reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
hej :-)

ale wiescii :-) żaneta 3mam kciuki :tak:

grazul no to prawda ze tylko jeden paszport wyrobia na angielski akt urodzenia nam przy zalatwianiu babka z 10 razy to powtarzala do drugiego trzeba miec polski akt i pesel bez sensu to dla mnie ale takie przepisy :dry: ale wiesz co moja kolezanka ostatnio jechala do pl a miala nie wazny dowod i bala sie ze ja na granicy wroca a ona taka zakrecona ze zobaczyla 2 dni przed wyjazdem ze dowod nie wazny i sie okazalo ze do swojego kraju na nie wazny dokument mozna wjechac tylko nie mozna z niego wyjechac bys musiala sie jeszcze dokladnie dowiedziec ale w jej wypadku tak bylo :tak:
 
Dziewczyny mam problem!

Zrobilam dla mojej mamy odprawe online ale zrobilam blad:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i juz nie idzie tego porawic:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: w wizzair!
Tam jest napisane ze nie mozna juz dokonac zednych zmian. Moja mama wylatuje juz jutro i teraz nie wiem co mam zrobic!!:no::no::no: Dodzwonic sie nie moge do nich :wściekła/y::wściekła/y: Mialyscie moze juz taka sytuacje albo orientujecie sie co zrobic w takim przypadku??? Czy moja mama wogole wyleci???
PROSZE O PILNA ODPOWIEDZ !!!! BARDZO MI ZALEZY BO NIE WIEM CO ROBIC:-:)-:)-:)-:)-(
 
agaam zalezy jaki blad popelnilas my jak zamawialismy bilet kiedys mojje mamieto tez zrobilismy blad w imieniu tzn szwagier bo zamiast helena wpisal halina ale babeczka powiedziala ze to mala roznica w imieniu wiec mozna bylo sie pomylic(i nic sie nie placilo) jesli nie beda twojej mamy chcieli puscic to za zmiane danych placi sie 30funtow o ile sie nie myle mam nadzieje ze bedzie wszystko w pozadku i mamusia twoja przyleci bez problemów a znalazlam cos takiego mam nadzieje ze chociaz troszke pomoglam http://wizzair.com/useful_information/claims/?language=PL
 
Ostatnia edycja:
Tynia ja u mojej mamy pomylilam sie z data waznosci dokumentu:wściekła/y: A wszystko inne jest ok. Jesli to bedzie chodzilo tylko o kase to luz zaplace ile trzeba ale czytalam ze jezeli na karcie polkladowej bedzie blad to pasazer moze nie uzyskac zezwolenia na lot:wściekła/y: ale z drugiej str czytalam ze jezeli odprawa zostanie dokonana na lotnisku to zostanie pobrana oplata w wys. 8Ł ale nie wiem jak oni to rozpatrza....
A moja mama juz wylatuje do Pl bo byla tutaj ponad tydzien:-p ale nic sie nie chwalilam:-p Ale wyszlo szydlo z worka:-D
 
hej dziewczyny:-(
zaneta powodzenia,oby juz bylo po wszystkim,
Dzisiaj moj synek ma biegunke od rana, kurcze nie wiem co mu podac od rana biega biedny do ubikacji co zje lub wypije,nie wiem czy znajde cos w aptece dla 4 latka????a dzisiaj zadzwonili do mnie z tego centrum z wiadomoscia ze znalezli dla nas przedszkole mam przyjść w piatek o 10,wogole dzisiaj mam jakis smutny dzień:-(,wczoraj odwiedzil mnie brat jest kierowca i byl w poblizu posiedzial chwilke milo bylo ,ale musial dzisiaj juz jechać o 4 rano i jakos tak smutaśnie bo od roku sie z rodziną nie widzialam:-(,spadam pozdrawiam kazdą z Was
 
Żaneta urodziła Maję:tak: 3300gr.
Może jeszcze dzisiaj uda się im wyjść to pewnie szczęśliwa (ale głodna i obolała:-D) mamusia coś więcej skrobnie.


Żaneta jeszcze raz gratulacjeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry