reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc

My dzisiaj z Lenka bylysmy w Asdzie. Troche wialo i chmury byly takie, ze masakra, ale grunt,ze nie padalo. Acha, no i spotkalysmy Emilke, i chwilke pogadalysmy. Kupilam w Wilkinsonie taka farbe do fug w lazience i w kuchni, w flamastrze i dzisiaj packalam z tym. Ale musze przyznac, ze bardzo efektywne i efektowne. :-D Super teraz fugi wygladaja - jak nowe. Acha i kupilam tez silikon do uszczelniania przy wannach i zlewach, bo stary juz taki obrzydliwy sie zrobil. Kupilam taki co sie wyciska jak paste do zebow. Najpierw mialam na K czekac, ale potem sama zrobilam. I super jest. Potem prasowalam z jakies 2 godz bo tyle sie nazbieralo. Teraz robie jakas kolacje na cieplo, bo K pojechal po mojego bratanka na lotnisko i niedlugo wroca. Narobilam sie jak dzika swinia dzisiaj. Juz mam dosc. :crazy:

M0205 - kochana nie wiem z jakiej okazji ten czek, ale jak daja to trzeba sie cieszyc. :-) Mnie tez dali w tym miesiacu wiecej do Child Tax Credit, wiec moze Wam tez. Czek wplaccie do banku tego w ktorym macie konto. Po 3-4 dniach bedziecie mogli wybrac kase. Moze nawet wczesniej, zalezy jaki bank. Nie trzeba zadnych dokumentow, wystarczy karta bankomatowa i numer konta.

Kasia - ja zrobie rolade serowa na impre. :-) Moze jakies ciacho jeszcze? Moze mi sie bedzie chcialo. :-D

Renuska - zapomnialam Ci napisac, ze przeslodka jest Twoja Jasminka. Urocze sa takie bobaski.

Zaneta - jestem pewna, ze na tej diecie wytrzymasz. Ja tez kilka razy w zyciu probowalam sie odchudzac, ale zawsze sie zniechecalam, bo nie bylo widac rezultatow. A co za tym idzie nie bylo motywacji. A tutaj motywacja byla taka, ze nie moglam przestac sie odchudzac. Ja zaczelam sie odchudzac jak jeszcze karmilam, ale szybko mi sie zapasy mleka skonczyly i przestalam karmic. Wiec nie wiem tak na prawde jak to jest z tym cycem i odchudzaniem. Musialabys poszperac na necie.

Dobra lece, bo mala mi tu cyrki znowu urzadza. ;-) Pa
 
reklama
hej:-)

u nas nuda moj na nocce bozee powinni dac wolna noc w walentynki :-D:-D:-D

zaneta gratki dla Pawełka :tak: tez slyszalam ze duzo dzieci ma problem z zrobieniem kupy na nocnik :-( a ja tez mialam miec ten masaz tylko nie mogla mi zrobic bo mam krzywa szyjke ale dopiero po terminie probowali mi robic :tak: a niunka wytrzymala duzej w brzuszku jak Pawełek bo jego cyba w 38 tc urodziłas nie ?

doris zdrowka :tak: ostatnio duzo ludzi takich polamanych chodzi :baffled:

sylwia ale wygrzebałas posta :-D to forum to jak pamietnik :-) jakos nie dawno tez czytalam jak rodzilysmy i dawalysmi fotki malutkich wydaje sie ze to tak nie dawno bylo ;-)
 
Witam.
Ale nie chciało mi się dzisiaj wstasc po tej Walentynkowej nocy:no::-D.Jakaś taka niewyspana jestem:sorry2:.
Żanetka mam nadzieje że już w końcu urodzisz bo wierzę że juz masz dosyc tych fałszywych alarmów:tak:.Trzymaj się kochana;-).Myślami jesteśmy z Tobą;-).
Doris78 dobrze że już Ci lepiej :tak:.
Ragazza a co ty się tak wzięłaś za tą łazienkę :confused:.Czyżby jakieś romantyki tam planowała w walentynkową noc:tak::-D.
Renuska może Ampar lub Natalka będą jechac z dworca:confused:.
Emilka co tam u Ciebie?
Jstysiak jak tam poszukiwania domku?
m025...spokojnie jak zaczniesz rodzic na imprezce to na pewno któraś odbierze poród bo wkońcu tu same doświadczone kobitki będą:tak:;-).
Skoro już rezerwujecie potrawy na imprezkę to ja zrobię krokiety bo z tego co pamiętam to chwaliłyście kiedyś:tak:;-).
 
