused:
No i z kim tu wiecej pisac ;jak wszystkie umilkly:blink:
MARTA I MONIA- wy juz wrocilyscie:confused:
A moj maly zaliczyl juz pierwszy "obiadek" z marcheweczki,bo stale glodny i glodny choc juz od jakiegos czasu daje mu mleko zageszczane:tak::szok: pierwszy raz to byl szok jak zobaczyl lyzeczke i str plakal ale odczekalam dzien i juz poszlo spoko:tak:oczywiscie zjada 1/3 porcji narazie:happy2:
Ruszcie sie kobitki do pisania bo nuda:tak:
pozdrawiam paaaaaaaa
 
Hej:-)

Ojj u nas tez nudy i pewnie tak jak wiekszosci nie chce sie pisac:-( Ale jak wezmiemy sie w garsc to jakos sie ruszy wszystko:-)
My siedzimy w domku bo pogoda do d**y:wściekła/y: Co chwile pada i jak tu wyjsc z domu:angry:

Graziul moja dieta hmmm powiem szczerze ze juz troszke odpuscilam:zawstydzona/y::-p bylam na Dukanie pierwsza faza ale troszke sie zawiodlam i juz mi sie odechcialo:-p Ale najwazniejsze ze juz jest 5 z przodu:-D Ale pomalutku moze jeszcze zrzuce bo ograniczam co niektore pokarmy a do tego codziennie cwiczymy z P:tak::tak: A z ciuszkami sie nie dziwie ze Eryczek juz wiksze nosi w koncu ma po kim byc duzy;-):tak:
M02... Zdrowka dla Twoich dzieciaczkow:tak: Domyslam sie jak Ci jest zle z tym ze MAluti jest chory:-( Powodzenia dla Nelki w przedszzkolu oby gladko poszlo:tak:
Tynia no prosze jak Natalka zlitowala sie nad mamusia:tak: oby tak dalej bo jak czlowiek sie wyspi to odrazu inne podejscie do zycia ma:-)

Ehhh pogoda straszna ostatnio tak gadalam z moim P ze lato to juz sie chyba skonczylo:-D Ale mam nadzieje ze beda jeszcze super sloneczne dni bo do konca tygodnia ma byc lipaaaa:wściekła/y:
Pisac LAski pisac a ja ide obiadek robic:tak:
 
hej
wy tak piszecie ze wasze dzidziusie takie duze,a moja Maja dopiero od tygodnia ma rozmiar ciuszkow 0-3:-D:-Dbo do tej pory to bylo newborn!!i poczekam jeszcze ze 2 tyg o zaczne jej tez podawac cos innego niz mleko,ja mialam 3 miesiace i juz kapusniak wcinałam:-D:-D:-Da krecik dzisiaj jak zrobil siusiu na nocnik to sam siebie pochwalił tekstem"pawciu super gosciu jestes!":-D:-D
graziul-to moze ja nie bede trzymala tych ciuszkow u siebie co Pawelek nosil jak mial 18 miesiecy tylko od razu dam Tobie i akurat na E bede dobra:-D:-D
mo20-wspolczuje bardzo,sedruszko az peka jak dzieci chore,a szczegolnie takie maluszki:-(
uciekam na dol,papa
 
Spokojnie tu bardzo ostatnimi czasy. Może faktycznie przydałoby się jakieś spotkanko żeby rozruszać towarzysto. W taką pogodę to chyba tylko kulki się nadają. Mogę też zaprosić Was do siebie ale nie wiem czy ktoś będzie chciał (oprócz stałego zestawu oczywiście czyli Doris, Asiunia i Agaam:-D)

Moja niunia sobie śpi, Marcel u Dawida a ja zamarzam:baffled: chyba ogrzewanie odpalę sobie zaraz.


Żaneta zapisujesz gdzieś teksty Pawełka? Mocny jest:-D:-D
m02....zdrówka dla dzieciaczków no i siły dla Ciebie
Agaam tutaj to właśnie tak jest że jak zacznie padać to tak pada i pada i pada:baffled: no ale mam nadzieję że aż tak źle nie będzie i jeszcze wyjdzie do nas słoneczko kiedyś;-)
Graziul Eryczek musi być duży bo inaczej nie pasowałby do Waszej rodzinki:-D
Asia i jak Oli podobało się w zoo??
 