Dziewczyny Żaneta rodzi!!!!!!!!!!!
napisała smsa o 7.48

"jestem w szpitalu, rozwrcie na 5 palców, zaproponowali mi poród w wodzie jak będzie wanna wolna, trzymaj kciuki, auuuuuuu":-D:-D:-D

A może jest już po:confused:
 
Witam:-)
Kurde ja nie daje rady nic napisac:-:)-:)-:)-( Maly marudny z powodu kolek:tak:Nie ma jakos strasznie jesz chyba ale potrafi stekac i jeczec po kilka godzin:tak::-(
Do tego N zaczela sikac w majtki ,a jak juz nawet zawola to zazwyczaj zapozno:-(
wiec cala pralka dzien w dzien "szczoszkow":wściekła/y:
dzis maly mi nie spal od 3 w nocy-jeju jaka ja jestem nieprzytomna:dry::dry:
teraz tez nic zrobic nie moge bo za co sie nie zabiore to on znow steka i steka:tak::dry:
Takze bardzo przepraszam ja nawet nie zdaze przeczytac co Wy kochane napisalyscie:sorry::sorry:
Jesz teraz mam znow zalatwianie ,bo okazalo sie ze niie mozemy stad malej wywiezc:shocked2:
Zjazdowki nie zrobia dziecku,na niewaznym paszp nie mozna,a drugiego jej nie chcieli zrobic bo mam wciaz tyl bryt akt urodzenia:shocked2::shocked2::dry:
Zalatwiamy tez to nursery dla malej i szkole dla dzieciaczkow;-):tak:
HV byla wczoraj -Eryk wazy 3700;-)
Kuuuurrrrrcze zmeczona jestem:szok::szok::szok::szok::szok:
Dobrze ze wczoraj mialam mega romantyczny dzionek:tak:
Kurde chyba przezywamy stan zakochania od nowa:-D:-D:-D:-D
Czule smski,maile,nawet moj misiek wierszyk mi przyslal na walentynki i dostalam moje ukochane tulipany ,z ktorych jednego moja corcia chciala zjesc:szok::szok::szok:
ojjjj,zeby taki stan sie wiecznie utrzymal:happy2::happy2::happy2::happy2::happy2:
ZANETA wlasnie pisala do mnie ze wciaz nic:no: za h ma byc ponownie badana,zmeczona jest bardzo juz bo spala tylko 2 h.trzymamy mocno kciuki:tak:
Zmykam ,bo maly przysnal wiec sie biore za pranie i papierkowa robote,bo dlugo pewno nie pospi.:no: pozdrawiam
 
reklama
zaneta mam nadzieje ze juz po
doris zdrowka kochana ale cie rozlozylo
renuska ja bede jechala autobusem do kasi wiec mozemy sie spotkac
a my dzis w domku siedzimy bo wiki zle sie czuje narazie jest oki ale rano przyszla i mowi mama jestem chora przyniosla masc rozgrzewajaca zeby ja nasmarowac moje biedactwo kochane
graziul powinni zrobic paszport malemu znajoma rodzila tutaj i tez miala akt urodzenia brytyjski dopiero jak pojechala do polski to zalatwila polski a moze zrob tymczasowy paszport dla Eryczka bo wydaje mi sie ze nie jest potrzebny polski akt urodzenia napisz do nich emaila powinni ci odpisac ja kiedys do nich pisalam i dostałam natychmiastowa odpowiedz
 
Do góry