Hellooooooollllllll :-)

Taka cisza tu byla, ze az nie chcialo mi sie odzywac. :zawstydzona/y: Ale widze, ze juz ruszylo, to i ja cos naskrobie. W tym tyg bardzo mi ciezko idzie chodzenie do pracy, jestem padnieta, bo Lenka bardzo wczesnie wstaje. Dodatkowo, wczoraj bylam z nia na szczepieniu i dzisiaj caly dzien jest strasznie marudna. Odwiedzila mnie dzisiaj kolezanka z pracy wiec sobie pogadalysmy, a dzieciaczki sie pobawily. Teraz obiad, i do pracy. Ehhhh....

Zaneta - szukanie domku nie idzie nam jakos specjalnie. Ogladalismy ostanio dwa, ale kuchnia i w jednym i w drugim byla beznadziejnie mala, a u mnie kuchnia to podstawa, bo duzo w niej czasu spedzamy. A w Lightcliffe domy pojawiaja sie rzadko na sprzedaz, wiec nie wiem kiedy uda sie nam cos upolowac.

Sylwia.m - ja od rana sie grzeje przy kominku, bo zimnica taka ze szok.

m02 - slicze te twoje maluchy - szkoda, ze akurat sie rozchorowac musialy. Fajnie bylo Was spotkac. ;-)

Graziul - moja Lenuska tez taka duza byla i jest. Wczoraj wazyla 11,5kg. i 80cm dl.

Dobra musze leciec, bo Lenka placze. Narazie i piszcie duzo. :-)
 
czesc wieczorowa pora
U nas monotonii ciag dalszy .Caly tydzien zabieralam sie do skoszenia trawy ,wczoraj juz otatecznie nastawilam sie ze wlasnie dzis skosze i co -deszcz.Pogoda generalnie dzis do niczego .Z tym lezaczkiem do wanny dla Jasminy juz mi przeszlo ,widzialam go ,malizna .Daje ja normalnie do wanny ,tylko trzymam glowke ,ona sobie tam rusza raczkami i kopie nozkami i smieje sie jak wariatka czyli gra gitara .Dzis jak Jasmina sie obudzila ,dominik powiedzial zebym sobie siedziala bo on do niej pojdzie ,ja sie zakradlam pod drzwi patrze a on przysuna sobie krzeslo do lozeczka ,dal J. smoka ,wlaczyl usypiacz ,przykryl kolderka i mowi -spij jeszcze Jasminciu .Wzruszylam sie .
Graziul - powiem Ci ze te rozmiarowki takie wlasnie sa ,co sklep ,firma to inna rozmiarowka .My z Jasmina tez trenujemy jedzenie lyzeczka bo jej to dosc ciezko idzie i dzis tez zjadla 1/5 deserku ,tyle chyba jej nie smakowal :sorry2:
Agaam - a ja tam uwazam ze jestes super laska i tyle .
Zaneta - no widzisz jak wam pieknie pozlo odpieluszkowanie ,super .
Zmykam bo znow przegapie aukcje a to bylby dla mnie cios :-Dpapa
 
hej laseczki no wlasnie co tak cicho na formu ??? pewnie u kazdej nudy itd to wpadajcie na darmowy angielski na bd4 bylam dzis bylo niezle bioriac pod uwage moja 2latnia przerwe z jezykiem itd byla tez Marta :) takze jak cos piszcie na priwa podam wam adres AHA DZIECIACZKI na ten czas zostawiacie pod opieka kilku pan tez za FREE i jest kawka i pogaduchy tazke mozna sie fajnie wyluzowacMARTA fajnie ze moglysmy sie poznac szkoda ze nie bylo czasu pogadac ale... mam nadzieje ze za tydzien bedzie wiecej czasu na pogaduchy :) 3maj sie pozdrawiam
 
reklama
Czesc :-)

U nas tez nudy i w sumie nie ma co pisac :-(

Ja tez chetna na jakies spotkanie ,czy kulki ,czy park ,w zaleznosci od pogody,tylko mama nadzieje ze mi przypasuje,bo ja przez ta moja szkole i przez to ze nie mam auta do swojej dyzpozycjii przez caly dzien ,ostatnio nawalam .......

RAGAZZA-ja szukam kazdej pracy :)tylko sek w tym ze kazda mi nie pasuje,bo musze ja dostosowac do J ,wiec moze byc ciezko,no ale zobaczymy jak to pojdzie 0jak na razie mysle pozytywnie

GRAZIUL-wow ubranka na 6-9 miesiecy ,koszykarz Ci rosnie jak nic :)

ASIUNIA-my bylismy w tym zoo,jest super,wiec pewnie Ola tez zadowolona :)

RENUSKA- ja tez nie uzywalam ,wiec nic Ci na ten temat nie powiem
 
Do góry